Lazer Kazıma Fotoğraf Çerçevesi

Lazer Kazıma Fotoğraf Çerçevesi

Lazer Kazıma Fotoğraf Çerçevesi Nedir?

Teknolojiyi takip eden fotoğraf stüdyoları, lazer kazıma fotoğraf çerçevesi yapmak için kullanmaya başladı. Kesim makinesinin gravür özelliği kullanılarak, fotoğraf baskı işlemi daha ilgi çekici hale getirilmektedir. 

İnsanlar çektikleri görüntüyü ekranda görmeye alışıktır. Ayrıca kağıda UV baskı ile kullanıma da gözümüz aşinadır. Ancak bu zamansız anıları bir tahta parçasına kazımak ilginç olabilir. Özellikle düğün fotoğrafçıları bu tekniği kullanarak pek çok hediyelik ürün oluşturabilmektedirler. 

 

Bünyemizde lazer kazıma fotoğraf çerçevesi üretimi gerçekleştirmekteyiz. Ankara çerçeve, baskı ve etiket ihtiyaçlarınız için 333 Etiket firması ile iletişime geçin!

Lazer Kazıma ile Neler Yapılabilir?

Lazer kazıma tekniği kullanılarak şık davetiyeler yapılabilmektedir. Fotoğraf stüdyoları ve tanıtımcılar, ürünlerini piyasada farklılaştırarak daha göz alıcı hale getirebilmektedir. Böylece müşteri sayısını artırırlar.  Gravür teknolojisi ile çalışmak bu seçeneklerden birisidir. Lazer kesim makinesi kullanarak ürününüzü veya hizmetinizi benzersiz hale getirebilirsiniz.

Ahşap Oyma Çerçeve

Lazer Kazıma Fotoğraf Çerçevesi tekniklerimiz sayesinde ahşap üzerine oyma işlemi gerçekleştiriyoruz. Son teknoloji makinelerimiz ile istekleriniz doğrultusunda size en uygun çerçeveyi hazırlıyoruz. Bu çerçeveler genelde sergilerde ve müzelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu yüzden genelde bir eseri ön planda tutma amacı gütmektedir. Buna ek olarak evlerde dekorasyon amaçlı kullanımı da görülmektedir. 

Anlarınızı daha ölümsüz ve değerli kılmak için siz de tercihinizi ahşap oyma çerçeveden yana kullanın. Hemen bizimle iletişime geçin. Sizin istekleriniz doğrultusunda ve uyum içerisinde ürününüzü teslim edelim.

Markalanmış Çerçeve Fiyatları

Bünyemizde lazer kazıma çerçeve üretimi yapmaktayız. Çerçeve ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçin, işinizi dinleyelim. Size en uygun çerçeve modelini, baskı türünü, etiketi ve fiyatını önerelim. Ayrıca çerçeve ve baskı işleriniz için 333baski.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

, , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Haberler

Yeni Haberler