Lazer Kesim Kutu Kazıma

Lazer Kesim Kutu Kazıma

Lazer Kesim Kutu Kazıma Nedir?

Bünyemizde lazer kesim kutu kazıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Asansörlü lazer kesim makineleri, norma kesim makinelerine kıyasla lazer kafası ve çalışma tablasının arasına girmez. Bu yüzden malzemenin yapısını bozmaya gerek kalmadan, asansör mekanizması sayesinde çalışma alanına konumlandırmak için üretilmiştir. Kısacası, Basitçe çalışma tablası aşağı doğru inerek yüksek malzeme içi yer açılmaktadır.

Asansörlü lazer kesim makinesinde çalışma tablası aşağı-yukarı hareketlidir. Ayrıca hareket kontrol panelinden hassas bir şekilde yönetilebilmektedir.

 

Bünyemizde lazer kesim kutu kazıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Ankara kesim ve etiket işleriniz için hemen iletişime geçin!

Lazer Kesim ile Neler Yapılabilir?

Lazer kesim kullanılarak sektörden sektöre birçok işlem gerçekleştirilmektedir. Ancak konu kutu kazıma olunca kullanılacak makineye kadar değişiklik görülmektedir. Ayrıca unutmamak lazım, işinde deneyimli insanlarla çalışmak sizi istediğiniz sonuca ulaştıracaktır. 

Lazer işlerimiz arasında oldukça popüler olan kutu kazıma işlemini asansörlü kesim makinesi ile yapmaktayız. Örneğin bir türk kahvesi takımı yapmak istiyoruz. Buna ek olarak, kurumsal müşterilerimizden aldığımız bilgiler doğrultusunda özel olarak siparişinizi hazırlıyoruz. 

Hediyelik Lazerle Kutu Kazıma

İsteğinize göre hediyelik ahşap kutu üretimi yapmaktayız. Kutularımız stoklu değildir. Siparişiniz üzerine size özel olarak üretilmektedir. Sipariş aşamasında istediğiniz kutunun ebatlarını, kaplama çeşidini ve varsa marka logonuzu iletmeniz işimizi kolaylaştıracaktır. 

Hediyelik kutunuzun dış tasarımını istediğiniz gibi yapmaktayız. Ayrıca şekil; yassı, ince, uzun veya tombul olabilmektedir. İstediğiniz ebatları bize söyleyin ve kutu içerisindeki ürün hakkında bilgi verin, beraber fikir üretelim. Eğer elinizde istediğiniz ürüne benzer bir hediyelik varsa bize iletin, üretim sürecini hızlandıralım.

Lazerle Kutu Kazıma Fiyat

Bünyemizde lazer kesim kutu marklama yapmaktayız. İstekleriniz doğrultusunda işlerinizi hazırlar, en kısa sürede teslim ederiz. Lazer kesim işleriniz için hemen bizimle iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun kesim tekniğini önerelim. Ayrıca etiket ihtiyaçlarınız için sayfamıza göz atın. Buna ek olarak baskı çözümlerimiz için 333baski.com sitemizi ziyaret edin.

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Haberler

Yeni Haberler