Lazer Kesim Yazı Kazıma

Lazer Kesim Yazı Kazıma

Lazer Kesim Yazı Kazıma Nedir?

Doğru ayarlar yapıldığında, kesim makinesi ile lazer kesim yazı kazıma yapılabilmektedir. Örneğin aynalı pleksi üzerine uygun biçimlendirmeler yapıldığında, kesim işlemi sonunda şık bir çıktı elde edilmektedir. Aynalı pleksi yapısından ötürü ışığı yansıtmaktadır. Bu sayede göz doyurucu tasarımlar ortaya çıkmaktadır. 

Tasarımın detay yoğunluğuna göre lazer kesim makinesi için hız ve güç ayarı yapılmaktadır. Bu sayede çalışmanın malzeme üzerinde net bir şekilde işlenmesi sağlanmaktadır.

Bünyemizde lazer kesim yazı kazıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Ankara lazer kesim ve etiket işleriniz için 333 Etiket firmasını tercih edin!

Kullanım Alanları

Bünyemizde birçok kesim işi yapmaktayız. Ancak lazer kesim teknikleri sektörden sektöre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden yapılacak işin uygun kesim makinesinde doğru teknikle yapılması oldukça elzemdir.

Lazer kesim, nişan ve düğün gibi özel davetiyelerde sıklıkla tercih edilmektedir. Buna ek olarak kişiye özel hediyelik eşyalarda aynalı pleksi sektörün gözdesidir. Bu ürünlerin yapımında lazerle yazı kazıma kullanmaktayız. 

Lazer Kesim ile Neler Yapılmaktadır?

Lazer kesim makinesi ile oyma ve lazer kazıma yapılmaktadır. Ayrıca UV Baskı kalitesinde bu işlemi gerçekleştirilmektedir. Buna ek olarak kesim makinesinin çalışma tablasını kaldırma mekanizması sayesinde alçaltılmaktadır. Hediye kutusu gibi yüksekliği olan ürünlerde lazer markalamayı rahatlıkla kullanılmaktadır.

Lazer Kesim Yazı Kazıma Nasıl Silinmektedir?

Lazer ile yazılan yazıyı silmek istersek, ürüne belli oranda zarar vermek gerekmektedir. Eğer lazer yazı çok derin değilse polisaj uygulaması ile yazı silinebilmektedir. Eğer derin ise zımpara ve polisaj ile çözüm üretilebilmektedir. Ancak bu işlemler ürünün kalınlığına göre iyice hesaplanmalıdır. Yoksa üründe ciddi aşınmalara sebep olmaktadır.

Lazerle Yazı Kazıma Fiyatları

Bünyemizde her türlü lazer kesim ihtiyacınıza çözüm üretmekteyiz. Hemen ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin. İşinizi dinleyelim, size en uygun kesim tekniğini ve fiyatını önerelim. Ayrıca etiket işleriniz için sayfamıza göz atmayı unutmayın. Buna ek olarak, baskı ihtiyaçlarınız için 333baski.com sitemizi ziyaret edin.

, , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Haberler

Yeni Haberler