333 | Leksan, Metal, Folyo, Sticker Etiket Ankara

Lazer Markalama Nasıl Yapılır?

Lazer markalama teknolojisi, yüksek enerjili lazer ışınının malzeme yüzeyine odaklanmasıyla gerçekleşir. Bu işlem sırasında malzeme yüzeyi lazer ışını tarafından ısınır ve bu ısı, malzemenin buharlaşmasına veya renk değiştirmesine neden olur. Bu sayede 333 Etiket olarak, birçok etiket çözümü ve paslanmaz çelik kazıma işlemi gerçekleştirmekteyiz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için lazer markalama sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın!

Lazer Markalama Makineleri

Piyasada sıklıkla kullanılan CO2 ve Fiber lazer makineleridir. 333 Çatısı altında iki makineye de sahibiz. Kullanılan lazer kaynağına, işaretlemenin derinliğine ve işaretleme hızına bağlı olarak makine kullanımı değişmektedir. Örneğin, fiber lazerler metal işaretlemek için idealdir. CO2 Lazerler ise organik malzemeler üzerinde daha etkilidir. 

Lazer Kazıma Programları

Lazer markalama işlemi genellikle lazer markalama makineleri üzerinden kontrol edilir. Bu makineler, bilgisayar destekli tasarım (CAD) programları ile entegre edilerek, karmaşık desenlerin ve metinlerin kolayca işaretlenmesini sağlar. 333 Çatısı altında, Adobe Illustrator üzerinde hazırladığımız vektör çizimler ile kusursuz sonuçlara ulaşıyoruz. 

Lazer Markalamanın Avantajları Nelerdir?

Lazer markalamanın birçok avantajı vardır. Bunlar arasında işaretlerin kalıcı olması, yüksek hassasiyet, hızlı işleme süreleri ve çeşitli malzemelerde kullanılabilme özelliği sayılabilir. Ayrıca vektör çizim ile çalışıldığında nokta atışı sonuçlar alınabilmektedir. 

Lazer Kazıma Kullanım Alanları Nelerdir?

Lazer markalama hizmetleri, genellikle endüstriyel etiketleme, takı imalatı, otomotiv parçaları işaretleme ve medikal cihaz markalama gibi çeşitli sektörlerde kullanılır. Ayrıca etiket üretiminde şık tasarımlar ortaya koymak için metal üzerine kazıma yaparak sıra dışı metal etiket üretimi yapıyoruz. 

Scroll to Top

Fatal error: Uncaught ErrorException: md5_file(/home/etiket333/public_html/wp-content/litespeed/js/8ae4c15c219296d48d582205b31e863f.js.tmp): failed to open stream: No such file or directory in /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php:130 Stack trace: #0 [internal function]: litespeed_exception_handler(2, 'md5_file(/home/...', '/home/etiket333...', 130, Array) #1 /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php(130): md5_file('/home/etiket333...') #2 /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(837): LiteSpeed\Optimizer->serve('https://www.333...', 'js', true, Array) #3 /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(382): LiteSpeed\Optimize->_build_hash_url(Array, 'js') #4 /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimize.cls.php(264): LiteSpeed\Optimize->_optimize() #5 /home/etiket333/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php(324): LiteSpeed\O in /home/etiket333/public_html/wp-content/plugins/litespeed-cache/src/optimizer.cls.php on line 130