(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Bilgilendirme ve tanıtım işlemleri söz konusu olduğu zaman firmaların en fazla dikkat ettikleri konulardan biri şüphesiz ki etiket seçimi. Geçmiş dönemlerde etiketler oldukça bilindik şekillerde hazırlanıyordu. Bundan dolayı da yapılmakta olan çalışmalar esnasında yalnızca firmalar onlara sunulan modeller içerisinden seçimlerini yapıyorlardı. İlerleyen zaman ve teknoloji ile beraber ise bu konuda oldukça ciddi farklılıklar ortaya çıkmaya başlamış oldu. İnsanların ürünleri ya da hizmetleri çok daha etkili şekilde görebilmesi, bilgilendirme işlemlerinin yapılabilmesi adına ise firmaların etiket seçimlerine ciddi anlamda dikkat etmeleri gerekmektedir. Firmaların ürünlerine ya da üretim şartlarına uygun olmayacak tarzdaki etiketler, ileride farklı sorunların da ortaya çıkmasına neden olacaktır. Leksan etiketise özellikle son dönemlerde firmaların hakkında araştırma yaptıkları konular içerisinde yer alıyor.

Gerçekleştirilecekleksan etiketbaskısı sırasında işlemler tersten yapılmaktadır. Bunun yanı sıra etiketler için oldukça dayanıklı olduğu bilinen polikarbon maddesinin kullanılması ile beraber etiketlerin basım işlemi sonrasında kullanımları düşünülenden daha uzun olacaktır. Böyle olunca da leksan etiketler firmaların en fazla kullanmak adına tercih ettikleri etiket türlerinin başında kendine yer buluyor. Leksan etiketlerin bu kadar fazla kullanımlarındaki en büyük etkenlerden biri, oldukça estetik bir görüntüye sahip olmaları. Bu sayede arzu edilen her sektördeki firmalar diledikleri tasarıma sahip olan etiketleri bastırarak bunları rahatlıkla kullanmış oluyorlar.

Bunun yanı sıra leksan etiketmodellerini kişiselleştirmek de mümkündür. Böyle olunca etiket denildiği zaman firmaların ve insanların akıllarına gelen her türlü tasarımın eksiksiz olarak yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Özellikle de yeni ve gençlere hitap eden firmalar hedef kitlelerine en etkili şekilde hitap etmek adına etiket çalışmaları yapmak isteyen firmalar leksan etiket modelleri ile beraber bu konudaki isteklerini eksiksiz şekilde yerine getiriyorlar.Bunun yanı sıra gerek UV gerekse dijital ve serigrafi baskıya uyumlu olan leksan etiketler ile gerek tanıtım gerekse bilgilendirme amacı ile arzu edilen baskıların ortaya çıkartılması mümkün olacaktır. Lazer ile kesildikten sonra ısı ile şekillendirilen bu etiketler; ilerleyen dönemlerde de farklı sektörlerdeki firmaların en fazla tercih ettiği modeller içerisinde yer alıyor.

Hazırlanacak leksan etiketmodelleri firmaların isteklerine bağlı olarak parlak ya da mat malzemelere kolaylıkla yapılabilmektedir. Etiketin üzerine yapılacak olan baskı çok uzun süre muhafaza edileceği için tasarımın deforme olması gibi bir sorun ortaya çıkmamış oluyor. Gerek reklam sektöründeki gerekse kurumsal kimliğini var olan en estetik görünüm ile hedef kitlesine sunmak isteyen firmalar, deneyimli kişiler ile yapacakları çalışmalar sayesinde kısa sürelerde gerçekleştirilecek hazırlıklar neticesinde leksan etiketler dilenilen yerde sorunsuzca kullanılabilecektir. Ve oldukça uzun süreler boyunca herhangi bir sorun ile karşılaşmadan tanıtım, bilgilendirme ve yönlendirme çalışmalarının yapılması sağlanırken firmaya ait kurumsal kimlik rahatlıkla ortaya çıkartılmış olacaktır.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.