(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Leksan Etiket Nedir

Otomasyon sistemleri, endüstriyel makine üretimleri, elektrik & elektronik sektörlerde leksan etiket ürün etiketleme olarak yaygın kullanıma sahiptir. Ürünlerin serigrafi baskı tekniği kullanılarak renk solması ya da renk atması gibi sorunlara maruz kalmadan etiketlenmesi sağlanır.

Birinci sınıf baskı kalitesinde pvc şeffaf yüzeye uygulanması gerçekleşir. Montaj işlemi oldukça kolay olmasından dolayı ürün etiketleme seçenekleri arasında en çok tercih edilir. Leksan etiket makinelerin butonu fonksiyonunu yerine getirmek amacıyla da baskılanır. Butonlara kabartma tekniğiyle serigrafi baskı teknolojisi kullanılarak ürün etiketlemesinde yaygın bir şekilde tercih edilir.

Leksan Etiketin Kullanım Alanları

Ürün etiketleri arasında yaygın bir kullanım ağına sahip leksan etiket öne çıkan şu sektörlerde tercih edilmektedir:

  • elektrik & elektronik otomasyon sistemleri
  • endüstriyel iş makineleri sistemleri
  • otomotiv endüstrisi
  • reklamcılık

ve daha pek çok alanda ürün etiketleme olarak yer aldığını dikkate almak gerekir. Kullanım alanının bu denli yaygın olması dikkate alınırsa her zaman müşterimizin beklentilerini karşılamayı sürdüren anlayış çizgisinde kesintisiz çözüme yer verildiğinin mutlak surette altını çizmek gerekiyor. Yüksek kalite anlayışında ve de her an müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak a kalitede imalat süreci gerçekleştirilmektedir.

100 Dereceye Kadar Dayanabilen Leksan Etiket

Kabartma uygulanarak endüstriyel iş makinelerinin butonu işlevini yerine getirmek amacıyla da leksan etiket yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 100 dereceye kadar mukavemet özelliği bulunuyor. Bu bakımdan yüksek sıcaklık koşullarında renk solmaz ve renk atmaz. Bunun yanı sıra reklamcılık anlayışı bakımından gerçekten de yaygın bir şekilde kullanımının devam ettiği ürün etiketleri arasındaki yerini koruması bakımından önde gelen ürün etiketi olduğunun da her anlamda üzerinde durmak gerekiyor.

100 derece yüksek sıcaklık koşullarında dahi kolaylıkla dayanıklı halde olan leksan etiketi ürün etiketleme denilince en çok tercih edilenden birisi olarak öne çıkmaktadır. Firmamız tarafından uzman kalite anlayışında ve de son derece profesyonellikle kullanılmaya devam edildiğinin kesinlikle üzerinde durmamızda yarar var.

Müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmeyi sürdüren firmamız kalitesinden ödün vermeden 24 saat 7 gün boyunca kesintisiz bir şekilde leksan etiket ürün etiketleme çalışmasına devam etmektedir. Müşterilerine her zaman kesintisiz olarak kaliteden ödün vermeden haftanın yedi günü ve de günün yirmi dört saati boyunca aralıksız ürün etiketleme işlemi gerçekleştirerek en iyi olanakta çözümler sunmaktadır.

Leksan Ürün Etiketlemenin Öne Çıkan Yararları

Ürün etiketleme çalışması içerisinde şüphesiz leksan etiket öne çıkan pek çok avantajıyla dikkat çekmektedir.

  • 100 dereceye kadar dayanıklıdır.
  • ultraviyole ışınlarına karşı son derece mukavemetlidir.
  • zamanla renk solması durumları yaşatmaz.
  • içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan natürel boya kullanılır.
  • serigrafi baskı tekniğinde ileri teknoloji dijital baskı yöntemiyle imal edilir.

Bu öne çıkan özelliklerini dikkate alırsak ürün etiketleme denilince farkını bir kere daha öne çıkardığının kesinlikle altını çizmemiz gerekiyor. Firmamız uzman ekip kadrosuyla güçlü alt yapısından kesinlikle taviz vermeden size ürün etiketleme hizmeti ulaştırıyor. Her an yenilikçi yaklaşıma bağlı kalarak leksan etiket üretimine yer veren şirketimiz alanındaki tüm yenilikleri her an takip etmeyi sürdürüyor.

Kabartma uygulamasıyla endüstriyel iş makinelerinin tuş işlevini yerine getirmesi de yine elektrik – elektronik otomasyon sistemleri makine ve teçhizatlar açısından öne çıkıyor. PVC şeffaf yüzeye serigrafi baskı tekniği kullanılarak imal edildiğinden zamanla renk solması yaşatmaz. Üstelik yüksek sıcaklık koşullarına karşı da direnç özelliği yüksek ürün etiketi olmasından dolayı yaygın bir kullanım alanının da olduğunu kesin olarak ele almak gerekiyor.

Kurumsal İhtiyacınıza Uygun Leksan Etiketler

Kurumsal ihtiyaçlara çözüm sunmaya devam eden yenilikçi firmamız leksan etiket üretimini sürdürüyor. İleri teknolojiyi her zaman yakından takip ederek uzman kadrosuyla gece gündüz demeden çalışmasına aralıksız devam ediyor.

Yüksek kalite anlayışında birinci sınıf kalitede gerçekleştirmeye devam ettiği yaklaşıma bağlı kalarak müşterisinin kesinlikle memnun kalacağı ürün etiketlemesine devam ediyor. Müşteri odaklı çalışma ilkesi anlayışı çizgisinden ayrılmadan her zaman beklentileri tamamıyla karşılayan yaklaşıma dayanarak etkin çözümler ürettiğini mutlaka dile getirmemiz gerekmektedir.

Kurumların farklı ihtiyaçlarına her zaman yanıt vermeyi sürdüren işletmemiz önde gelen leksan etiketleme dijital baskı teknolojisiyle kesintisiz bir şekilde hizmet vermeyi sürdürüyor. 7/24 anlayıştan hiçbir zaman ödün vermeden çalışmasına daima devam eden firmamız müşterisinin beklentilerine yanıt vererek her anlamda yenilikçi anlayış çizgisinden ayrılmadan en iyi çözümü onlarla buluşturuyor.

Whatsapp’tan Hızlı Sipariş Verin

Kurumsal leksan etiket ihtiyaçlarınız için hemen Whatsapp sosyal medya adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçin. Size müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışından kesinlikle ayrılmadan 7/24 hizmet veren yapımızla en iyi koşullarda ürün etiketlerine yönelik çözüm üretmeyi sürdüreceğiz.

Profesyonel ekip kadromuzdan ayrılmaksızın gerçekten de müşterimizin ne istediğini yakından takip eden anlayışa bağlı kalarak hızlı teslimat güvencesiyle hizmet veriyoruz.

Güçlü ekip kadromuzla dünden bugüne değin kesintisiz olarak sürdürdüğümüz ürün etiketleme profesyonelliğiyle aralıksız bir şekilde dijital baskı teknolojisindeki tüm yenilikleri ele almaya devam ediyoruz. Hemen siz de firmamızın sunduğu tüm bu olanaklardan anında yararlanarak gerçekten de hak ettiğiniz gibi sıra dışı hizmetleri elde etme ayrıcalığından anında yararlanma fırsatını yakalamış olursunuz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Instagram ve Twitter kurumsal hesaplarımız üzerinden yine leksan etiket çalışmalarımızı yakından inceleyebilir ve sipariş talep edebilirsiniz.

Farklı ebatlarda, kalınlıkta 0,11 – 0,15 mm seçeneklerinde leksan etiketleme için ileri düzey dijital baskı teknolojisini kullanmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetinden kesinlikle ödün vermeyen prensibimizle 24 saat boyunca 7 gün kesintisiz hizmete yer veriyoruz.

Kalitesi yüksek düşük fiyat anlayışıyla ürettiğimiz leksan etiketlerinde birinci sınıf işçilik gerçekleştirerek yüksek sıcaklıklarda dahi renk atması yaşatmayan a kalite üretimlere devam ediyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan hemen takip ederek sipariş verebilirsiniz. Uzmanlıkla gerçekleştirilen ürün etiketleme hizmetiyle her an yanınızdayız. Bizi ayrıca arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by