(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Leksan Etiket Ankara

5 Ocak 2020 Posted by etiket333 Leksan Etiket

Etiketler, ürün ya da hizmetlerin başarılı şekilde tanıtılması, bilgilendirme çalışmalarının yapılması ya da gerekli görüldüğü durumlarda yönlendirme işlemlerinin yapılabilmesi konusunda firmalara oldukça önemli avantajlar sağlamaktadır. Her ne kadar ilk üretilmeye başladığı dönemlerde yalnızca var olan gelişmelere yönelik modeller ortaya çıkartılabiliyordu. Firmalar da bundan dolayı ne kadar farklı çalışmalar yaptırmak istemiş olsalar da yalnızca var olan etiket çeşitleri arasından seçimlerini yapabiliyorlardı. Gelişmelerin her geçen gün artış göstermeye başlaması sonrasında ise firmalar leksan etiketüretimi konusunda incelemeler yapıyor ve seçimlerini de ağırlıklı olarak bu etiketler içerisinden diledikleri tarzdaki etiketleri bastırıyorlar. İlk başlarda yalnızca birkaç farklı sektördeki firmalar tarafından kullanılıyor olsa da artık farklı sektörlerdeki firmaların da sıklıkla kullandıkları etiket türleri içerisinde yer almaya başladı.

Genel olarak leksan etiket modellerine bakıldığı zaman ilk aşamada ön plana çıkan şeylerden biri, estetik anlamda oldukça güzel bir görünümün ortaya çıması oluyor. Klasik tarzdaki etiketlere bakıldığı zaman da görülebileceği üzere etiketler kimi zaman görünüm anlamında kısa bir süre içerisinde bozulabiliyor. Böylesi durumlar ile karşı karşıya kalmak istemeyen firmalar ise leksan etiketler ile istedikleri sonuçları rahatlıkla elde edebiliyorlar. Çünkü leksan etiketlerin görünümlerinde deforme oluşmaması adına oldukça etkili çalışmalar yapılmaktadır. Özel olarak gerçekleştirilen baskı işlemleri ile beraber etiketlerin kullanım ömürleri boyunca görünüm anlamında istenilenleri firmaya vermiş olacaktır.

Bu durum da özellikle yeni nesil firmaların leksan etikettercihlerini neden bu kadar sık yaptıklarını da bir nebze olsun ortaya çıkartmış oluyor. Üstelik leksan etiketler UV, serigrafi ve dijital baskı tekniklerine de son derece başarılı bir şekilde uyum sağlamaktadır. Böyle olunca da firmalar diledikleri tarzdaki leksan etiket baskılarını yaptırarak arzuladıkları sonuçların çıkmasını rahatlıkla sağlayabiliyorlar. Lazer ile kesimi yapılacak olan leksan etiketlerin şekillendirilmesi adına ise ısı kullanılır. Bu sayede de klasik tarzdaki kesimlerin yanı sıra isteğe bağlı farklı tarzlarda ve boyutlardaki etiketler de kolaylıkla ortaya çıkartılabiliyordu. Etiketlerin hava koşullarına karşı son derece dayanıklı olmasından ötürü firmalar gerek iç gerekse dış mekanlarda bu etiketleri diledikleri gibi kullanabilir.

Var olan bu avantaj da leksan etiketmodellerinin kullanım alanlarının son derece gelişmesine yardımcı olacaktır. Baskı çalışmaları firmaların isteklerine bağlı olarak mat ya da parlak malzemeler üzerinden yapılabilir. Yani firmalar etiketleri diledikleri gibi şekillendirme imkanına erişmiş olacaklardır. Gerek soğuk hava gerekse 100 dereceye kadar sıcaklığa dayanıklı olması sayesinde tanıtım ve bilgilendirme işlemleri hiç olmadığı gibi başarılı bir şekilde yerine getirmiş olacaktır. Baskının etiket üzerinde uzun süre kalması sayesinde de var olan baskıda deforme olma durumu da ortadan kaldırılmış olmaktadır. Üstelik leksan etiketlerin maliyeti de son derece uygundur, dolayısıyla isteyen her firma tamamen onlara özgü etiketleri tasarlatıp kullanabilirler.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by