Logolu İş Güvenliği Levhası

Logolu İş Güvenliği Levhası

“Logolu İş Güvenliği Levhası ile iş yerlerinde oluşabilecek riskleri en aza indirmek için uygun fiyatlarla birçok levha çeşitlerini websitemizden satın alabilirsiniz.  İnsanların çalışmakta olan alanlarında sağlıklı bir şekilde burada zamanlarını geçirmeleri oldukça önemlidir. Günümüzde  iş güvenliği konusunda birbirinden farklı çalışmalar yapılmaya başlanmış durumda. Logolu İş Güvenliği Levhası ise oldukça eski dönemlerden beri sıklıkla kullanılmakta olan levhalar arasındadır. Bu levhalara bakıldığı zaman öncelikli olarak görülen şeylerin başında, dışarıdan bakıldığı zaman oldukça dikkat çekici renkler ile özel olarak hazırlamıştır. Bundan dolayı da firmalar kendi isteklerini en iyi şekilde yerine getirebileceğine inandıkları ürünleri seçerek bunları kullanabiliyorlar.

Logolu İş Güvenliği Levhasının Önemi Nedir?

Şimdilerde Logolu İş Güvenliği Levhası konusunda deneyim sahibi olan kişiler ile iletişime geçmenin sonrasında ortaya çıkartılacak olan levhalar ile beraber sağlıklı bir çalışma alanında yer alacak, bununla beraber çalışmanın yapılmış olacağı yere gelecek olan kişilerin güvenli olması adına da gerekli uyarılar yapılmış olacaktır. Uv baskı tekniği ile Hazırlanmakta olan bu levhaların her birinin farklı özelliği bulunmaktadır. Dolayısıyla bu levhalar arasından seçimler yapılırken öncelikli olarak levhaların özelliklerinin dikkatlice incelenmesi gerekmektedir. Bilindiği üzere uyarı levhalarına bakıldığı zaman görülebileceği üzere bunların her biri farklı iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Dikkatli şekilde hazırlanacak olan bu tabelalar ile beraber artık güvenli alanlar oluşturmak daha öncesinde olmadığı kadar kolay olacaktır.

Logolu İş Güvenliği Levhası Ne İçin Kullanılır?

Yalnızca çalışanlar değil aynı zamanda işin yapılmış olduğu alana gelecek olan kişilerin güvenliklerini en yüksek düzeyde sağlamak adına kullanılmakta olan Logolu İş Güvenliği Levhası, bütün her yerde aynı anlamlara gelmektedir. Böylece dışarıdan biri geldiği zaman bile oldukça kolay bir şekilde uyarıları anlamış olacaktır. Yangın ile mücadele işaretleri kare ya da dikdörtgen şekilde hazırlanmaktadır. Burada kırmızı zemin üzerine beyaz piktogramlar kullanılır. Beyaz kısımlar ise işaret alanının en az %50’sini kapsamak zorundadır. Acil çıkış ve ilk yardım işaretleri de yine aynı şekilde dikdörtgen ya da kare bir şekilde hazırlanmaktadır. Burada ise yeşil zeminin üstüne beyaz piktogram kullanılır. Yasaklayıcı olarak kullanılacak Logolu İş Güvenliği Levhası ise daire şeklinde beyaz zeminin üzerine siyah piktogram, kırmızı çerçeve ile diyagonal çizgiler kullanılır. Kırmızı olan kısımlar ise işaret alanının en az %35’lik kısmını kapsamaktadır. Emredici işaretler de yine daire şeklinde hazırlanır. Bu esnada ise mavi zeminin üstüne beyaz piktogram kullanılır. Mavi kısımlar da işaret alanının en az %50’sini kapsar. Uyarı işaretleri ise üçgen şeklindedir. Sarı zeminin üstüne siyah piktogram ve siyah çerçeve kullanılır. Belirli standartlara uygun tarzda hazırlanacak olan bu çerçeveler ile beraber çalışma alanlarında arzu edilmiş olan yüksek güvenlik düzeyi hazırlanmış olacak. Ve bunun sonucunda da yapılacak olan işler tam anlamıyla gönül rahatlığı ile gerçekleştirilecektir.

Logolu İş Güvenliği Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

Pleksi, pvc, dekota, alüminyum sac gibi malzemeler cncde veya lazerle kesilerek plaka haline getirilir. Bu plakalar temizlenip gerekirse elektrostatik boya ile boyanır. Üzerine uv baskı makinesinde dijital baskı uygulaması yapılarak hazır hale getirilir. Her ne kadar dijital baskı kolay ve hızlı bir uygulama olsa da verilen ücretin karşılığının alınması oldukça önemlidir. Baskı kalitesindeki düzensizlikler, hatalı baskılar siparişlerin kalitesizleşmesine ve hayal kırıklıklarına yol açabilmektedir. Dijital baskı Ankara profesyonel hizmet sayesinde olası hataların önüne geçmektedir. Baskı kalitesinde en iyi ve en uygun olan seçilmekte, siparişlerin vaktinde ve kaliteli bir baskıyla tamamlanması sağlanmaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ilkesi ön planda tutulmakta ve yılların verdiği tecrübeyle itina ile baskılar yapılmaktadır.

Benzer Haberler

Yeni Haberler