Makina Etiketi

Makina Etiketi

“Makina Etiketi, otomotiv, elektronik, makine ve kimya sanayi, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Maruz kaldıkları ortam koşulları ve kullanım alanları itibariyle sağlam ve dayanıklı olması gereklidir. Yapıştırılan ürünün içeriği veya etkileşimde oldukları kimyasallara karşın oldukça kaliteli ve her türlü ağır şartlara adapte olacak şekilde tasarlanmalı ve üretilmelidir. Birçok sektörde kullanılan kimyasal maddeler insanlar için tehlikeli durumlara yol açabilir. Kimyasal maddelerin, depolama ve taşıma durumunda etkileşim içerisinde olduğu alanlara yönelik gerekli bilgilendirme ve uyarıların etiketlerin üzerinde yazılı olması gerekmektedir. Aynı şekilde kullanılan etiketin  kimyasalların yaratabileceği bu zararlı etiketlere karşı direnç sağlayabilmesi önemlidir.

Ankara Makina Etiketi

Elektronik ve makine sanayide kullanılan endüstriyel ürün etiketlerin zamanla soyulup üzerindeki ilgili talimatların okunmaz hale gelmesi büyük tehlikeleri de beraberinde getirebilir. Söz konusu olumsuzlukları engellemek için hem baskıda kullanılacak ham maddeler hem de baskıdan sonra etiketler çeşitli testlere tabi tutulur. Çıkan test sonuçlarına göre uygulanacak alan için en doğru Ankara Makina Etiketi çözümüne ulaşılır.

Çelik Makina Etiketi

Makina marka, model ve özellikler, kullanım talimatı ya da uyarıları içeren metal levhalara baskı, kazıma yapılarak elde edilir. Puntolama, vidalama ya da çift taraflı bant ile makinaya montaj yapılır. Sıcaklık, Yağ, Vibrasyon ve Çeşitli kimyasallara dayanıklı olarak özel baskı yöntemleriyle ürettiğimiz ağır koşullarda yıllarca kalitesini kaybetmeyen kullanılacak yüzeye göre baskı ve montaj belirlenen Çelik Makina Etiketi üretiyoruz.

Endüstriyel Makina Etiketi

Üretim aşaması ve montajı kolaydır, zamandan tasarruf sağlar. Farklı boyutlar ve farklı renk kombinasyonlarında üretilebilir. Hava koşullarından etkilenmez ve paslanmazlar. Uzun süreler dayanıklılığını korur ve bozulmazlar. Isıya ve soğuğa dirençlidirler sıcak ve soğuk yüzeylerde biçim değiştirmezler. Üzerine firma, marka, model, seri numarası vb. bilgiler yazılabilir. Yüzeye göre şekil alabilir, kırılganlığı diğer ürünlere göre çok azdır. Markanızın reklamı adına seçebileceğiniz en prestijli metal etiket çeşididir. Endüstriyel ürünlerin etiketlemesi, diğer ürünlerle karşılaştırıldığında farklılık göstermekte olup, kullanılan malzemelerin, çok çeşitli özellikleri ve ortam şartlarını karşılaması ve bu uygulamalar için özel olarak üretilen malzemelerle Endüstriyel Makina Etiketi yapılması gerekmektedir.

Makina Etiketi Baskı

Makine etiketleri, klasik etiketlerden farklı olarak çok daha farklı şekillerde ve farklı materyallerde hazırlanmaktadır. Bundan dolayı da etiketlerin hazırlık aşamasında dikkat edilmesi gereken çok daha fazla detay bulunuyor. Detayların üzerinde olması gerektiği gibi durulmaması sonrasında ortaya çıkabilecek olan olumsuzlukların etkili şekilde önüne geçilmesi adına ise işletmelerin Makina Etiketi Baskı ile ilgili her türlü detayın üzerinde dikkatli bir şekilde durmaları gerekmektedir. Şimdilerde bu konu ile ilgili yapılmakta olan araştırmalar sonrasında da görülebileceği üzere artık firmaların isteklerinin en iyi şekilde yerine getirilmesi adına pek çok farklı isim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Makina Etiketi Fiyatı Ankara

Bu aşamada firmalar kendi isteklerini en iyi şekilde yerine getireceğine inandıkları tarzda ankara makina etiketi üretimi yaptırma olanağına da erişmiş oluyorlar. Geçmiş dönemlerde hazırlanmakta olan etiket çeşitlerine bakıldığı zaman da görülebileceği üzere makine etiketleri söz konusu olduğu zaman firmaların karşılarına yalnızca bilindik tarzlardaki etiket modelleri çıkıyordu. Makina Etiketi Fiyatı Ankara, ihtiyacınız olan modellere, ölçülere göre ve yapılacağı malzemeye göre değişmektedir. Böyle olunca da birçok firma ne kadar istese de yalnızca hali hazırda üretimi yapılmakta olan makine etiketlerini inceleyerek bunların içinden seçimlerini yapmak zorunda kalıyorlardı. Bu etiketlerin büyük bir kısmı doğru materyallerden üretilmediği için de üretildikten çok kısa bir sonrasında makinenin üzerinden düşmekte ya da yıpranarak okunmaz bir hale gelmektedir. Firmalar da bundan dolayı belirli aralıklar ile bu etiketleri kontrol ederek gerekli gördükleri takdirde yeniden makine etiketi hazırlattırmak zorunda kalabiliyorlardı. Makina Etiketi Fiyatları Ankara hakkında bilgi almak için Whatsapp hattımızdan veya iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Makina Etiketleri

Şimdilerde ise Ankara makina etiket üretimi ile ilgili daha öncesinde olmadığı kadar farklı tarzda çalışmalar yapılmaya başlandı. Tüm bu çalışmalar neticesinde ise artık firmaların tam olarak istedikleri boyutlarda ve şekillerde makine etiketleri üretilebiliyor. Bilindiği üzere makineler çoğu zaman zorlu dış etkenler ile karşı karşıya kalıyorlar. Dolayısıyla hazırlanacak olan Makina etiketleri, bu zorlu şartlara en iyi şekilde uyum sağlamalıdır. Yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında uv baskı ile hazırlanan etiketler asla istenilen performansı ortaya koymayacaktır. Materyalin seçilmesinin ardından ise artık sıra hangi boyutlarda etiketlerin hazırlanacağına geliyor.

Makina Uyarı Etiketleri

Genel itibari ile Ankara makina etiket üretimi yapılırken makinenin boyutuna en uygun olacak tarzdaki etiketler arasından seçim yapılmasına özen gösterilmelidir. Büyük bir makine için küçük ya da küçük bir makine için büyük boyutlarda etiket hazırlanması durumunda bu etiketler asla istenilenleri net şekilde ortaya koyamayacaktır. Dolayısıyla ilk aşamada mutlaka etiketlerin boyutlarının en iyi oranlarda belirlenmesi önem taşımaktadır. Makina Uyarı Etiketleri için kullanılmakta olan renkler ise ağırlıklı olarak gri ve siyah şeklinde tercih edilmektedir. Bunun üzerine de ya firmanın logosu ya da makine ile alakalı gerekli bilgiler dikkatli bir şekilde yazıldığı takdirde makine etiketleri tam olarak istenildiği gibi hazırlanmış olacaktır. Çok kısa sürede hazırlanacak bu etiketler ile tanıtım işlemleri gerçekleştirilmiş olmaktadır.

Ostim Makina Etiketi

Sanayinin zorlu şartlarında uzun yıllar logo, marka v.b. gibi ayırt edici işaretlerinizin yada kumanda panelinizin üzerindeki yazı ve şekillerin sağlıklı ve temiz bir şekilde makinenizin veya ürününüzün üzerinde kalmasını istiyorsanız bir metal etiket çeşidi olan Ostim Makina Etiketi sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir etiket çeşididir. Ankara alüminyum etiket yüksek dayanımı, kolay işlenmesi ve hafif olması nedeniyle en çok tercih edilen metal etiket çeşididir. Lazerle, presle, punchla v.b. yöntemlerle işlenmesi kolaydır. Üzerine her renk baskı uygulanabilir. Fiziksel, kimyasal ve mekanik aşındırıcıların yoğun olduğu ortamlarda alüminyum etiketin kullanılması tavsiye edilir. Yüzeyindeki eloksal kaplama ile yüzey dayanımı çok yüksektir.

Paslanmaz Makina Etiketi

Ürettiğimiz alüminyum etiketlerin kalitesi garantimiz altındadır. Paslanmaz Makina Etiketi kullanım alanları çok geniş yelpazede olup, farklı ebat, boyut ve kalınlıkta yüksektedirler, yada asit oymalı, dış etkenlere de  dayanıklı boyalarla baskı yapılır. Aliminyum Etiketi çift taraflı bantla veya perçinle monte edebiliriz. Dış görünüş cihaz ve makinaların rekabet gücüne önemli ölçüde etki yapmaktadır. Büyük rekabet içinde hemen hemen tüm imalatçıların ürünlerinin görselliğini artırmak amacıyla ve aynı zamanda ürünlerinin ve şirketlerinin  reklamında kullanırlar. Metal Etiket, hava koşullarında  yüksek dayanıklılık gösterip uzun süre yapılarını korudukları için reklam ve görselliği de uzun bir süre temsil etmektedir.

Metal Makina Etiketi

Ankara Alüminyum Etiketin avantajlarında  bahsedecek olursak Kırılgan olmayışı. Isınmaya karşı direnç göstermesi, Montaj kolaylığı, Hava şartlarına uyumlu oluşu uzun ömürlü olması bu ürünü cazip kılar. Türkiyenin birçok kentinde bulunan sektör firmaları alüminyum etiket firmaları bu alanda kendilerini göstermek için çaba gösterir. Metal Makina Etiketi, diğer firmalardan bir adım öne geçmiş durumda. Dünyanın neresine giderseniz gidin müşteri memnuniyeti çok önemli bir konudur.

Makina Etiket Örnekleri

Bu konuda kendilerini geliştiren ve müşteri odaklı çalışan firmalar kendilerine uygun müşteri portföyünü buldukları takdirde verimliliğini ve iş gücünü artırmaktadır. Bu sayede firmalar ürettikleri ürünlerini Ankara alüminyum etiket müşterilerine ulaştırabilirler. Kısaca bahsedecek olursak alüminyum metal etiket ve özellikleri bu şekilde sıralanıyor. Kendine bu sektörde önemli yer ediniyor. 

Endüstriyel Makina Etiketi Üretimi

Endüstriyel makina etiketi üretimi, otomotiv,elektronik,makine,kimya sanayi,beyaz eşya,küçük ev aletleri vb. alanlarda kullanılmak üzere imalatı yapılan etiketlerdir. Maruz kaldıkları ortam koşulları ve kullanım alanları itibariyle sağlam ve dayanıklı olması gereklidir. Yapıştırılan ürünün içeriği veya etkileşimde oldukları kimyasallara karşın oldukça kaliteli ve her türlü ağır şartlara adapte olacak şekilde tasarlanmalı ve üretilmelidir.

Makina Seri No Etiket

Birçok sektörde kullanılan kimyasal maddeler insanlar için tehlikeli durumlara yol açabilir. Kimyasal maddelerin, depolama ve taşıma durumunda etkileşim içerisinde olduğu alanlara yönelik gerekli bilgilendirme ve uyarıların etiketlerin üzerinde yazılı olması gerekmektedir. Aynı şekilde kullanılan Makina Seri No Etiketi kimyasalların yaratabileceği bu zararlı etiketlere karşı diren sağlayabilmesi önemlidir. Elektronik ve makine sanayide kullanılan endüstriyel ürün etiketlerin zamanla soyulup üzerindeki ilgili talimatların okunmaz hale gelmesi büyük tehlikeleri de beraberinde getirebilir. Söz konusu olumsuzlukları engellemek için hem baskıda kullanılacak ham maddeler hem de baskıdan sonra etiketler çeşitli testlere tabi tutulur. Çıkan test sonuçlarına göre uygulanacak alan için en doğru etiket çözümüne ulaşılır. Metal Etiket imalatı marka, model ve özellikler, kulanım talimatı ya da uyarıları içeren metal levhalara baskı, kazıma yapılarak elde edilir. Puntolama, vidalama ya da çift taraflı bant ile makinaya montaj yapılır. Sıcaklık, Yağ, Vibrasyon ve Çeşitli kimyasallara dayanıklı olarak özel baskı yöntemleriyle ürettiğimiz ağır koşullarda yıllarca kalitesini kaybetmeyen kullanılacak yüzeye göre baskı ve montaj belirlenen etiket üretimi yapmaktayız.

Makina Etiketinin Avantajları

Üretim aşaması ve montajı kolaydır, zamandan tasarruf sağlar. Farklı boyutlar ve farklı renk kombinasyonlarında üretilebilir. Hava koşullarından etkilenmez ve paslanmazlar. Uzun süreler dayanıklılığını korur ve bozulmazlar. Isıya ve soğuğa dirençlidirler sıcak ve soğuk yüzeylerde biçim değiştirmezler. Makina Etiketinin Avantajları söz konusuysa ne önemlisi üzerine firma, marka, model, seri numarası vb. bilgiler yazılabilir. Yüzeye göre şekil alabilir. Kırılganlığı diğer ürünlere göre çok azdır. Markanızın reklamı adına seçebileceğiniz en prestijli etiket çeşididir. Endüstriyel ürünlerin etiketlemesi, diğer ürünlerle karşılaştırıldığında farklılık göstermekte olup, kullanılan malzemelerin, çok çeşitli özellikleri ve ortam şartlarını karşılaması ve bu uygulamalar için özel olarak üretilen malzemelerle üretim yapılması gerekmektedir.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler