HEMEN ARA WHATSAPP

Metal Etiket

Metal etiket, genellikle alüminyum üzerine yapılan fakat başka metaller üzerine de yapılabilen baskı türüdür. Metalin üzerine çeşitli renkler ve baskılar yapılarak hazırlanan metal etiket birçok sektörde tercih edilmektedir. Tercih edilmesinin en büyük nedeni ısıya ve tahribe karşı dayanıklılığıdır. Dayanıklılığının yanı sıra metal olması şık bir görünüm sunmaktadır bu etiket türüne. Çeşitli boyutlarda yapılabildiği gibi kırılgan değildir ve ısıya karşı dayanıklıdır. Metalin uzun ömründen mütevellit baskılarınız, etiketlerinizde uzun ömürlü ve kullanışlı olmaktadır. Bu sayede metal etiket yıllarca tahrip olmadan sizin yani firmanızın reklamını yapar yani sizi tanıtmaya devam eder.

Metal etiket ürünlerin tanıtımını yapabilmenin yanı sıra makinenin teknik özelliklerini, gücünü üretim yerini, seri numarasını ve birçok özelliğinin içinde bulunduğu bilgileri içerebilir. Metal etiket birçok kullanım alanına sahip olup farklı boyut, ebat ve kalınlıkta mikron esaslı ölçekler ile birçok çeşidi bulunmaktadır. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Çeşitli boyama teknikleri ile firmanıza uygun olacak şekilde dizayn edilip boyanır.

Fabrikalarda kullanılan logolar genellikle metal etiket türüdür çünkü bu etiket türü sanayide var olan fiziksel tahrip gücüne yıllarca karşı koyabilir. Fabrikalarda her gün işçilerin ve makinelerin yarattığı fiziksel güç ve sürekli var olan her yerden tahrip, makinelerin sıcaklığı hava sirkülasyonuna karşı koyabilecek güçte olan bir etiket türüdür metal etiket.  Örneğin bir tersane veya gemicilik şirketini ele alalım. Var olan gemiler sürekli su ile fiziksel temas halinde ve bu tahribe yol açar. Bunu engellemek için paslanmaz metal ile yapılan baskı yapılabilir.

Metal etiketi neden tercih etmeliyiz?

Metal etiketi tercih etmek için birçok sebep var. En çok kullanım alanı sanayi firmalarıdır. Çünkü metal etiket ısıya karşı oldukça dirençlidir. Metal etiket kırılgan değildir yani oldukça sağlamdır. Bunun yanı sıra üzerindeki boya diğer etiketlere nazaran daha dayanıklıdır. Baskısında kullanılan boya teknikleri bu etiketin üzerindeki boyanın tahrip olmasını engeller. Montajı kolaydır metal etiketin. Sanayide bazı makineler oldukça zorlu şartlarda kullanılmaktadır; hal böyleyken bir de montajı zor olan etiketler seçmeniz durumunda iş bir hayli zor hale gelecektir. Bütün hava şartlarında kullanılabilmesi bu etiket türünü seçmeniz için ayrı bir avantaj. Ve metal etiket ürünün seri numarası, imalat yeri, imalat yılı, gücü gibi birçok özelliği bizlere sunmaktadır. Son olarak uzun ömürlü olması metal etiketi seçmemiz için bir diğer neden.

Bizim firmamız yani 333 Reklam Ajansı sizlere metal etiket sektöründe her alanda yardımcı olabilmek için kendi baskı makineleri  ve kendi dizaynlarıyla sizin yönergeliriniz dahilinde hizmet vermektedir.

METAL ETİKET İMALATI

Metal Etiket, özellikle firmaların ürünlerinin tanıtımını ve özelliklerini, firma hakkındaki kısa bilgileri gibi açıklayıcı bilgilerin sunulması amacı ile kullanılmaktadır. Metal etiketler, müşteri isteğine göre istenilen ebat ve kalınlıkta, istenilen renkte üretilmektedir.

AYNI GÜN TESLİM ETİKET HİZMETİ

Hemen hemen tüm üretici firmaların kullandığı metal etiketler, ürünlerin görselliğini tamamlamak amacı ile tercih edilmektedir. Dayanıklı yapısı sayesinde uzun bir süre ürünlerin markalarını temsil etmektedir. Bütün ürün ve bilgileri kolay bir şekilde işlenebilen metal etiket; ısıya karşı dayanıklı ve üzerindeki boyanın dayanıklı olması özelliğinin yanı sıra kolay montajının olmasıyla, uzun sürelerce kullanılmasını sağlar.

ETİKET BASKI HİZMETİMİZ KAZANDIRIYOR

Firmaların ve ürünlerin kalitesini arttıran metal etiketler, bu sayede daha fazla tüketici kazandırmaktadır. Metal etiketlerin kullanımı aynı zamanda ürünlerin estetik açısından gelişmesini, firmaların kalite ve önemini, tüketicinin firmaya olan bakış açısını değiştirmesini sağlar. 333 reklam firması olarak müşterilerin en iyi hizmeti almasını sağlıyoruz.

Metal etiket örnekleri ve daha detaylı bilgi için diğer web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Comments (5)

  1. Profesyonel Firmalar İçin Metal Etiket Neden Kullanılmalıdır - 333 Etiket

  2. Profesyonel Firmalar İçin Metal Etiket Neden Kullanılmalıdır? – Ankara Reklam , Ankara Etiket , Ankara Tabela

  3. Ankara Alüminyum Etiket Fİrması - 333 Etiket Firması

  4. Metal Etiketin Asansör Firmalarına Katkısı Nedir? - 333 Etiket

  5. Ankara Etiket İmalat Firması - 333 Etiket Firması

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.