(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Neden Pleksi Etiket Tercih Ederiz?
333 Metal, Leksan Etiket Baskı AnkaraPleksi EtiketNeden Pleksi Etiket Tercih Ederiz?
26 Ekim 2018 Posted by etiket333 Pleksi Etiket , ,

Neden Pleksi Etiket Tercih Ederiz?

Neden Pleksi Etiket Tercih Ederiz sorusuna verilecek en iyi cevap şüphesiz, hafif ve kırılmaz oluşu,iyi baskı tutması, kolay üretilmesi olacaktır. Günümüzde etiket seçimi firmaların üzerinde en fazla durduğu konulardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Çünkü klasik tarzda hazırlanmakta olan etiketler çoğu zaman firmaların isteklerini yerine getirme konusunda ciddi sorunları da beraberinde getirebiliyor. Böyle olmasını istemeyen firmalar da artık her bir ürün ya da hizmet ile alakalı etiket seçmek istedikleri zaman karşılarına oldukça farklı tarzda etiketler çıkıyor. Pleksi etiket modelleri de üretilmeye başladıkları zamandan itibaren pek çok firmanın incelemesini yaptıkları etiketler içinde kendine yer bulmaya devam ediyor. Pleksi maddesinin en büyük özelliklerinden bir tanesi, hem renkli hem de renksiz şekilde kullanılabilmeleridir.

Neden Pleksi Etiket Tercih Ederiz?

Saydam ya da yarı saydam olarak hazırlanabilen pleksi etiketlerle firmalar kurumsal kimliklerini en iyi şekilde ortaya koyacak etiketlere sahip oluyorlar. Pleksi maddesinin etiketlerde rahatlıkla kullanılabilmesinin en belirgin özelliklerinden biri oldukça kolay bir şekilde işlenebilmesidir. Böylelikle hangi boyutta olması istenirse istensin fark etmez istenilen her türlü etiket çalışması kolaylıkla yapılabiliyor. Pleksi camdan çok daha hafif olmasının yanı sıra cama oranla çok daha dayanıklı bir üründür. Bu yüzden firmalar kendilerini tanıtmak ya da ofislerinde bilgilendirme çalışmalarını etkili şekilde yapmak adına birbirinden farklı şekillerde hazırlatılabilen pleksi etiketleri içerisinden seçimlerini yapabiliyorlar.

Pleksi Etiketin Avantajları Nelerdir?

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan bu madde, pleksi etiket şeklinde de oldukça geniş kitlelere de ulaşmış oluyor. Pleksi etiketler üretilmeleri sonrasında oldukça uzun süreler boyunca kullanılmaktadır. Özellikle de ağır şartlar altında çalışan firmaların verecekleri mesaj ve ürün tanıtımlarının uzun süreli ve etkili yapılabilmesi için bu etiketlerin gösterişli ve dayanıklı olması gerekmektedir. Çünkü aksi durumda hazırlanılan etiketler ciddi anlamda zarar görebileceği için ister istemez tekrardan etiket yaptırmak adına araştırmalarda bulunmak zorunda kalıyorlardı. Fakat şimdilerde pleksi etiketler sayesinde dayanıklı etiketlerin ortaya çıkartılması işlemi daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor. Bu aşamada firmaların dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerden biri, pleksi etiket ile alakalı her türlü çalışmayı en iyi şekilde yapabilecek olan isimler ile iletişime geçilmesi gerektiğidir.

Pleksi etiketler dayanıklı etiketlerdir, istenilen her türlü şekilde özel olarak hazırlanabilirler. Bunun sayesinde sektör fark etmeden firmalar kendi isteklerine tarzdaki etiketleri ürettirme imkanına erişmiş olacaklardır. Lakin konusunda yeterli bilgi sahibi olmayan firmalara yaptırılan pleksi etiketler reklam ve tanıtım çalışmalarını tam olarak yerine getiremeyeceklerdir. Bu sorunlarla karşılaşmak istemeyen firmalar, çalışacakları firmayı iyi araştırıp fikir sahibi olarak, yapacakları ideal seçim sonucu istedikleri tarzda etiketlere sahip olacaklardır.  Opak pvc etiketler normal uv baskı, şeffaf pleksi etiketler ise tersten uv baskı yöntemiyle imal edilmektedir.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by