Örümcek Stand

Örümcek Stand

Örümcek Stand Nedir?

Alüminyum profillerden yapılmış oldukça pratik ve demonte montaj yöntemine örümcek stand denir. En önemlisi kapalıyken çok az yer kaplaması, hafif olması ve kolay taşınmasıdır. Bu sayede uluslararası fuarlarınızda dahi rahatlıkla yanınızda götürebilirsiniz.

Herhangi bir el sanatına veya alete ihtiyaç duymadan 15 dakikada platformu kaldıran bir stanttır. Ayrıca adını örümcek ağının arkasındaki alüminyum profillere benzerliğinden almaktadır.

Bünyemizde örümcek stand ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Ankara etiket ve stant ihtiyaçlarınız için 333 Etiket ile iletişime geçin!

Neden Tercih Edilir?

Örümcek Stand , açıldığında oldukça geniş bir reklam alanına sahip olabilmektedir. Ayrıca firmanızı ve ürünlerinizi tanıtmak için zengin ve modern bir görünüm sağlayabilmektedir. Pratik çözümler sunar ve Roland dijital baskı makinesi kullanılarak en yüksek kalitede basılıp, uygulanabilmektedir. Müşterinin isteği doğrultusunda basılan dijital baskı üzerine laminasyon yapılmaktadır. Bu sayede çizilmelere karşı koruma sağlar. Ayrıca parlak yansıma olmamasını sağlamaktadır. 

Örümcek Stand Modelleri

Bünyemizde birçok stand modeli üretimi gerçekleştirmekteyiz. Bunların başında 3×1, 3×3, 3×4, 3×5 modelleri gelmektedir. Buna ek olarak 3×6, 3×7 ve 3×9 modelleri de tercih çeşitleri arasındadır. Ayrıca plaka sayısına göre farklı ölçülerde düz ve oval örümcek yuvaları mevcuttur. Stantların standart yüksekliği 227 cm’dir. 

Kullanım Alanları

Örümcek stant; sergiler, konferanslar, organizasyonlar ve seminerlerde sıklıkla kullanılmaktadır. Buna ek olarak başyazılar, alışveriş merkezleri, büyük mağazalar ve lansmanlarda UV baskı ile beraber kullanılmaktadır. Navigasyon, tablo, tenis raketi, reklam mavnası, örümcek tutucu, afiş ve broşürlük gibi hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca sunum kartı, opak folyo etiketi, kaldırım levhaları, toplama ve cips ürünlerinde de sıklıkla görülmektedir.

Örümcek Stand Fiyatları

Bünyemizde örümcek stant ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Etiket ve stant ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçin. İşinizi dinleyelim. Size en uygun etiket türünü ve fiyatını önerelim. Ayrıca baskı ihtiyaçlarınız için 333baski.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Haberler

Yeni Haberler