Ostim Hologram Numaratör Etiket

Ostim Hologram Numaratör Etiket

Profesyonel güvenlik grafik tasarım yazılımı kullanılarak, holografik teknoloji ile oluşturulan rakamlarla 3D güvenlik etiketleri, görüntü değerini ve marka bilinirliğini artırarak ürününüzü güvenli ve takip edilebilir hale getirir.

Ostim numaralandırmalı hologram etiketler, büyük bir derinlik hissine sahiptir. Tasarım, farklı açılardan bakıldığında farklı görünüyor. Numaralandırılmış hologram etiketler üzerinde çalışan 3D lazer makineleri yardımıyla çok katmanlı hareketler ekleyerek ürüne değer ve kalite katan karmaşık bir etiketleme teknolojisidir. Müşterilerin ve yetkisiz kişilerin ürüne müdahale etmesini engellediği için ürün için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca hologram etiket üzerine firmaya özel baskı yapılarak ürünün marka, stok, üretim tarihi, karekod, barkod, karekod, seri numarası ve seri numarası basılarak vakum etiket kişiye özel hale getirilir.

Esas olarak garanti ürünü olarak kullanılan bir tür sayısal güvenlik hologram etiketidir.


Numaralandırılmış boş hologram çıkartması yapıştırıldığı yüzeyden kaldırıldığında, zeminde vakumdan bir iz kalır. Bu sayede güvenlik etiketinin çıkarılmış veya kurcalanmış olup olmadığı anlaşılır. Buradaki takibe göre ürünün kurcalanarak garanti dışı kaldığı belirlendi.

Bu etiketi amacı dışında kullanamazsınız ve kopyalanamaz, taranamaz veya taranamaz ve yapıştırıldığı yerden çıkarıldığında kurcalandığını gösterir ki bu da bir ürünün orijinal olduğunun kanıtıdır. Sahte ürünlerin üretimi yasaktır.

Numaralandırılmış hologram garanti etiketinin yanı sıra bir diğer güvenlik etiketi de Kırılgan (yumurta kabuğu) etiketidir. Bu uv baskı etiket türünde kırılabilir etiket çıkarılmak istendiğinde yapıştırıldığı yüzeyden tek parça olarak ayrılamaz. Yüzlerce parçacıkla soyulabilir. Ankara’da son teknoloji bant makineleri ile Void Security numaralı hologram etiket üretimini sizlere sunan Ostim Etiket Sanayi, ürettiği Void Security numaralı hologram etiketler için modern tasarımı, kaliteli görünümü ve güvenliği ile vazgeçilmez bir etiket türüdür.

Kendinden yapışkanlı bir etiket sistemi olan vakum güvenlik numarası hologram etiketleri, kurcalamaya karşı korumalıdır.

Void Security’den numaralandırılmış hologram etiket fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Ankara Ostim Etiket Sanayi Şirketi olarak Ostim, İvedik Organize Sanayi ve Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere üreticilerin tüm vakum güvenlik numarası hologram baskı ihtiyaçlarını son teknoloji makinelerimiz ve uzman ekibimizle üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz. , hızlı ve ekonomik bir şekilde sorunsuz.

Benzer Haberler

Yeni Haberler