Ostim Void Güvenlik Hologram Etiket

Ostim Void Güvenlik Hologram Etiket

Ostim Void Security hologram çıkartmalarında derinlik hissi çok yüksektir. Tasarım, farklı açılardan bakıldığında farklı görünüyor. Void Security Hologram, etiket üzerinde çalışan 3 boyutlu görsel lazer makineleri yardımıyla çok katmanlı hareketler ekleyerek ürüne değer ve kalite katan karmaşık bir etiketleme teknolojisidir. Müşterilerin ve yetkisiz kişilerin ürüne müdahale etmesini engellediği için ürün için büyük önem taşımaktadır. Ayrıca hologram etiket üzerine firmaya özel baskı yapılarak ürünün marka, stok, üretim tarihi, karekod, barkod, karekod, seri numarası ve seri numarası basılarak vakum etiket kişiye özel hale getirilir.

Esas olarak bir garanti ürünü olarak kullanılan bir tür Void Security hologram etiketidir.


Vakum etiketi yapıştırıldığı yüzeyden çıkarıldığında, zeminde vakumdan bir iz kalır. Bu sayede güvenlik etiketinin kaldırılıp kaldırılmadığı anlaşılır. Buradaki takibe göre ürünün kurcalanarak garanti dışı kaldığı belirlendi.

Bu etiketi amacı dışında kullanamazsınız ve kopyalanamaz, taranamaz veya taranamaz ve yapıştırıldığı yerden çıkarıldığında kurcalandığını gösterir ki bu da bir ürünün orijinal olduğunun kanıtıdır. Sahte ürünlerin üretimi yasaktır.

Geçersiz garanti etiketinin yanı sıra bir başka güvenlik etiketi de kırılgan (yumurta kabuğu) etiketidir. Bu etiket türünde kırılabilir etiket çıkarılmak istendiğinde yapıştırıldığı yüzeyden tek parça olarak ayrılamaz. Yüzlerce parçacıkla soyulabilir. Son teknoloji bant makineleri ile Ankara’da Void Security hologram etiket üretimi sunan Ostim Etiket Sanayi, ürettiği Void Security hologram etiketlerinde modern uv baskı tasarımı, güzel görünümü ve güvenliği ile vazgeçilmez bir etiket türüdür.

Kendinden yapışkanlı etiket sistemi olan boş güvenlik hologram etiketleri kurcalamaya karşı korumalıdır.

Void Security hologram etiket fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Ankara Ostim Etiket Sanayi Şirketi olarak Ostim, İvedik Organize Sanayi ve Sincan Organize Sanayi başta olmak üzere üreticilerin tüm Void Security hologram baskı ihtiyaçlarını son teknoloji makinalarımız ve deneyimli ekibimizle hızlı ve ekonomik bir şekilde üreterek ürünlerinizin değerine değer katıyoruz. herhangi bir sorun olmadan.

Benzer Haberler

Yeni Haberler