0536 221 53 33 etiket@333etiket.com
Bir Sayfa Seçin

Özel Tasarım etiket, sizin ve sevdiklerinizin özel günlerinde, basit ama etkili süprizler yapmanın kolay bir yoludur. Özel günlerinizde birçok detay ile ilgilenmeniz gerekir. İlk olarak daha önce yapılmış özel gün konseptlerine bakarsınız. Bunun için özel olarak hizmet veren web sitelerinin sosyal medya hesaplarına göz atmak, yararlı olacaktır. Yaratıcı ve değişik bir özel gün tasarlamak isteyenler için bu araştırma süreci uzun sürebilir. En çok tercih edilen renkleri kullanmak yerine, farkı renkleri özel gün tema rengi olarak belirleyebilirsiniz. Kızlar için yapılan etkinlikleri pembe, erkek için yapılan etkinliklerin ise mavi olması çok alışılmış ve sıradan bir durumdur.

Özel Tasarım Etiket Çeşitleri

Artık herkes farklı bir konsept peşinde. Bu durumda özel tasarım etiket ile farklar yaratabilirsiniz. İnternet üzerinden satış yapan etiket firmaları ile iletişime geçip, size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz.

Bebek Mevlitleri İçin Etiketler

Son dönemde aileler tarafından en çok özenilen özel günlerden biri de bebek mevlitleri oldu. Her kesime ve herkese hitap eden bir etkinlik olan bebek mevlitlerinde özel konseptler hazırlanarak, sunumlar yapılıyor. Artık yapılan çoğu bebek mevliti evde değil dışarıda tutulan bir otel, küçük bir cafe ya da mevlitler ve dualar için özel olarak kiraya verilen yerlerde yapılıyor. Bu sektörün günden güne gelişmesi, özel gün için dışarıda bir yer tutma konusunda da insanlar üzerinde gereksiz bir baskı yaratıyor. Herkesin özel günlerini dışarıda yaptığı zamanda, evde bu işler için uğraşmak zor geliyor. Özel tasarım etiket ve özel konseptler ile hayli masraflı olan bu işler, artık organizasyon şirketleri tarafından da düzenleniyor.

Özellikle kalabalık aileler için eve sığmak çok zordur. Bu durumda dışarıda özel gün düzenleyip, istediği herkesi davet etmek daha mantıklıdır. Çünkü hem eve yeterince kişi davet edilemiyor hem de yapılan özel günden aile ve özellikle ev sahibi hiç bir şey anlamıyor. Evin içinde sürekli bir koşturma içinde olan mevlit sahipleri için, yapılan dua bile katılmak zor oluyor.

Bu bebek mevlitleri dışarıda bir yerde yapıldığında geniş ve ferah salonlarda yapılıyor. Özellikle yaz ayınca yapılan bebek mevlitleri katılanlar için çok sıcaktan, çekilmez bir hal alıyor. Dışarıda tutulan özel mekanda organizasyon şirketi tarafından hazırlanan konsept, özel tasarım etiket ile hediyeler gelen tüm misafirler tarafından beğeniliyor. Siz de rahat bir şekilde sadece yapılan duaya odaklanarak bebeğinizin mevlidini dinlemek istiyorsanız, bir organizasyon şirketi ile anlaşarak rahat edebilirsiniz. Bebek mevliti, bebek daha çok küçük iken yapıldığı için anne ve bebek için zor olabilir. Bu durumda hem bebek ile uğraşıp hem de misafirlerle ilgilenmek çok zordur. Bebek için yardıma ihtiyacınız olabilir. Bu konuda annenizden ya da yakın akrabalarınızdan yardım almak çok önemlidir. Özellikle yeni anne olanlar için ilk zamanlarda bebek bakmak ve sakin kalabilmek çok zordur. Bu durumlarda yanınızda tecrübeli biri olması sizi çok rahatlatacaktır.

Bebek Mevliti Hediyelikleri

Bebek için okutulan duaya gelenler bebek için hediye getirirler. Bu çok eski zamanlardan beri bizim geleneğimizdir. Son zamanlarda bebek sahipleri de gelen misafirler için hediyelikler hazırlamaya başladı. Özel tasarım etiket yapıştırılan hediyeler ile misafirlerin kullanacağı küçük hatıralar dağıtılmış oluyor. Bu özel hatıraları seçmek de tasarlamak da çok zordur. Bu durumda aklınızda bir seçenek yoksa, bebek hediyeleri hazırlayan firmalardan yardım alabilirsiniz. Bu firmalar genelde sosyal medya üzerinden satış yapmaktadır. Paylaşımlarını takip ederek, yaptıkları işler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Her anne bebeği için en güzel hediyeleri dağıtmak ister. Bütçenize uygun bir hediyelik mutlaka vardır.

Hediyeliklerin üstüne özel tasarım etiket ile bebeğinizin adını ve doğum tarihini yazdırabilirsiniz. Bu en yaygın olarak kullanılan yöntemdir. Aklınızda olan farklı bir şeyi de yazdırabilirsiniz. Sizin için özel tasarlanan etiketler ile kendi düşüncelerinizi istediğiniz gibi yansıtabilirsiniz. Gelecekte bebeklerinize göstermek için, mevlitlerinde dağıttığınız hediyeliklerden saklamayı unutmayın. Bunları görmek çocuğunuz için çok önemli bir hatıra olacaktır. Yapılan hediyeliklerden ve ona özel ilk eşyalarından oluşan bir kutu hazırlayarak saklayabilirsiniz. Bu hatıralar ile ilerde ona bir sürpriz yapıp, geçmişe birlikte dönebilirsiniz. Yıllar geçtikten sonra o özel ve minik eşyalara bakmak, hem sizin hem de çocuğunuz için duygusal anlara neden olabilir.

Bebek Mevlitlerinde En Çok Tercih Edilen Hediyelikler

Bebek mevlitlerinde en çok tercih edilen hediyelerden biri havlulardır. Bu havlular üzerine özel tasarım etiket ile bebeğinizin ismi ve doğum tarihini yazarak paketleyebilirsiniz. Hazırladığınız paketleri mevlit sonunda dağıtabilirsiniz. Herkes tarafından beğenilen ve kullanışlı bir hediye olan havlular her zaman modası geçmeyen hediye ürünler arasındadır. Hem kullanışlı hem de ekonomik olması çok tercih edilmesinin sebeplerindendir. Erkekler ve kızlar için özel desenleri ile çok fazla çeşidi bulunur. Bebek mevlitlerinde genel olarak küçük havlular dağıtılır. Bu havlular mutfakta kullanım için ve seyahat sırasında yanınızda götürmek için idealdir. Havluların üzerinde genelde her bebeğe uyacak şekiller ve yazılar olur. Siz bu havluları bebeğinize özel olarak kişiselleştirmek isterseniz, özel tasarım etiket bastırabilirsiniz. Etiketleri havluların üstüne yapıştırabilirsiniz.

Paketlerinin üstüne yapıştırarak da hediyeleri oluşturabilirsiniz. Bebek mevlitlerinde havlu dağıtmak isteyen anneler için toptan satış yapan mağazaları tercih etmek, daha avantajlı olacaktır. Bebekler için özel tasarımlı havlular ile toptan satış yapılır. Bu satışların fiyatı diğer mağazalara göre çok uygundur. İnternetten satın alarak da ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Seçenekleri araştırıp, değerlendirmeyi unutmayın. Hediyeleri almadan önce yerinde gidip görebilirseniz daha iyi olur. Ürünün kalitesi ve yapısı hakkında daha fazla bilgi sahibi olmuş olursunuz. Ucuza mal etmek önemlidir. Çok kötü bir mal ile de kimse hediyelik yapmak istemez. Bu durumda orta kalitede havluları tercih etmek daha karlı olacaktır.

333 Reklam olarak özel günler için ihtiyaç duyduğunuz su bazlı dijital baskı ile üretilen  etiket ürünlerine kokusuz, iç mekanda kullanıma uygun ve uzun ömürlü kullanım avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Sosyal medya adreslerimizden anında hızlı bir şekilde özel tasarım etiket siparişinizi verebilirsiniz. Beklentileri tümüyle karşılayan anlayışla 7/24 hizmet veren firmamız üstün kalite anlayışında ve de müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan yaklaşıma dayanarak size hak ettiğiniz çerçevede hizmet gerçekleştirmektedir.