(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Pano Etiketi Ölçüleri

5 Ocak 2020 Posted by etiket333 Metal Etiket

Yaptığınız iş ne olursa olsun bir adının olması gerekir. Ürettiğiniz ürünlerin ve ya yaptığınız işin ne olduğunu yansıtan, uyarmak ve ya dikkat çekmek amacı ile tasarlanan Ankara pano etiketi firmaları sayesinde işiniz oldukça kolaylaşıyor. Dışarıdan bakıldığında renkli, okunaklı ve mesajını açık bir şekilde belirten bu etiketler yardımıyla panolar daha kolay yorumlanmaktadır. Yaptırmak istediğiniz pano etiketlerinin boyutlarını ise, panoların büyüklükleri belirlemektedir. Çağrışım yaptırmak istediğiniz mesajın içeriğine göre tasarlanan, üçgen, kare, dikdörtgen ve yuvarlak çerçeveler halinde hazırlanan pano etiketleri kullanılacağı alan ve işin türüne göre çeşitli özelliklere sahiptir. Dışarıdan gelecek zarar verici unsurlara karşı dayanıklı malzemeden üretilen bu etiketler, uygulanacakları zeminin özelliğine uygun bir şekilde üretilmektedir.

Pano Etiketleri ve Kullanım Alanları

Pano etiketlerinin kullanım alanı son derece yaygındır. Günlük hayatta, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde, fabrikalarda kısacası hemen her yerde etrafımızdaki meteryallerin tanıtan ve doğal reklam unsuru oluşturan bir yapıları vardır. Pano etiketi kullanılacak bölge daha kolay farka dilebilen yerlere uygulanmalıdır. Bu tür etiketler daha çok dikkat çeksin diye genellikle sarı ve beyaz tonlar kullanılarak oluşturulur. Yapıldıkları malzeme parlak olup, geceleri ışıklı bir obje gibi parlamaktadır. Türkiye’nin hemen her yerine hizmet veren Ankara pano etiketi firması artık müşterileri ile online alışveriş aracılığı ile daha kolay iletişim sağlıyor. Ürünlerini türlerine göre listeli bir şekilde web sitesinde ziyaretçilerine açan firma daha kolay seçim yapabilmeniz için ayrıntılı ürün bilgisini de sizlerle paylaşıyor.

Pano Etiketi Çeşitleri

Ürünler arasında kumanda panosu, iskele etiketi, metal etiketler, iş güvenliği levhaları, trafo ve asansör etiketleri, kapalı otopark levhaları derken pek çok çeşit bulunmaktadır. Pano etiketi talep edecek alıcıların vermek istedikleri mesaj, ürün ve ya taşınmazlar üzerinde kullanılacak etiketlere üzerinde olmasını istedikleri bilgiler, ne kadar ve ne zaman talep edileceği konuları ile ilgili ayrıntılı bilgiler için sitemizde bulunan iletişim numaralarını kullanabilirsiniz. Sitenizde sadece etiket çeşitleri değil, kurumsal imajını yansıtan bayrak modellerini de bulabilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında sizi ve yaptığınız işi temsil eden bayrak modellerinin şekli ve kullanılmasını istediğiniz içeriklerin seçimini de siz yapıyorsunuz.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by