(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Pleksi Etiket Üretim Firmaları
333 Metal, Leksan Etiket Baskı AnkaraGenelPleksi Etiket Üretim Firmaları
9 Ekim 2018 Posted by etiket333 Genel , , ,

Pleksi Etiket Üretim Firmaları

Pleksi Etiket Üretim Firmaları arasında başarılı yer edinen 333, kapı isimliği, aynalı pleksi, asansör etiketi, mevlüt etiketi üretmektedir. Renksiz ve renkli çeşitleri olan plastik malzemelere pleksi etiket denilmektedir. Pleksiler hem saydam hem de yarı saydam olabilmektedir. Bu nedenle kolay işlenebilen bir özelliğe sahip olan pleksi, hafif yapısı ile kolayca kesilebilir ve delinebilir.

Pleksi Etiket Üretim Firmaları Size Nasıl Yardımcı Olur?

333 etiket olarak istediğiniz ölçülerde ve modellerde pleksi etiket ürünlerinin üretimini kaliteli ve uygun fiyatla gerçekleştirebiliriz. Plastik cam olarak da bilinen pleksi, 1-3 mm kalınlığındaki düz levhalar halinde bulunmaktadır. 90 dereceden 110 dereceye kadar olan etüvde ısıtılan ve yumuşatılan pleksilere istenilen şekiller verilebilmektedir. Pleksi cam olsa da cama göre çok daha dayanıklı bir üründür. Bu nedenle düşmeler sonucunda cam gibi kırılmamaktadır. Kırılsa bile etrafı cam gibi sivri ya da keskin olmadığı için herhangi bir zarar vermez. Ancak termodinamik yapıda olduğu için yanmalara karşı dayanıklı olmaması, pleksinin tek dezavantajı sayılmaktadır. En büyük özellikleri döküm levha olmaları olan pleksiler, hiçbir kullanıcısını imalat sürecinde zor durumda bırakmamaktadır. Pleksilerin genleşme katsayısı, yumuşama noktası, yoğunluğu, sertliği tamamen standartlara uygundur ve polimer sayısı da yüksektir. Birçok ebatı olan pleksilerin yapısı bakır niteliğindedir. Pek çok alanda kullanılabilir. En çok tercih edilenlerden biri olan aynalı pleksi etiket modelidir. Bu model aşağıda anlatılmıştır.

Aynalı Pleksi Nedir?

Özellikle son dönemlerde kullanımı artan aynalı pleksi, çok değişik amaçlar için kullanılabilmektedir. Değişik bir malzeme olan aynalı pleksi, genelde reklam ürünleri olarak kullanılmaktadır. Cam aynalara göre aynalı pleksi, çok daha hafiftir ve kırılmamaktadır. Lazer ile kolay bir şekil verilebilme özelliği ile çok önemli bir alternatif durumundadır. Üzerine Uv baskı yapılabilir ve  iyi baskı tutmaktadır.
Aynalı pleksinin kullanım alanları şunlardır: Duvar giydirme amacı ile kullanılmaktadır. Dekoratif uygulamalarda kullanılmaktadır. Rakam, harf kesim ve uygulamasında kullanılmaktadır. Reklam ile tanıtımlar amacı ile kullanılmaktadır. Fuar stand tasarımlarında kullanılmaktadır. Ofis ve ev çalışmalarında kullanılmaktadır. Mağazanın dekorasyon işlemlerinde kullanılmaktadır. Satış tezgahlarında kullanılmaktadır. Tanıtımlar için kullanılmaktadır. Ara bölmelerde kullanılmaktadır. Tabelalar için kullanılmaktadır. İç mekanlar da giydirme amacı ile kullanılmaktadır. Mobilyada aksesuar olarak kullanılmaktadır. Stüdyoda fotoğraf çekimi yapılırken ışık yansıtma aracı olarak kullanılmaktadır. Aynalı pleksi etiketler, hafif oldukları için birçok avantaj sağlamaktadır. Ürünün ayna kısmında ise yüzey koruyucu fil kullanıldığı için birden fazla renk seçeneği de sunmaktadır. Bu nedenle kullanım miktarı çok fazladır.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by