Pleksi Etiket

Pleksi Etiket, saydam veya opak sert polikarbonat levha üzerine uv baskı, lazer kazıma yapılarak elde edilen etiket ürünüdür.

Pleksi etiket, günümüzde etiket seçimi firmaların üzerinde en fazla durduğu konulardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Çünkü klasik tarzda hazırlanmakta olan etiketler çoğu zaman firmaların isteklerini yerine getirme konusunda ciddi sorunları da beraberinde getirebiliyor. Böyle olmasını istemeyen firmalar da artık her bir ürün ya da hizmet ile alakalı etiket seçmek istedikleri zaman karşılarına oldukça farklı tarzda etiketler çıkıyor.

Modellerin de üretilmeye başladıkları zamandan itibaren pek çok firmanın incelemesini yaptıkları etiketler içinde kendine yer bulmaya devam ediyor. Pleksi maddesinin en büyük özelliklerinden bir tanesi, hem renkli hem de renksiz şekilde kullanılabilmeleridir.

 

Pleksi Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Pleksi etiketler saydam, yarı saydam ve çeşitli renklerde hazırlanabiliyor. Firmalar kendi kurumsal kimliklerini mümkün olan en iyi şekilde ortaya koymak adına seçimlerini rahat bir şekilde yapabiliyor. Pleksi maddesinin etiketlerde rahatlıkla kullanılabilmesinin en belirgin özelliklerinden biri oldukça kolay bir şekilde işlenebilmesidir. Böylelikle hangi boyutta olması istenirse istensin fark etmez istenilen her türlü etiket çalışması kolaylıkla yapılabiliyor. Camdan çok daha hafif olmasının yanı sıra cama oranla çok daha dayanıklı bir üründür. Artık firmalar kendilerini tanıtmak ya da ofislerinde bilgilendirme çalışmalarını etkili şekilde yapmak adına birbirinden farklı şekillerde hazırlatılabilen etiketlerin içerisinden seçimlerini yapabiliyorlar.

Pleksi Etiketin Kullanım Alanları Nelerdir?

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan bu madde, pleksi etiket şeklinde de oldukça geniş kitlelere de ulaşmış oluyor. Üretilmeleri sonrasında oldukça uzun süreler boyunca kullanılmaktadır. Özellikle de ağır şartlar altında yapılmakta olan çalışmalar esnasında ürün ya da hizmetler ile alakalı bilgilendirme işlemlerinin etkili şekilde yapılabilmesi adına seçilecek olan etiketlerin belli başlı bazı özelliklere sahip olması gerekmektedir. Çünkü aksi durumda hazırlanılan etiketler ciddi anlamda zarar görebileceği için ister istemez tekrardan etiket yaptırmak adına araştırmalarda bulunmak zorunda kalıyorlardı. Fakat şimdilerde pleksi etiketler sayesinde dayanıklı etiketlerin ortaya çıkartılması işlemi daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor. Bu aşamada firmaların dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerden biri, pleksi etiket ile alakalı her türlü çalışmayı en iyi şekilde yapabilecek olan isimler ile iletişime geçilmesi gerektiğidir. Dayanıklı olmasının yanı sıra istenilen her türlü şekilde özel olarak hazırlanabilir. Çeşitleri sayesinde artık sektör fark etmeden istenilen firmaların tamamı tamamen kendi isteklerine uygun olacaklarına inandıkları tarzdaki etiketleri ürettirme olanağına erişiyorlar. Lakin konusunda yeterli oranda deneyim sahibi olmayan kişiler ile yapılacak olan görüşmelerin sonrasında ortaya çıkacak olan etiketler gerek şekil gerekse istekleri karşılama bakımından yeterli olmayacaktır. Firmalar bu tarz durumlarla karşı karşıya kalmak istemiyorlar. Etiket ile alakalı bilgi sahibi olan kişilerle yapacakları görüşmeler sonrasında kısa bir sürede istedikleri sonuçları elde etmiş olacaklardır. Pleksi etiket ürünlerine asansör etiketleri örnek verilebilir.

 

 

 
 
 
Pleksi Etiket İmalatı kategorisinde aynalı pleksi, pleksi asansör etiketi, kapı isimliği, yönlendirme levhaları üretimimiz mevcuttur. Etiket imalatı söz konusu olduğu zaman pek çok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şeylerden biri, bu işlemlerim oldukça basit bir şekilde yapılabildiğidir. Gerçekte ise konu ile ilgili yapılacak olan incelemeler sonrasında da görülebileceği üzere aslında etiket imalatı oldukça meşakkatlidir. Bu aşamada yapılacak olan en ufak bir yanlışlık sonrasında etiketler asla tam anlamıyla istenilen sonuçların ortaya çıkamaması anlamına gelebiliyor. Böylesi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalmak istemeyen firmalar da artık başta etiket çeşitleri olmak üzere gerekli olan her türlü konunun üzerinde dikkatlice durmaya özen gösteriyorlar. Pleksi etiket imalatı da yine firmaların araştırma yaptığı konular içerisinde kendine yer buluyor.

 

Ankara Pleksi Etiket

Normalde firmaların çok büyük bir kısmı pleksi maddesinin yalnızca tabelalarda kullanılabileceğini düşünüyorlar. Halbuki bu maddenin etiketlerde kullanımı son dönemlerde ciddi oranda artış göstermeye başladı. Genel olarak söz konusu etiketler olduğu zaman insanların akıllarına öncelikli olarak kolay zarar gören materyallerden hazırlanmakta olduğu gelebiliyor. Pleksi etiketler, renkli veya renksiz şekilde üretilebilmektedir. Firmalar tam olarak kendi tarzlarına en uygun olacağına inandıkları modelleri kolay bir şekilde hazırlatabileceklerdir. Pleksi maddesi çok basitçe tanımlanması gerekirse cam gibi kırılmayan, ondan daha dayanıklı ve kolay bir şekilde işlenebilmektedir. Bundan dolayı da etiket konusunda klasik tarzdaki çalışmalardan ziyade yenilikçi çalışmalar arasından seçimlerini yapmak isteyen firmalar, bu konudaki isteklerini en etkili şekilde yerine getirebileceklerine inandıkları çalışmaları kolaylıkla gerçekleştirmiş olacaklardır.

Pleksi Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Gerçekleştirilecek pleksi etiket imalatı öncesinde firmaların üzerinde durmaları gereken en önemli şeylerden biri, bu alanda deneyimli olan kişiler ile iletişime geçilmesi gerektiğidir. Çünkü aksi durumda hazırlanacak olan pleksi etiketler asla istenilenlerin tam anlamıyla ortaya koyulması mümkün olmayacaktır. Doğru ismin seçilmesinden sonra ise artık sıra etiketin tasarım işlemlerinin yapılmasına sıra gelecektir. Sonraki aşama ise pleksi malzeme üzerine tasarımın dijital baskı ile basılmasıdır. Etiketler sadece ürünler ile alakalı bilgilendirme çalışmalarının yapılmasına olanak sağlamaz. Bununla beraber de çeşitli konulardaki bilgilendirme çalışmaları yine farklı etiketler sayesinde kolaylıkla yapılmış olmaktadır.

Bundan dolayı da özellikle pleksi etiket imalatı çalışmalarının doğru şekilde yapılması ile beraber kısa süreler içinde yerine getirilmektedir. Etiketin boyutu ve kesim şekli belirlendikten sonra ise sıra etiketlerin üzerinde yer alacak olan detayların belirlenmesine gelecektir. Farklı renklerde hazırlanabilmekte olan pleksi etiketlerin üzerinde yer alacağı etiketteki yazı da yine bu renk ile uyumlu, kolay bir şekilde okunabilecek boyu, fontta olmalıdır. Aksi durumda meydana çıkartılacak olan etiket okunamayacak, bu durum da etiketin kullanımı sırasında farklı sorunların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Konusunda deneyimli kişilerin hazırlayacakları etiketlerde her zaman öncelik karşı taraftan etiketin sorunsuzca kullanılması olduğu için bu aşamada bütün ayrıntıların üzerinde durmak, imalat sonrasında başarılı sonuçların elde edilmesi sağlanmış olacaktır.

Ankara Pleksi Etiket

Ankara Pleksi Etiket ihtiyaçlarınız için transparan, buzlu, simli, fosforlu gibi farklı çeşitlerde uv baskı pleksi etiket üretimimiz vardır. Etiket kavramı özellikle de son dönemlere bakıldığı zaman daha öncesinde olmadığı kadar farklı şekillerde kendini gösteren bir kavram olarak biliniyor. Çünkü geçmişte ortaya yalnızca belli başlı modeller çıkıyordu ve firmalar da sadece bu alternatifler arasından seçimlerini yapabiliyorlardı. Şimdilerde ise etiketlerin pek çok firma tarafından tercih edilmesinden ötürü onlarca farklı çeşit onların beğenisine sunuluyor. Bu sayede de pek çok firma artık sadece klasik etiketleri değil, birbirinden farklı tarzda hazırlanmakta olan etiketleri inceleyerek seçimlerini yapabiliyorlar. Ankara Pleksi etiket de bu alanda son zamanların gözde etiket modelleri içerisinde yer almaya devam ediyor.

Ankara Pleksi Etiket İmalatı

Normalde firmaların çok büyük bir kısmı pleksi etiket olmadığını düşünüyor, bu maddenin sadece kutu harf tabela gibi yapımlarda kullanılabileceğini düşünüyorlardı. Böyle olunca da aslında pek çok farklı avantaja sahip olacak pleksi etiketler yerine çok daha farklı tarzlardaki etiketler arasından seçimlerini yapıyorlardı. Şimdilerde ise bu konuda yapılmakta olan çalışmalar gösteriyor ki pleksi maddesinden oldukça farklı tarzlarda etiketler hazırlanabiliyor. Pleksi etiket yaptırmadan önce bu maddenin ne olduğu ve ne şeklide kullanılabileceği ile alakalı net bilgilerin elde edilmesi gerekiyor. Aksi durumda meydana gelecek olan gelişmeler ışığında ne yazık ki asla istenilen sonuçların başarılı şekilde ortaya koyulması mümkün olmayacaktır.

Bu tarz olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalınmasının engellenmesi adına ise firmalar tarafından üzerinde durulması gereken pek çok farklı konu bulunuyor. Tüm detayların üzerinde etkili şekilde durulması ile beraber hazırlanacak olan Ankara Pleksi Etiket İmalatı  istenilenlerin elde edilmesine yardımcı olacaktır. Pleksi polikarbonattan üretilen plastik bir cam türüdür. Bu maddenin en büyük özelliklerinden bir tanesi ise karşı karşıya kalacağı darbelere karşı cama oranla 6 kat daha fazla dayanıklı olması söylenebilir. Bu sayede de pleksi etiketler hazırlandıktan sonra sadece dış görünüm anlamında insanlara istediklerini vermemektedir.

Bununla beraber etiketlerin çok uzun zaman boyunca sorunsuzca kullanılması da yine pleksi maddesi sayesinde mümkün olmaktadır. Ankara etiketçi tarafından hazırlanacak olan pleksi etiket çalışması öncesinde firmaların konusunda yeterli oranda deneyim sahibi kişiler ile iletişime geçmesi önemlidir. Çünkü aksi durumda seçilecek olan isimler pleksinin doğru şekilde şekillendirilmesini sağlamayacaktır. Bunun sonucunda da ortaya asla istenilen tarzda çalışmalar yapılmış olacaktır. Pek çok farklı sektörde yer alan firmalar tarafından rahatlıkla kullanılabilmekte olan pleksi etiketlerin üst kısımlarında ise istenilen her türlü yazı ve logo yer alabilmektedir. Her bir detayın üzerinde dikkatli bir şekilde durulması ile beraber ise çok kısa süreler içerisinde istenilen sonuçların elde edilmesi de mümkün hale gelmiş olacak, firmalar kendilerini ve hizmetlerini en etkili şekilde tanıtmış olacaklardır.

 

Ankara Pleksi Etiket Firması

Ankara pleksi etiket firması 333 etiket, baskıyı uzun yıllar tutan, kaliteli,şık görünümlü,dış koşullara mukavemetli etiket imal etmektedir. Etiket konusundaki gelişmelerle beraber firmalar, klasik etiketler yerine, kurumsal kimliklerine en uygun etiket modellerini seçerek kendi istedikleri tarzda, şık ve dayanıklı etiket yaptırıyorlar.

Geçmiş dönemlere bakıldığı zaman da görülebileceği üzere Ankara pleksi etiket konusunda çalışma yapmakta olan isimlerin sayısı son derece azdı. Bundan dolayı da birçok firma sadece onların karşılarına çıkan etiket çeşitleri içinden seçimlerini yapıyorlardı. Sonradan bu konuda yapılmakta olan gelişmelerle artık oldukça farklı model etiketler firmalara sunulmuş durumdadır. Bu yüzden pek çok farklı sektörden firma ürünlerini ya da hizmetlerinin tanıtımını en iyi yapacak ankara pleksi etiket firmalarını tercih etmek istiyorlar.

Pleksi maddesi ile alakalı insanların büyük bir kısmının aklına öncelikli olarak gelen şeylerden biri, bu maddeden en etkili şekilde randıman alabilmenin tek yolunun tabelalar olduğuydu. Böyle olunca da pek çok firma tam anlamıyla istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlamayacağını düşündükleri etiketleri kullanmak zorunda kalıyorlardı. Şimdilerde bu konuda oldukça farklı değişimler kendini göstermeye başladı. Var olan bu değişimler sonucu firmalar kurumsal kimliklerini en iyi yansıtacak tarzdaki etiketleri seçme olanağına erişmiş durumdalar.

Pleksi Etiketin Avantajları Nelerdir?

Cama oranla çok daha sağlam ve kırılması sonrasında dağılma sorunu olmamasından ötürü Ankara pleksi etiket pek çok firmanın en fazla tercih ettikleri etiket türleri içerisinde kendine yer buluyor. Pleksi etiketler saydam ya da renkli tarzda hazırlanabilmektedir. Dolayısıyla firmalar hangi sektörün içerisinde yer almış olurlarsa olsunlar fark etmez, var olan tanıtım ve bilgilendirme çalışmalarını en iyi şekilde yapmak adına farklı ebatlarda ve kesimlerde hazırlanmış olan pleksi etiketleri kullanabilirler. Bu etiketler sayesinde de bilgilendirme ve yönlendirme çalışmaları başta olmak üzere istenilen her türlü çalışma eksiksiz olarak yapılabilmektedir. Böylelikle de firmalar hedef kitlelerine kolaylıkla ulaşma olanağına da kolaylıkla erişme olanağına sahip olacaklardır. Pleksi etiketler uv baskı, lazer kazıma yöntemi ile kolaylıkla üretilebilmektedir.

 

 

Neden Pleksi Etiket Tercih Ederiz?

Neden Pleksi Etiket Tercih Ederiz sorusuna verilecek en iyi cevap şüphesiz, hafif ve kırılmaz oluşu,iyi baskı tutması, kolay üretilmesi olacaktır. Günümüzde etiket seçimi firmaların üzerinde en fazla durduğu konulardan bir tanesi olarak ön plana çıkıyor. Çünkü klasik tarzda hazırlanmakta olan etiketler çoğu zaman firmaların isteklerini yerine getirme konusunda ciddi sorunları da beraberinde getirebiliyor. Böyle olmasını istemeyen firmalar da artık her bir ürün ya da hizmet ile alakalı etiket seçmek istedikleri zaman karşılarına oldukça farklı tarzda etiketler çıkıyor. Pleksi etiket modelleri de üretilmeye başladıkları zamandan itibaren pek çok firmanın incelemesini yaptıkları etiketler içinde kendine yer bulmaya devam ediyor. Pleksi maddesinin en büyük özelliklerinden bir tanesi, hem renkli hem de renksiz şekilde kullanılabilmeleridir.

Saydam Pleksi Etiket

Saydam ya da yarı saydam olarak hazırlanabilen pleksi etiketlerle firmalar kurumsal kimliklerini en iyi şekilde ortaya koyacak etiketlere sahip oluyorlar. Pleksi maddesinin etiketlerde rahatlıkla kullanılabilmesinin en belirgin özelliklerinden biri oldukça kolay bir şekilde işlenebilmesidir. Böylelikle hangi boyutta olması istenirse istensin fark etmez istenilen her türlü etiket çalışması kolaylıkla yapılabiliyor.

Pleksi Etiketin Avantajları

Günümüzde pek çok farklı alanda kullanılan bu madde, pleksi etiket şeklinde de oldukça geniş kitlelere de ulaşmış oluyor. Pleksi etiketler üretilmeleri sonrasında oldukça uzun süreler boyunca kullanılmaktadır. Özellikle de ağır şartlar altında çalışan firmaların verecekleri mesaj ve ürün tanıtımlarının uzun süreli ve etkili yapılabilmesi için bu etiketlerin gösterişli ve dayanıklı olması gerekmektedir. Çünkü aksi durumda hazırlanılan etiketler ciddi anlamda zarar görebileceği için ister istemez tekrardan etiket yaptırmak adına araştırmalarda bulunmak zorunda kalıyorlardı. Fakat şimdilerde pleksi etiketler sayesinde dayanıklı etiketlerin ortaya çıkartılması işlemi daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor. Bu aşamada firmaların dikkat etmeleri gereken en önemli şeylerden biri, pleksi etiket ile alakalı her türlü çalışmayı en iyi şekilde yapabilecek olan isimler ile iletişime geçilmesi gerektiğidir.

Pleksi Etiketin Faydaları

Pleksi Etiketin Faydaları söz konusu olunca ,pleksi etiketler dayanıklı etiketlerdir, istenilen her türlü şekilde özel olarak hazırlanabilirler. Bunun sayesinde sektör fark etmeden firmalar kendi isteklerine tarzdaki etiketleri ürettirme imkanına erişmiş olacaklardır. Lakin konusunda yeterli bilgi sahibi olmayan firmalara yaptırılan pleksi etiketler reklam ve tanıtım çalışmalarını tam olarak yerine getiremeyeceklerdir. Bu sorunlarla karşılaşmak istemeyen firmalar, çalışacakları firmayı iyi araştırıp fikir sahibi olarak, yapacakları ideal seçim sonucu istedikleri tarzda etiketlere sahip olacaklardır.  Opak pvc etiketler normal uv baskı, şeffaf pleksi etiketler ise tersten uv baskı yöntemiyle imal edilmektedir.

Pleksi camdan çok daha hafif olmasının yanı sıra cama oranla çok daha dayanıklı bir üründür. Bu yüzden firmalar kendilerini tanıtmak ya da ofislerinde bilgilendirme çalışmalarını etkili şekilde yapmak adına birbirinden farklı şekillerde hazırlatılabilen pleksi etiketleri içerisinden seçimlerini yapabiliyorlar.