Ankara Rezopal Etiket
Rezopal etiket nedir sorusuna en iyi cevap, 2 katmanlı,lazer markalama yöntemiyle yapılan üründür. Bu etikette boya,baskı bulunmamaktadır.

Rezopal Etiket

Rezopal etiket içeriği iki katmandan oluşan plastik oluşumlu bir malzeme türüdür. Üst katmanında yani dış katmanda ince bir üst renktir. Alt katman yani iç katman ise malzemenin neredeyse %85 ini oluşturmakta. Bu katman malzemenin asıl rengini verir ve tabanı genellikle siyah veya beyazdır. Rezopal etiketin üretimi oldukça basittir. Renk ve katman anlamında çok fazla çeşide sahiptir. Firmanın isteğine göre çeşitli ebatlarda renklerde ve kalınlıkta üretilebilmektedir.
Rezopal Etiket Ankara

Rezopal etiket, 2 bileşimli pvc malzeme üzerine lazer kazıma yapılarak baskı yapılan etiket ürünüdür.

Ankara,Rezopal,Etiket

İçeriği lazer kazıma yöntemi kullanılarak yapılmakta ve çok hızlı şekilde baskıları tamamlanabilmektedir. Kırmızı ve siyah, sarı ve beyaz, beyaz ve siyah, gümüş rengi ve siyah, gümüş rengi ve beyaz, kırmızı ve beyaz gibi birçok renk zeminine sahip olan rezopal etiket kullanım için sizlerin varyasyonlarınıza göre şekillenebilmektedir. Hızlı üretilen etiketler reklam ve tanıtımı hızlandırmakta.

Firmalar daha yavaş işleyen ve pahalı etiketleri tercih etmektense hızlı ve güzel görünümü olan rezopal etiket tercih etmektedir. Renk opsiyonları oldukça fazladır ve bu firmaların logolarına ve reklam biçimlerine uygun hareket etmelerine sebep olur. Lazer markalama işlemine ve standartlarına uygun olan bu etiketler firmalar için tercih edilebilir hale gelir. Baskı işlemi sırasında boyama ve sıçrama gibi olaylara mahal vermeden lazer makineleri ile yapılmaktadır.

Rezopal Etiket Nedir ?

Rezopal etiketlerin hazırlanış yöntemi lazer markalamadır. Lazer markalama yönteminde malzemelerin lazer ışığı aracılığıyla etiketlenmesi söz konusudur. Rezopal etiketlerin hazırlanış yöntemi lazer markalamadır. Lazer markalama yönteminde malzemelerin lazer ışığı aracılığıyla etiketlenmesi söz konusudur. Malzeme kazınmaktadır ve altından bir renk çıkmaktadır. Kazınma sonucunda ortaya çıkan renk kullanılmaktadır.

 

 Lazer markalama yöntemi kullanıldığında boyama veya baskı işlemi yapılmamaktadır. Lazer markalama işleminin en avantajlı yönlerinden bir tanesi çok hızlı olmasıdır. Ürün oldukça dayanıklı bir yapıdadır. Dış mekan kullanımı için uygun olmasa da iç mekanlarda oldukça gösterişli ve şık bir görüntü oluştururlar. Rezopal etiket lazer markalama yöntemi ile yapılan bir üründür. Rezopal etikette boya ya da baskı uygulaması bulunmamaktadır. Birçok etiket çeşidinden bu yönüyle ayrılır. Üretim aşaması zor değildir; pratiktir ve renk yelpazesi oldukça geniştir. Rezopal etiketler özellikle iç mekanlar için çok uygun tercihler olmaktadır. Bunun başlıca nedeni ise çeşitli avantajlarına rağmen bu etiket çeşidinin dış hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmemesidir. Rezopal etiketler, yapılış teknikleri ve kullanım alanları ile ilgili olarak yazıda detaylı bilgi sunulacaktır.

Rezopal Etiket Nasıl Uygulanır ?

Rezopal etiketler, avrupa menşei malzemelerdir kat kat renk katmanlarından oluşmaktadır, lazer kazıma veya cnc pantoğraf ile de kazıma işlemi yapılabilmektedir, kazıma işlemi sonucunda yüzey deki renk kazınır ve alt da bulunan renk ortaya çıkar. yazdırma işlemi bu şekilde yapılmaktadır, standart birçok renk seçeneği mevcuttur, genelde elektrik panolarında etiketleme, makine üzeri talimat ve sembol etiketlerinde, tekne, yat, gemi tüm bilgilendirme etiketlerinde, otomotiv sektöründe ve  benzeri her alanda kullanılmaktadır. Metal etiket gibi kullanışlı bir etiket türü olan rezopal etiketler kullanımı kolay bir etiket türüdür.

Grafik tasarım, serigrafi baskı, Dijital baskı, Transfer baskı, Pres kabartma, Pres kesim, Lazer kazıma-kesim makina parkurlarıyla imalatı yapılan; Metal etiket, alüminyum etiket, kabartmalı alüminyum etiket, leksan etiket, elektronik kumanda etiketleri, pvc etiket, folyo kesim, bas-kes etiket, dijital baskı, sticker, pleksiglas acrylic etiket, pleksiglas lazer kesim, özel gün etiketi, kişiye özel etiketler, firmaların kullanımına sunuluyor ve söz konusu olan firmalar işlerini daha titiz ve kolay bir şekilde yapılıyor.

Açık hava etiketi olan bu etiket türleri kullanımın yanı sıra kullanım amacı ile de oldukça dikkat çekiyor inşaat sektörü gibi iş alanlarında kullanıldığı için birçok işçinin hayatını kurtarıyor ve iş kazalarının önüne geçmiş oluyor. Hükümet de bu konu üzerinde büyük bir titizlikle çalışıyor son yıllarda üniversitelerde açmış olduğu iş sağlığı ve güvenliği bölümlerle bu konuya göstermiş olduğu ehemmiyeti gösteriyor. Rezopal etiket Ankara yapımında kullanılan madde ise çoğunlukla iki katlı dayanıklı yapıdaki plastiktir. Bu madde özellikle iç mekan etiketleri için uygun görülmekte ve tercih edilmektedir.

Rezopal Etiket Ankara
Rezopal Etiket Ankara

Rezopal Etiketin Avantajları

Rezopal etiket kullanımının belirtilenlerden başka bir takım özellikleri ve avantajlarından da bahsedelim. Rezopal Etiketin Avantajları şöyle sıralanabilir :

 • Rezopal etiket kimyasal bileşikler içermez.
 • Ağırlığı genellikle 1,5 gram/ cm3 ‘ten yüksektir; bu da ürünün sağlamlığını arttırır.
 • Mat bir yapısı vardır ve parmak izi tutmamaktadır.
 • Hammaddesi iki kat dayanıklı plastiktir
 • Lazer markalama yöntemi ile çok hızlı, boyasız ve baskısız olarak hazırlanabilir
 • Dış mekandan ziyade iç mekan kullanımına uygundur
 • Seri üretim için çok uygundur

Rezopal etiketin genel özellikleri bunlardır; maliyetleri de uygundur. En çok elektrik panoları, sembol etiketleri, makine talimatları, ulaşım araçlarındaki uyarı ve bildirim yazılarında kullanılmaktadır. Kullanım alanları daha da genişletebilir. Seri üretime de çok uygun ürünler oldukları için farklı sektörlerdeki kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Rezopal Etiket Nedir?

Rezopal etikette boya ya da baskı uygulaması bulunmamaktadır. Üretim aşaması zor değildir; pratiktir ve renk yelpazesi oldukça geniştir. Rezopal etiketler özellikle iç mekanlar için çok uygun tercihler olmaktadır. Bunun başlıca nedeni ise çeşitli avantajlarına rağmen bu etiket çeşidinin dış hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmemesidir. Rezopal etiketler lazer tekniği ile üretilmektedir. Son derece şık durması, basit ve sade bir yapıda olması, son olarak uygun maliyetlerde ulaşılabilir olması rezopal etiketi müşteriler tarafından cazip hale getirmektedir. Büyük boyutlarda üretilebildiği gibi, masa üstü boyutlarda da kullanım amacına uygun olarak üretilebilir. Kullanımı son derece pratiktir ve isteğinize göre şekillendirilebilir.

Rezopal etiket nedir derseniz lazer markalama ile üretilmiş etikettir. Rezopal etiketlerin hazırlanış yöntemi lazer markalamadır. Lazer markalama yönteminde malzemelerin lazer ışığı aracılığıyla etiketlenmesi söz konusudur. Malzeme kazınmaktadır ve altından bir renk çıkmaktadır. Kazınma sonucunda ortaya çıkan renk kullanılmaktadır. Lazer markalama yöntemi kullanıldığında boyama veya baskı işlemi yapılmamaktadır.

Rezopal Etiket Ankara

Rezopal etiket marka veya logonuzun şık bir şekilde konumlandırılması açısından önemlidir. En az bir reklam değeri kadar prestij konusu olabilir. Üretim aşaması son derece pratik ve hızlıdır. Üretiminde kullanılan materyal iki katlı ve dayanıklı yapıda olan plastik bir malzemeden oluşmaktadır. İsim veya marka, lazer ışık ile materyal üzerine işlenerek etiket oluşturulur. Genellikle iç mekanlarda kullanım için daha çok tercih edilen bir üründür.

Rezopal etiket ankara, ürününde kullanılan materyal  lazer ışık ile kazındığı takdirde, materyalin altından görünen renk, ürünün son rengi olmaktadır. Ekstradan herhangi bir boyama ve baskı tekniği uygulanmamaktadır Lazer markalama işleminin en avantajlı yönlerinden bir tanesi çok hızlı olmasıdır. Ürün oldukça dayanıklı bir yapıdadır. Dış mekan kullanımı için uygun olmasa da iç mekanlarda oldukça gösterişli ve şık bir görüntü oluştururlar. Rezopal etiket Ankara yapımında kullanılan madde ise çoğunlukla iki katlı dayanıklı yapıdaki plastiktir. Bu madde özellikle iç mekan etiketleri için uygun görülmekte ve tercih edilmektedir.

Türkiye’de rezopal etiket üretimi yapan pek çok firma bulunmaktadır. Yine de bu işi kalite performans oranı en istenilen sonucu verecek şekilde yapan bir ekip bulmak o kadar da kolay bir iş değildir. Öncelikle hızlı karar verilen işlerin verimsiz olabilme riski her zaman bulunmaktadır. İyi bir araştırmanın ardından, yaptığınız araştırmaların sonucu sizi uzman ekibimizle karşılaştıracaktır. Bu etiketler konusunda yaptığımız işler neticesinde pek çok referansa ulaşabilmeniz mümkündür. Aklınızdaki tasarımı net ve kesin olarak belirleyin ve materyali en iyi şekilde tanıyan ve deneyimleyen ekibimize siparişinizi gönül rahatlığı ile verin.

Rezopal Etiketin Kullanım Avantajları

Rezopal etiket kullanımının belirtilenlerden başka bir takım özellikleri ve avantajlarından da bahsedelim.  Rezopal Etiketin Kullanım Avantajları olarak şunlar ön plana çıkar:

 • Rezopal etiket kimyasal bileşikler içermez.
 • Ağırlığı genellikle 1,5 gram/ cm3 ‘ten yüksektir; bu da ürünün sağlamlığını arttırır.
 • Mat bir yapısı vardır ve parmak izi tutmamaktadır.
 • Hammaddesi iki kat dayanıklı plastiktir
 • Lazer markalama yöntemi ile çok hızlı, boyasız ve baskısız olarak hazırlanabilir
 • Dış mekandan ziyade iç mekan kullanımına uygundur
 • Seri üretim için çok uygundur

Rezopal etiketin genel özellikleri bunlardır; maliyetleri de uygundur. En çok elektrik panoları, sembol etiketleri, makine talimatları, ulaşım araçlarındaki uyarı ve bildirim yazılarında kullanılmaktadır. Kullanım alanları daha da genişletebilir. Seri üretime de çok uygun ürünler oldukları için farklı sektörlerdeki kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Rezopal Etiketin Tercih Sebepleri

Rezopal etiketin sağladığı avantajlardan yukarıda kısaca bahsetmiştik. Peki neden markanızı rezopal etiket üzerine çalışmalısınız? Bunun birden fazla nedeni mevcut.

 • Üretimi çok hızlıdır ve fazla beklemenize gerek kalmadan sonuç alabilirsiniz.
 • Üretiminde kullanılan malzeme çift katlı bir plastikten muteberdir.
 • Üzerine dokunduğunuzda parmak izi tutmayan bir yapıdadır. Mattır.
 • Hacmine göre ağırlığı fazladır. Dayanıklıdır. Kırılmaz.
 • Bileşiminde kimyasala maddeler yer almamaktadır.
 • Lazer markalama tekniği ile üretilir. Dolayısıyla boya ve baskı maliyeti içermez. Hemen kullanıma hazır olur.
 • İç mekanlarda kullanım için şık bir görüntü sağlar.

Rezopal Etiket Kullanım Yerleri

Rezopal etiketler amacına bağlı olarak birçok farklı alanda kullanılabilir. Müşterilerimizin genel olarak tercih ettiği noktalar; marka-isim çalışmaları, uyarı levhaları, bildirim tabelaları, makine talimatları, elektrik panoları, semboller, logolar, etiketler gibi alanlardır. Üretimi daha önce de belirttiğimiz üzere son derece hızlı olduğu için, istenilen her türlü amaca uygun olarak hazırlanır.

Rezopal etiketleriniz ile tabelalar çok daha modern ve şık bir görünüm kazanmaktadır. Eğer markalaşma sürecinde ciddi bir yol izliyorsanız bu konuya dikkat etmeli ve önem vermelisiniz. Rezopal etiket konusunda güvenilir ve sağlıklı çözümler ortaya  çıkması için materyal konusunda bilgi ve deneyim sahibi ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Rezopal etiketle, müşteriye verilmek istenen mesaj (ister logo, ister uyarı veya ister markanızın adı olsun) doğrudan ve net bir şekilde yansıtılabilir. Bu sayede insanların aklında soru işareti kalmaz ve bu yöntemi tercih ettiğiniz için memnun kalırsınız. Rezopal etiketlerdeki başarılı örnekler, daha önce birlikte iş yaptığımız müşterilerimiz tarafında başarısını defalarca kanıtlamıştır. Rezopal etiket dayanıklılığı ve sağlamlığı açısından uzun ömürlü bir kullanım için de uygundur.

Bu yöntemi tercih eden kişilerin amaçlarına daha kısa ve etkin yoldan ulaşabilmeleri mümkündür. Yapılan işte öncelikli amaç kendinizi iyi tanıtabilmek ve neyi belirtmek istiyorsanız onu güzel bir biçimde ön plana çıkarmaktır. Rezopal etiket Türkiye çapında bilinen ve uygulanan bir çalışmadır. Profesyonel ekibimiz materyali iyi tanıması ve yılların verdiği deneyim gibi vasıflar sayesinden istediğiniz çalışmayı kısa süre içerisinde sizlere sunacaktır. Rezopal etiket alanında yıllardır istikrarlı bir şekilde üreten ve üretmeye devam eden firmamıza tamamen güvenebilirsiniz.

Rezopal Etiket Fiyatları

Rezopal etiketlerin fiyatları büyüklüğe ve işlenen figüre göre değişkenlik göstermektedir. Yine de her halükarda ulaşabilir fiyatlarda etiketler elde edebilmeniz mümkündür.

Etiket üzerine işlemek istediğiniz yazı, logo veya figür, fiyatın belirlenmesinde rol oynamaktadır. Rezopal etiketler malzemeden kısılacak veya çalınacak bir alan sunmamaktadır. Her şekilde ortaya şık ve modern bir görünüm çıkar.

Ankara etiketçi olarak en acil ihtiyaçlarınız için çözüm sunabilen bir yöntem olarak rezopal etiketleri gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Bu dayanıklı materyali çok uzun süre sağlamlığına zarar gelmeden kullanabilirsiniz. En kısa sürede ve tek seferde istediğiniz sonucu elde edeceksiniz. Eğer bir marka yaratma sürecinin başındaysanız veya bir işletme sahibiyseniz, rezopal etiket konusu düşünmeniz gereken öncelikli konular arasındadır. Kullanması bu kadar pratik, hijyenik ve maliyetli bir materyali tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. Parmak izi bırakmayan, sert, çift katlı plastik bu sert materyal her açıdan beklentilerinizi tatmin edecektir. Etiket konusunu hallettikten sonra, (bu küçük gibi görünen ama önemli bir detayı halletmiş olmak anlamına gelir) parçayı tamamlayan diğer büyük ayrıntılara geçebilirsiniz demektir. Son olarak yaptırdığınız etiketlerin işinize ne kadar iyi bir verimle yansıdığına dair bir değerlendirme yapmanız da mümkün. Karşılaşacağınız sonuçlardan memnun kalacağınıza inanıyoruz.

Ankara Rezopal Etiket Firması

Ankara Rezopal Etiket olarak üretimlerimize yaratıcılık katmak adına her yolu denemekteyiz. Sizlerin isteklerinize karşı hassas davranmaktayız. Üretimi devam eden Ankara rezopal etiket  Avrupa da imal edilmiş olan malzemelerdir. Kısaca kat kat renklerin katmanlarında oluşmaktadır. Lazer kazımalar ile cnc pantograf kazıma işlemleri ile yapıla bilinmektedir. Kazıma işlemleriyle bilinen teknik olarak yüzeydeki rengi kazıyıp alttaki özel rengi ortaya çıkarmaktayız. Standart olarak birçok renk seçenekleri bulunmaktadır. Her tercihe özel tasarımlarda bulunabilmekteyiz. Ankara Repozal Etiket firması lazer kazıma ile etiket üretimini özenle yapmaktadır. Çünkü bu konuda yapacağımız en ufak bir yanlış ilerde daha fazla olarak bir hata olarak karşımıza çıkacağına eminiz. Bu yüzden işimizin hakkını verip en iyi hizmeti uzman bir ekip kadromuz ile sağlamaktayız. Piyasada çok fazla etiket firması bulunmaktadır. Sadece ucuz olduğu için tercih edilip pişman olunan birçok firma varlığı bizim faydamıza olmuştur. Çünkü işimizi severek yaptığımız için en kaliteli işlemleri firmamız verebilmektedir.

Ankara Rezopal Etiket Kullanım Alanları

Repozal Etiketler genel olarak elektrik panolarında etiketleme, makine üzerinde talimatname ve sembollerin etiketlenmesinde, tekne, yat, gemi gibi tüm bilgilendirme etiketlerinde, otomotiv sektörlerinde, vs. gibi bir çok alanda çok kolay bir şekilde kullanılmaktadır. Repozal Etiketler kolay üretilen bir endüstriyel etiket ürünleridir. İç mekânlarınızı gösterişli ve kullanışlı bir hale getirebilme özelliklerine sahip bir etikettir. Lazer markalama ile yapıldığından çok kolay bir şekilde kazınması işlemi geçirmektedir. Tabi burada size kolay dediğimizden basit bir işlem olarak algılanmasın. Çünkü gerçekten işinin ehli insanların uzmanların yapabileceği etiket türlerinden birisidir. Yanlış yapılan tercihlerinizde karsınıza çıkabilecek sorunlar hiç de az sorunlar olmayacaktır. Uzman ekibimizin herhangi bir baskı veya boyalama işlemleri geçirmeksizin üretilen bu Repozal Etiketler sizin kurumsal kimliğinize faydalı olacaktır.

Ankara da faaliyet gösteren reklam ve tanıtım konusunda kendini zirvelere taşıyan 333 Etiket firmasının sizlere sağlayacağı en iyi hizmetlerin bir tanesi de Repozal Etikettir. Çünkü günümüzde bu işi adam akıllı yapan pek bir firma yoktur. Yapan kişiler de genelde yanlış tercih edilen kişilerdir. Yapılan bu yanlış tercihler sizlerin firmanıza veya markanıza çok kötü bir imaj yapma problemi oluşturmaktadır. O yüzden yapacağınız işlemler öncesi bu iş için uzman kişiler ile iletişime geçmeniz sizlerin faydasına olacaktır.

Ankara Rezopal Etiket Üretimi

Rezopal etiket üretimi çok farklı amaçlarla kullanılabilir. Örneğin isminizi veya markanızı belirtmek, ürününüzün fiyatını ve işlevini anlatmak, son kullanma tarihleri, logo veya uyarıları belirten etiketler gibi. Genel anlamıyla, müşterilerin sunduğunuz ürün hakkında en kısa yoldan bir bilgi sahibi olmasını amaçlar. Bu etiketlerin üretiminin yapıldığı çeşitli firmalar bulunmaktadır. Etiket üretimi son derece hızlı ve pratiktir. Lazer kesme teknolojisi ile ortaya çıkarılan etiketler temiz ve sade bir görünüm sağlarlar. Uzun yıllardır bu sektörde bulunmamızdan ileri gelen tecrübemiz sayesinde, farklı ihtiyaçlarınıza hızlı ve şık çözümler sunmaktayız.

Rezopal Etiket Üretimi Ürünleri

Marka imajını önemseyen ve marka oluşturma sürecini ciddiye alan firmalar etiket konusuna da titizlik gösterirler. Rezopal etiket, çift katlı plastik sert bir tabakanın lazer ışığıyla çizilmesi şeklinde ortaya çıkar. Ürünün son hali için herhangi bir boya veya baskı işlemi uygulanmaz. Ürettiğimiz etiketlerde ekibimiz titiz bir şekilde çalışır ve istenilen sonuçları elde eder. Bu etiketlerin üretimi çok farklı alanlara hizmet etmektedir. Marka değerine itibar kazandırabilecek bu tercih, sizi müşterilerinize daha kesin bir dille açıklamayı hedefler. Etiketler müşterilerinizle aranızda kurduğunuz en hızlı ve belirgin iletişim yollarından biridir. Her türlü yeni başlangıç için zemin hazırlar. Ayrıca uyarı ve bildirimlerin kesin olarak anlaşılmasını sağlar.

Rezopal Etiket Yapısı Nasıldır?

Yeniden rezopal etiketlere dönecek olursak, lazer ışık ile kazıma işlemi yapılan rezopal etiketlerin kalınlıkları 3 mm’ye kadar değişkenlik göstermektedir. Renk işlemi uygulanmamaktadır ama eğer istenirse özel olarak bir boyama sürecine girilebilir. Özel ve amacına uygun olarak üretilir ve lazer ile şekillendirmesi yapılır.

Plakalar, iki farklı türde kullanılmaktadır. Lazer kazıma plakası, lazer makinesiyle kazınır. Altındaki siyah rengin ya da diğer renklerin ortaya çıkmasını sağlar. Kazıma işlemi bitince istenen boyutta lazer makinesi ile kesim uygulanır.

Rezopal etiket için lazer ile kazıma sürecinde lazerin malzemeye değdiği noktasında aşırı ısınma oluşur. Bu aşırı ısınma sonucu, ışına maruz kalan bölge buharlaşmaktadır. Böylece ürün ortaya çıkar.

Lazer ile kazıma işlemi kalıcılığını uzun süre korumaktadır. Ürüne, çok uzun süre dayanabilen bir yapı kazandırır.

Rezopal Etiketin Özellikleri
 • İki katmandan oluşan plastik bir levhadan oluşur.
 • Üst katmanı 1,0 mm ile 0,3 mm arasında değişmektedir ve alt katman daha kalındır.
 • Rezopal etiket üzerine lazer ışık ile kazıma yöntemi uygulanır.
 • Kazıma işlemi süresince ilk katman aşınır. Sonrasında alt katmandaki ikici renk ortaya çıkar. Bu durumda çift renkli bir görünüm ortaya çıkar.
 • Üretim süreci çok kolay ve hızlıdır.
 • Ürün parmak izi bırakmaz ve yansıma yapmaz.
 • Arka kısmına yapıştırıcı bant yapıştırılarak kolay bir şekilde zemin üzerinde durması sağlanabilir.
 • Güneş ışınlarına karşı dayanıklıdır.
 • İç mekanlarda ise çok daha uzun (10 yılı aşkın süre) kullanıma uygundur.
Rezopal Etiketin Kullanım Alanları Nelerdir?
 • İç mekanlar
 • Makine üzerilerindeki yönerge ve uyarılar
 • Yönlendirme işaretleri
 • Uyarı levhaları
 • Panolar
 • Plaketler
 • Ödüller
 • Yaka isimliği
 • Dekoratif objeler
 • Kapı üzerindeki isim ve levhalar
 • Etiketler

Kazıma plakası olarak da bilinen rezopal etiket, lazer ışık ile markalama işlemi yapılan yeni türde bir üründür.

Rezopal etiket üretimi işleminde kazıma işleminin yapıldığı plakalar çift katmanlıdır ve plastik materyaldir. Rezopal etiket; markalama, uyarı ve ikaz etiketleri, yönlendirmeler, plaketler, ödül ürünleri, yaka isimlikleri, tabelalar ve dekorasyon objeleri gibi farklı uygulamalarda kullanılır.

Rezopal Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Ayrıca gemiler ve teknelerin üzerideki isimlikler olarak da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Plastik materyal üzerine uygulanan yüksek çözünürlüklü lazer markalama ile müşterilerin istediği isim marka veya logolar çalışılır. Her zaman için müşterilerimizin talepleri iyice anlaşıldıktan sonra üretim sürecine başlanır ve hemen sonuç alınır. Rezopal etiket çalışmalarının en iyi yanı bu kadar dayanıklı bir malzemeye sahip olmak için çok hızlı bir şekilde sonuç alınabiliyor olmasıdır. Rezopal etiket tek renk baskıya imkan verdiği için çok renkli baskı için uv baskı tekniği kullanılan leksan etiket, pvc etiket düşünebilirsiniz.