Rezopal etiket nedir sorusuna en iyi cevap, 2 katmanlı ve lazer markalama yöntemi ile yapılan bir üründür. Rezopal etikette boya ya da baskı uygulaması bulunmamaktadır. Üretim aşaması zor değildir; pratiktir ve renk yelpazesi oldukça geniştir. Rezopal etiketler özellikle iç mekanlar için çok uygun tercihler olmaktadır. Bunun başlıca nedeni ise çeşitli avantajlarına rağmen bu etiket çeşidinin dış hava koşullarına karşı dayanıklı olarak üretilmemesidir. Rezopal etiketler lazer tekniği ile üretilmektedir. Son derece şık durması, basit ve sade bir yapıda olması, son olarak uygun maliyetlerde ulaşılabilir olması rezopal etiketi müşteriler tarafından cazip hale getirmektedir. Büyük boyutlarda üretilebildiği gibi, masa üstü boyutlarda da kullanım amacına uygun olarak üretilebilir. Kullanımı son derece pratiktir ve isteğinize göre şekillendirilebilir.

Rezopal etiket marka veya logonuzun şık bir şekilde konumlandırılması açısından önemlidir. En az bir reklam değeri kadar prestij konusu olabilir. Üretim aşaması son derece pratik ve hızlıdır. Üretiminde kullanılan materyal iki katlı ve dayanıklı yapıda olan plastik bir malzemeden oluşmaktadır. İsim veya marka, lazer ışık ile materyal üzerine işlenerek etiket oluşturulur. Genellikle iç mekanlarda kullanım için daha çok tercih edilen bir üründür.

Rezopal materyal lazer ışık ile kazındığı takdirde, materyalin altından görünen renk, ürünün son rengi olmaktadır. Ekstradan herhangi bir boyama ve baskı tekniği uygulanmamaktadır.

Rezopal Etiket Nedir?

Rezopal etiket nedir derseniz lazer markalama ile üretilmiş etikettir. Rezopal etiketlerin hazırlanış yöntemi lazer markalamadır. Lazer markalama yönteminde malzemelerin lazer ışığı aracılığıyla etiketlenmesi söz konusudur. Malzeme kazınmaktadır ve altından bir renk çıkmaktadır. Kazınma sonucunda ortaya çıkan renk kullanılmaktadır. Lazer markalama yöntemi kullanıldığında boyama veya baskı işlemi yapılmamaktadır.
Lazer markalama işleminin en avantajlı yönlerinden bir tanesi çok hızlı olmasıdır. Ürün oldukça dayanıklı bir yapıdadır. Dış mekan kullanımı için uygun olmasa da iç mekanlarda oldukça gösterişli ve şık bir görüntü oluştururlar. Rezopal etiket Ankara yapımında kullanılan madde ise çoğunlukla iki katlı dayanıklı yapıdaki plastiktir. Bu madde özellikle iç mekan etiketleri için uygun görülmekte ve tercih edilmektedir.

Türkiye’de rezopal etiket üretimi yapan pek çok firma bulunmaktadır. Yine de bu işi kalite performans oranı en istenilen sonucu verecek şekilde yapan bir ekip bulmak o kadar da kolay bir iş değildir. Öncelikle hızlı karar verilen işlerin verimsiz olabilme riski her zaman bulunmaktadır. İyi bir araştırmanın ardından, yaptığınız araştırmaların sonucu sizi uzman ekibimizle karşılaştıracaktır. Bu etiketler konusunda yaptığımız işler neticesinde pek çok referansa ulaşabilmeniz mümkündür. Aklınızdaki tasarımı net ve kesin olarak belirleyin ve materyali en iyi şekilde tanıyan ve deneyimleyen ekibimize siparişinizi gönül rahatlığı ile verin.

Neden Rezopal Etiket Tercih Etmelisiniz?

Rezopal etiket kullanımının belirtilenlerden başka bir takım özellikleri ve avantajlarından da bahsedelim. Bu etiket türü için şu özellikler ön plana çıkar:

 • Rezopal etiket kimyasal bileşikler içermez.
 • Ağırlığı genellikle 1,5 gram/ cm3 ‘ten yüksektir; bu da ürünün sağlamlığını arttırır.
 • Mat bir yapısı vardır ve parmak izi tutmamaktadır.
 • Hammaddesi iki kat dayanıklı plastiktir
 • Lazer markalama yöntemi ile çok hızlı, boyasız ve baskısız olarak hazırlanabilir
 • Dış mekandan ziyade iç mekan kullanımına uygundur
 • Seri üretim için çok uygundur

Rezopal etiketin genel özellikleri bunlardır; maliyetleri de uygundur. En çok elektrik panoları, sembol etiketleri, makine talimatları, ulaşım araçlarındaki uyarı ve bildirim yazılarında kullanılmaktadır. Kullanım alanları daha da genişletebilir. Seri üretime de çok uygun ürünler oldukları için farklı sektörlerdeki kullanımı yaygınlaşmaktadır.

Rezopal etiketin sağladığı avantajlardan yukarıda kısaca bahsetmiştik. Peki neden markanızı rezopal etiket üzerine çalışmalısınız? Bunun birden fazla nedeni mevcut.

 • Üretimi çok hızlıdır ve fazla beklemenize gerek kalmadan sonuç alabilirsiniz.
 • Üretiminde kullanılan malzeme çift katlı bir plastikten muteberdir.
 • Üzerine dokunduğunuzda parmak izi tutmayan bir yapıdadır. Mattır.
 • Hacmine göre ağırlığı fazladır. Dayanıklıdır. Kırılmaz.
 • Bileşiminde kimyasala maddeler yer almamaktadır.
 • Lazer markalama tekniği ile üretilir. Dolayısıyla boya ve baskı maliyeti içermez. Hemen kullanıma hazır olur.
 • İç mekanlarda kullanım için şık bir görüntü sağlar.
Rezopal Etiket Nerelerde Kullanılır?

Rezopal etiketler amacına bağlı olarak birçok farklı alanda kullanılabilir. Müşterilerimizin genel olarak tercih ettiği noktalar; marka-isim çalışmaları, uyarı levhaları, bildirim tabelaları, makine talimatları, elektrik panoları, semboller, logolar, etiketler gibi alanlardır. Üretimi daha önce de belirttiğimiz üzere son derece hızlı olduğu için, istenilen her türlü amaca uygun olarak hazırlanır.

Rezopal etiketleriniz ile tabelalar çok daha modern ve şık bir görünüm kazanmaktadır. Eğer markalaşma sürecinde ciddi bir yol izliyorsanız bu konuya dikkat etmeli ve önem vermelisiniz. Rezopal etiket konusunda güvenilir ve sağlıklı çözümler ortaya  çıkması için materyal konusunda bilgi ve deneyim sahibi ekibimizle hemen iletişime geçebilirsiniz. Rezopal etiketle, müşteriye verilmek istenen mesaj (ister logo, ister uyarı veya ister markanızın adı olsun) doğrudan ve net bir şekilde yansıtılabilir. Bu sayede insanların aklında soru işareti kalmaz ve bu yöntemi tercih ettiğiniz için memnun kalırsınız. Rezopal etiketlerdeki başarılı örnekler, daha önce birlikte iş yaptığımız müşterilerimiz tarafında başarısını defalarca kanıtlamıştır. Rezopal etiket dayanıklılığı ve sağlamlığı açısından uzun ömürlü bir kullanım için de uygundur.

Bu yöntemi tercih eden kişilerin amaçlarına daha kısa ve etkin yoldan ulaşabilmeleri mümkündür. Yapılan işte öncelikli amaç kendinizi iyi tanıtabilmek ve neyi belirtmek istiyorsanız onu güzel bir biçimde ön plana çıkarmaktır. Rezopal etiket Türkiye çapında bilinen ve uygulanan bir çalışmadır. Profesyonel ekibimiz materyali iyi tanıması ve yılların verdiği deneyim gibi vasıflar sayesinden istediğiniz çalışmayı kısa süre içerisinde sizlere sunacaktır. Rezopal etiket alanında yıllardır istikrarlı bir şekilde üreten ve üretmeye devam eden firmamıza tamamen güvenebilirsiniz.

Rezopal Etiket Fiyatları

Rezopal etiketlerin fiyatları büyüklüğe ve işlenen figüre göre değişkenlik göstermektedir. Yine de her halükarda ulaşabilir fiyatlarda etiketler elde edebilmeniz mümkündür.

Etiket üzerine işlemek istediğiniz yazı, logo veya figür, fiyatın belirlenmesinde rol oynamaktadır. Rezopal etiketler malzemeden kısılacak veya çalınacak bir alan sunmamaktadır. Her şekilde ortaya şık ve modern bir görünüm çıkar.

Ankara etiketçi olarak en acil ihtiyaçlarınız için çözüm sunabilen bir yöntem olarak rezopal etiketleri gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Bu dayanıklı materyali çok uzun süre sağlamlığına zarar gelmeden kullanabilirsiniz. En kısa sürede ve tek seferde istediğiniz sonucu elde edeceksiniz. Eğer bir marka yaratma sürecinin başındaysanız veya bir işletme sahibiyseniz, rezopal etiket konusu düşünmeniz gereken öncelikli konular arasındadır. Kullanması bu kadar pratik, hijyenik ve maliyetli bir materyali tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. Parmak izi bırakmayan, sert, çift katlı plastik bu sert materyal her açıdan beklentilerinizi tatmin edecektir. Etiket konusunu hallettikten sonra, (bu küçük gibi görünen ama önemli bir detayı halletmiş olmak anlamına gelir) parçayı tamamlayan diğer büyük ayrıntılara geçebilirsiniz demektir. Son olarak yaptırdığınız etiketlerin işinize ne kadar iyi bir verimle yansıdığına dair bir değerlendirme yapmanız da mümkün. Karşılaşacağınız sonuçlardan memnun kalacağınıza inanıyoruz.