Roll Up Banner

Roll Up Banner

Roll Up Banner Nedir?

İçinde sarmal mekanizması bulunan toplanır tanıtım ve reklam ürününe Roll Up Banner denmektedir.banner stantları fiyat ve boyut avantajından ötürü sıkça karşımıza çıkmaktadır. Roll up çeşitleri, reklam malzemeleri olarak görsellik adına vazgeçilmez bir stand çeşididir. Özellikle tanıtım, fuar ve organizasyon işlerinde oldukça tercih edilmektedir. 

Roll up ürünler, alüminyum gövdeden oluşmaktadır. Gövdenin içerisinde mekanizmaya bağlı sarmal bir yapı bulunmaktadır.

 

Bünyemizde Roll Up Banner ihtiyaçlarınıza çözüm üretiyoruz. Ankara Banner ve etiket ihtiyaçlarınız için 333 Etiket ile iletişime geçin!

Roll Up Nasıl Kurulur?

Kurulum için manuel araçlara gerek yoktur. Roll Up Banner, genellikle demonte olarak satışa sunulmaktadır. Bir dakika içinde kurulur ve etkin bir şekilde UV Baskı reklamınızı verebilirsiniz. Tanıtımın yapılacağı alana banner ayakları yerleştirilmektedir. Ardından baskı yüzeyi sarmal mekanizma aracılığıyla çekilir ve mekanizma açılmaktadır. Yüzeyin açılmasının ardından alüminyum gövdede bulunan çubuk aracılığıyla afiş yüzeyi sabitlenmektedir. Rulo standlarımız garantili olup 1-10 adet ürün için 1 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. 

Roll Up Tasarımı Nasıl Yapılır?

Roll Up Banner ürünler reklam malzemesinde en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Banner ürünlerde uygun boyut seçimi ve tasarım oldukça önemlidir. Uygun ebatlarda olmasına karşın tasarım yeterli değilse iyi sonuçlar alınamayacaktır. Ayrıca tasarım iyi olmasına karşın boyut konusunda sıkıntılar varsa, çıktılar işimizi görmeyecektir. Bu nedenle alanında deneyimli kişiler tarafından hazırlanan bannerlar ile etkili bir reklam ürünü elde edilmektedir. 

Banner Ebatları

Roll Up bannerlar farklı ebatlarda karşımıza çıkmaktadır. 80×200 cm , 100×200 cm, 50×80 cm, 150×200 cm banner ölçüleri bulunmaktadır. Ayrıca bu malzemeler, taşıma kolaylığı adına çantalıdır.

Kullanım Alanları

Roll Banner, günümüzde oldukça geniş yelpazede karşımıza çıkmaktadır. Gerek firmamızın ürünlerini tanıtmak, gerekse bilgilendirme yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Sergiler, konferanslar, başyazılar, organizasyonlar ve seminerlerde sıklıkla görmekteyiz. Ayrıca alışveriş merkezleri, büyük mağazalar ve lansmanlarda da kullanılmaktadır.

Günlük hayatta kullanım alanlarına bakacak olursak; afiş, broşürlük, reklam mavnası, sunum kartı, tablo gibi yerlerde kullanılmaktadır. Buna ek olarak şeffaf etiket, kaplamalı poster, kanvas tablo gibi bölümlerde de sıklıkla görmekteyiz.

Banner Fiyatları

Bünyemizde Roll Up Banner ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Bizimle iletişime geçin, işinizi dinleyelim. Size en uygun Banner çeşidini, etiket türünü ve fiyatını önerelim. Ankara banner yapan firmalar arasında 333 Etiket firmasını tercih edin. Ayrıca baskı işleriniz için 333baski.com sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın!

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Benzer Haberler

Yeni Haberler