Sticker Yapışkanlı Etiketler

Sticker Yapışkanlı Etiketler

“Sticker Yapışkanlı Etiketler kategorisi altında mat, parlak, selefonlu seçeneğiyle istediğiniz ölçüde folyo baskı etiket imalatı yapmaktayız. Sticker yapışkanlı etiket kuşe kağıt , folyo etiket şeklinde kendinden yapışkanlı olarak 4 renk cmyk baskıyla üretilebilmektedir. Parlak ve mat sticker seçeneklerinden istediğiniz gibi bastırabilirsiniz.

Sticker Yapışkanlı Etiketler Nasıl Yapılır?

Sticker yapışkanlı etiketler, pvc vinil malzemeden üretilen folyo malzeme üzerine baskes özellikli plotterda baskı yapılarak üretilmekte ve baskı dışındaki fazlalıklar bu makinede kesilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hareket ederek kurumsal anlayış çerçevesinden kesinlikle ayrılmamaktadır. Haftanın yedi günü ve günün de yirmi dört saati anlayışla hareket ederek etkin çözümleri sizlerle buluşturmayı sürdürüyoruz. Kişisel size özel tasarımlarıyla yine Whatsapp sipariş hattı üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Tasarımın baskıya alınmasını istediğiniz taslak görseli bize ulaştırmanız halinde çok kısa süre içerisinde dijital baskısı yapılacaktır. Size özel tasarım anlayışında da tıpkı diğer tasarım anlayışlarında olduğu gibi yüksek kalite, ekonomik fiyat garantisi ve de daima müşteri odaklı çalışma anlayışına dayanarak hareket edilmektedir. 7/24 hizmet vermeye devam eden kurumsal firmamız kurumsal olarak verdiği hizmetlerinin yanında ankara dijital baskıcı firma olma garantisiyle bireysel olarak da bütün siparişlerini hızlandırıyor. Bu sayede kesintisiz olarak çalışmasına aralıksız devam ederek en iyi çözümler sunuyor. Bireysel müşterilerimiz için de dijital baskı çalışmasında daima yenilikçi yaklaşımla hizmet veriyoruz. Her zaman müşterinin yüksek kalite anlayışında kesinlikle kaliteden ödün vermeden en iyi çözümleri birleştirerek kokusuz, katışıksız çözümleri sunmaktadır.

Sticker Yapışkanlı Etiket Siparişi Nasıl Verilir?

Müşterinin daima ne istediğini iyi bilen ve de onun çalışmasını dikkate alan yaklaşımla hareket edilerek 7/24 anlayış çerçevesinde dijital baskı çözümlerine yer verildiğinin mutlak surette altını çizmek gerekecektir. Dijital baskı çözümleri açısından uv baskı teknolojisi kullanan firmamız içerisinde kesinlikle kimyasallar ve renklendiriciler içermeyen natürel boyasıyla dijital baskı sunuyor. Whatsapp iletişim hattımız üzerinden size özel tasarımlar için hemen taslak halindeki görseli bize ulaştırmanız halinde seri bir şekilde dijital baskıya alınacaktır. Yüksek kalitede ama ekonomik fiyat anlayışında zamandan tasarruf edilerek dijital baskı anlayışıyla hareket edileceğinin altını çizmemiz gerekiyor. Dijital baskı teknolojisine yönelik olarak müşteri odaklı çalışma ilkemiz ışığında her anlamda sizin yanınızdayız. Dijital çözümlere ilişkin olarak müşteri memnuniyeti 7/24 hizmeti ortaya koyarak her anlamda müşterimizin beklentilerini karşılamak bakımından etkin çözüm sunuyoruz.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler