333 | Leksan, Metal, Folyo, Sticker Etiket Ankara

Tehlike Uyarı İşaretleri Nedir?

İşverenler, iş yerinde meydana gelebilecek olası kazaları önlemek için tehlike uyarı işaretleri kullanmaktadırlar. Ancak levhaların yapımı için bir iş güvenliği firması ile görüşerek çalışmak elzemdir.

İş Güvenliği Firmaları

İş güvenliği firmaları, iş ve işçi sağlığı konusunda çalışanları ve yöneticileri bilgilendirmektedir. Ayrıca gerekli önlemlerin alınması ve işçi sağlığının korunması adına çalışmalar yapmaktadır.

İş Güvenliği Levhası Yapan Yerler

Bünyemizde tehlike uyarı işaretleri ve iş güvenliği etiketi yönetmeliğine uygun levhalar ve etiketler üretiyoruz. Bunu yaparken son teknoloji makinelerimizle, her iklime ayak uyduracak ürünler ortaya çıkartıyoruz. İstekleriniz doğrultusunda en kaliteli ve en ucuz tehlike uyarı levhasını üretiyoruz. Ankara levha ve etiket ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçin!

Nasıl Üretilir?

İş güvenliği levhası üretim aşamasında iklim şartlarına uygun boyalar kullanılmaktadır. Ayrıca eco solvent baskı tekniği sektörün gözdelerindendir. Kullanılan boya kalitesi bir yana, baskı yapılacak alüminyum folyo ve branda gibi malzemelerinde kaliteli olması gerekmektedir. Tam netlikte baskılar elde etmek için kullanılan malzemeler ve kaplamalar da kaliteli olmalıdır. Ayrıca grafik çalışmaları ve görsellerin özenle yapılması elzemdir.

Ankara 333 Etiket tesislerimizle üretilen panolar en az tek parça olmak üzere üretilebilmektedir. Buna ek olarak panel sayısı arttıkça, panel birim maliyeti de düşecektir. Dijital baskı folyo uygulaması, serigrafi ve UV baskı teknikleri kullanılarak üretilmektedir. Bu sayede hem iç hem de dış mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Neden Tercih Edilir?

Tehlike uyarı işaretleri, sektörün ve doğanın getirdiği iklim şartlarına oldukça dirençlidir. Bu yüzden iç ve dış mekan kullanımına oldukça uygundur. Temiz havada; güneş, rüzgar, nem, yağmur ve kar gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır. Bu nedenle sisteme entegre boyalar ve UV boyalar ile malzeme saniyeler içinde kurur. Bu sayede dayanıklı ve renksiz hale gelmektedir. Ayrıca yıllarca deforme olmadan kullanılabilmektedir.

Hangi Sektörlerde Kullanılır?

Günlük hayatta birçok sektörde ve üründe karşımıza çıkmaktadır. Bunlara örnek olarak; manyetik plakalar, motivasyon konseyleri, iş güvenliği posterleri verilebilmektedir. Ayrıca şantiye panoları, forklift uyarı işaretleri, çevre ve temizlik panelleri, ilk yardım panoları ve tehlikeli madde işaretleri gibi bilgilendirme amaçlı kullanımı da yaygındır. Bunlara ek olarak; ziyaretçi kartları, dış ve iç mekan yön işaretleri, kask çıkartmaları gibi ürünler de sıkça görülmektedir.

Tehlike Uyarı İşaretleri Fiyat

Bünyemizde tehlike uyarı işaretleri, iş güvenliği levhası ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretmekteyiz. Hemen bizimle iletişime geçin, işinizi dinleyelim. Size en uygun levhayı, etiket türünü ve fiyatını önerelim. 

Scroll to Top