(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

9 Mayıs 2019 Posted by 333 Uv Baskı , ,

Uv Baskı Ostim

Uv baskı ostim firmamız uv baskı konusunda uzman personellerle ve yüksek kalitede makinelerle hizmet vermekteyiz. Başkentimiz Ankarada  UV Baskı Ostim hizmetleri Baskı sistemleri tarafından verilmektedir. Yüksek baskı kalitesindeki çalışmalar, türkiyenin her noktasına ulaşmaktadır. Özellikle UV Baskı çalışmalarında istediğiniz maddeye çok güzel baskılar yapılabilmektedir.

UV Baskı İmalatı Nasıl Yapılır ?

UV baskı süreci, UV emitörleri ve UV reaktif mürekkepleri kullanır. Boyaların bağlayıcısı, akrilat monomerleri, oligomerleri ve foto-başlatıcıların bir karışımından oluşur. Buna ek olarak, UV mürekkepleri çözücüler ve incelticiler içermez. Eğer fotoğrafa UV ışınları uygulanırsa renklerde bir polimerizasyon tetiklenir. Bu, yeni uygulanan mürekkeplerin yıldırım gibi bir kürlenmesine yol açar. Bu işlem sayesinde, renk filmi materyallerin üzerinde bulunur ve renkler ortama nüfuz etmez. UV ışığı kullanımı, parlak renkli alanlarda bile üstün baskı kalitesi ile üretim baskısında saatte 22.2 m²’lik yüksek üretim hızları sağlar!

Uv Baskı Ostim Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Yeni temel görüntüleme teknolojisi, foto-gerçekçi görüntü kalitesinde baskılar üretir. Bu, diğer şeylerin yanı sıra, renk başına iki yazıcı kafa kullanılmasıyla sağlanır. Baskı kafaları, damlalık başına 6 pikolitre kadar düşürülecek değişken bir damla boyutu sunar. Böylece, metin, 6 punto büyüklüğü bile mükemmel okunur. Uygulama alanına bağlı olarak yoğun tam renkler veya daha yumuşak renk değişimleri üretilebilir. Bir baskı sürecinde beyaz ve renkli mürekkep kullanımı, hızlı, yüksek kaliteli fotoğraf ürünleri üretir. Vakum sistemi sayesinde, materyal baskı alanındaki, düz yatakta tutulduğu için baskınız asla kazınmaz veya bulanıklaştırmaz.

Bu, baskınızın birden çok kez geçtiğinde bile yazıcıda düz durmasını sağlar. Ultraviyole baskı olarak adlandırılan bu baskı türü kullanım kolaylıkları ve avantajlar sayesinde birçok firmanın başvurduğu bir yoldur basım aşamasını kolaylaştıran bu etken bir saniyenin altında güneşe dayanıklı olmasıyla bilinmektedir.  UV Baskı Etiket Ostim’de bu konuda uzmanlaşmış başkent firmalarıdır gerekli makine ve şartları sağlayan firmalar bu alanda kendilerini geliştirdiği ve sektörün gereksinimlerini karşıladığı takdirde bu alanda kendine yer bulabilir ve sektörün ihtiyaçlarını omuzlayabilir. Kullanım alanlarında gösterilen çeşitlilik sektörün daha canlı bir hale gelmiş olmasını sağlayacak ve reklam ve basım sektörü nün daha da gelişmiş olmasını sağlayacaktır. Kısaca özetleyecek olursak ultraviyole baskı yani UV Baskı Ostim bu şekilde tanımlanabilir.

Dijital baskı çözümleri adına teknolojisinin en son baskı teknolojisini kullanarak geliştirmeye devam ettiğimiz farklı baskı teknikleriyle her an yanınızda yer almaya devam ediyoruz. Kalitemizden dün olduğu gibi bugün de hiçbir zaman ödün vermeden hareket ederek müşterilerimizin beklentilerini büsbütün karşılayacak sıra dışı çalışmalarla onlara hizmet veriyoruz.

İşletmeler için dikkat çekici dış görünüme sahip kurum imajı çok önemlidir. Müşterinin ilgisini çeken ve kurumun imajını tamamıyla yansıtan tasarım sayesinde öne çıkmak mümkün. Pleksi kutu harfler farklı farklı renklerde düzenlenebilme özelliği olması nedeniyle dijital baskı ankara çözümleri denildiği zaman diğerlerine göre daha çok tercih edilenleri meydana getiriyor.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by