(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

UV BASKI HİZMETİ

UV Baskı günümüzün gelişen teknolojisi ile beraber artık pek çok farklı konuda olduğu gibi baskı konusunda da birbirinden farklı değişiklikler kendini göstermeye başlamış oldu. Böyle olunca da insanlar artık baskı tekniklerini inceledikten sonra bunlar arasından kendi isteklerini en iyi şekilde yerine getirecek olan modeller arasından seçimlerini yapıyorlar. UV baskı da en gözde yenilikler arasında ilk sıralarda kendine yer buluyor.

UV BASKI ANKARA

Ankara Uv BaskıUV boyaların sahip olduğu özelliklerden ötürü güneşte solma başta olmak üzere basılı materyallere zarar verebilecek olan faktörlerin ortadan kaldırılmasını sağlanmış olacaktır. UV baskı Ankara; fotoğraf, metin ve çizim için oldukça uygun bir baskı tekniğidir. Bu sistem ile beraber gravür baskı işlemlerinde de istenmiş sonuçlar bire bir elde edilebilecektir. Genel itibari ile UV baskının kullanım alanı da oldukça fazladır. Bunların başında ise ambalaj ürünleri gösterilmektedir.

ANKARA UV BASKI  FİYATLARI

Dış ortamlarda kullanılmakta olan sıradan etiketler ile alakalı yaşanmakta olan sorunları başında; zaman içerisinde renklerinde solmalar, etiketin ürünün üzerinden kalkması, sudan etkilenmesi, soyulması tarzında sorunların oluşması gelmektedir. Böylece ürünler son kullanıcılarına ulaşana kadar etiketleri üzerinde herhangi bir şekilde deforme oluşumu gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.
Ambalajın üzerine yapılacak olan ile beraber ürünün koyulmuş olacağı şeffaf PVC üzerine baskı sayesinde tercih edilirliği artarken aynı zamanda yıpratıcı dış etkenlere karşı koruma sağlanarak ürün ambalajının dayanıklılık süresi de artmış olacaktır.

UV DİJİTAL BASKI ANKARA İVEDİK

Genel itibari ile baskı ankara 100 ila 600 mikron arasında kalınlığı bulunan ürünler için yapılabilmektedir. Opak ve şeffaf etiketler, metalize, PVC ve P.P. gibi birçok farklı materyal içi yapılmakta olan güneşe ve suya dayanıklı şekilde ofset baskı yapılabilmektedir. Canlı renklerde kaliteli bir şekilde yapılmış olan baskı sonrasında artık ürünlerin satışlarında oldukça ciddi oranlarda farklar kendini gösterecektir. Etkili çalışma birimleri ile baskı işleri hızlı pratik ve en iyi sonuçları doğurur. Uzman ekip ve tecrübesi reklam baskı konusunda sizlere istediğiniz en iyi sonuçları sunar. 333 Reklam Ajansı baskı çalışmaları ile iş yeri ve her türli çalışma alanlarınızda kesin sonuca ulaşın.

UV BASKI ETİKET

Artık firmalar kendi isteklerine en uygun olacağına inandıkları modelleri inceleyerek bunlar arasından seçimlerini yapıyorlar. Geçmiş dönemlerde oldukça az sayıdaki etiket çeşitleri arasından yapılan seçimlerin sonrasında ortaya çıkan sonuçlar tahmin edilenden çok daha kötüydü. Şimdilerde ise artık gelişen teknoloji ile beraber etiketler konusunda oldukça etkili çalışmalar yapılmaya başlandı. UV baskı etiket modelleri de son dönemlerin gözde etiket türleri arasında kendine yer bulmakta. Buna rağmen birçok firma UV baskı etiketleri ile alakalı tam anlamıyla bilgi sahibi olamayabiliyorlar. Böyle olunca da ortaya oldukça ciddi sorunlar kendini gösterebiliyor.

UV BASKI ETİKET ANKARA

Şimdilerde pek çok farklı sektörde kullanılmakta olan UV baskı etiket, özel olarak üretilmekte olan ve güneş ışığına karşı son derece fazla dayanıklılık süresi olan ve boyanın kurutma süresinin 1 saniyenin altına inmesini sağlayan ve tüm bu işlemlerin özel olan taşıyıcılara sahip olan kurutma makineleri ile yapılmakta olduğu bir etiket türüdür. Bu etiketler için kullanılmakta olan boyalar, sahip oldukları özelliklerinden ötürü başta güneşte solma gibi basılı olan materyale zarar verecek olan faktörlerin tamamı ortadan kaldırılmış olacaktır. Genel itibari ile bu baskı sistemi metin, çizim ve fotoğraf baskısı için uygun çözümler arasında kendine yer bulmaktadır. Kullanılacak olan UV kurutma sistemi istenilmiş olan oranda ve sayıda renkler ile arzu edildiği şekilde sorunsuzca baskılar yapılabilmektedir.

ANKARA UV BASKI ETİKET

Oldukça geniş bir alanda kullanılabilmekte olan UV baskı etiket ve ambalaj ürünlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Bilindiği üzere dış ortamlarda sıradan etiketler kullanıldığı zaman, vakit geçmeye başladıkça renklerde solmalar, etiketleri ürünlerin üzerinden kalkması, sudan etkilenmesi gibi birçok farklı durum kendini göstermiş olacaktır. Ancak UV baskı ile beraber bu durum ciddi oranlarda ortadan kaldırılmaya başlanacaktır. Öyle ki ürünler en son kullanıcının eline geçene kadar ki süreç içerisinde etiketlerin üzerinde deformasyon söz konusu olmayacaktır. Bununla beraber müşteri eğer ki etiketi ürünün üzerinden sökmek isterlerse, etiket hiçbir sorun çıkmadan tamamen ürünün üzerinden rahatlıkla çıkartılmış olacaktır.

Yapılacak olan UV baskı etiket, 100 ila 600 mikron arasındaki kalınlığa sahip olan ürünler için rahatlıkla yapılabilmektedir. Böylece istenilen ürünlerin tamamı için UV baskı etiketlerin basılması işlemi yerine getirilmiş olacaktır. Etiket basımı öncesinde dikkat edilecek olan en önemli detaylardan bir tanesi grafik tasarımıdır. Tasarımın doğru olarak yapılması sonrasında ise renklendirme ve hemen ardından baskı işlemlerine sıra gelecektir. İlerlemekte olan teknoloji ile beraber artık insanların istediklerini onlara vermeyi hedeflemiş olan etiket sektörü içerisinde firmaların yapmaları gereken en önemli şey, kendi isteklerini karşılayabileceklerini düşündükleri ürünleri seçmek olmalı. Böylece yapılacak olan baskı işlemi sonrasında ortaya firmayı en iyi şekilde yansıtacak olan ürünler çıkmış olacaktır.

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.