(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

UV Baskının Faydaları

3 Nisan 2020 Posted by 333 Uv Baskı

UV Baskının Faydaları Hakkında

UV Baskının Faydaları na geçmeden önce uv baskıyı tanımlayalım. Ultraviyole baskı teknolojisi uv baskı mürekkeplerinin yüzeye hızlı kurutma işlemi uygulayarak uçuculuk etkisini tamamen ortadan kaldıran dijital baskı çözümüdür. Dijital baskı teknikleri içerisinde Güneş’in zararlı ultraviyole ışınlarına mukavemet açısından en dirençli baskı teknolojisi olması bakımından yaygın olarak kullanılır.

UV Baskının Faydaları Nelerdir?

Kuruma işleminin çok kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesine olanak tanımaktadır. Ayrıca son derece esnek olduğundan dolayı sertlik derecesi de çok yüksektir. UV baskı teknolojisi açısından dijital baskı çözümlerine dayanarak farklı tekniklerle gerçekten de eşsiz yenilikler sağlandığını mutlaka ele almamız gerekiyor.

Ultraviyole teknolojisi konusunda her zaman dijital baskı çözümlerine ilişkin bütün yenilikleri yakından takip eden firmamız dünden bugüne değin sürdürdüğü etkin çözümlerle hak ettiğiniz gibi bir hizmeti sizlerle buluşturmaya kararlılıkla devam ediyor.

UV Baskının Uygulandığı Yüzeyler

 • ahşap
 • cam
 • dekota (foreks)
 • metal
 • kağıt
 • kanvas
 • fayans
 • pleksi

ve daha birçok yüzeye rahatça uygulanabilir. Kuruma süresi diğerlerine göre daha hızlıdır. Bu nedenle saniyeler içerisinde yüksek kalitede dijital baskı çözümlerine yer verir.

UV Baskının Faydaları na gelecek olursak 5 cm kalınlığa kadar sade ve pürüzsüz yüzeylere çok rahat bir şekilde uygulanabilir. Bu açıdan uv baskı teknolojisindeki tüm yenilikleri her zaman sizlerle buluşturur. Sertlik açısından yine son derece dayanıklı (mukavemetli) olmasından ötürü de dayanıklılığını arttırmaya devam ettiğinin de ayrıca altını çizmemiz gerekiyor. Yüksek mukavemet özelliğine dayanarak son derece kusursuz dijital baskı çözümlerine ilişkin en iyi çözümleri sizlerle buluşturmayı sürdürür.

UV Dijital Baskı Mukavemet ve Kalite

Güneş ışınlarının zararlı ultraviyole dalgalarına karşı en dayanıklı ve en mukavemet gösterebilen uv baskı bu özelliğiyle diğer baskı teknolojilerini tamamıyla geride bırakıyor. UV Baskının Faydaları ndan biride; Kısa sürede sadece mürekkebin yüzeye uygulanmasının ardından kuruması sayesinde mürekkep uçması sorunlarına da neden olmuyor. Bu da dijital baskı çözümlerinde kalıcılığı beraberinde getirmiş oluyor.

Yüksek direnç göstermesinin yanında ayrıca yüksek kalite anlayışından da hiçbir zaman ödün vermeden ultraviyole baskı çözümlerini sunmaya devam etmesi bağlamında gerçekten de önde gelen çözümlere yer verdiğinin de ayrıca kesin olarak altını çizmede yarar vardır. Böylelikle dijital baskı çalışmalarının tamamında mukavemet özelliği yüksek, daima yüksek kalite anlayışına dayanarak baskı çözümlerine yer verdiğinin de her açıdan altını çizmek gerekiyor.

Ultraviyole Dijital Baskının Avantajları

Ultraviyole baskı uv baskı öne çıkan üstün yanlarıyla su bazlı latex baskı ve solvent baskı türlerinden tamamen ayrı düşünülmelidir.

 • natürel boyayla içerisinde hiçbir kimyasal barındırmaz
 • yüksek kalite anlayışını düşük fiyata sunar
 • kısa sürede kuruyabilen mürekkep yapısı sayesinde kalıcıdır
 • sert ve esnek oluşuyla ultraviyole baskıda çözüm sunar

Tüm bu farklı çözümleriyle ultraviyole baskı çözümlerine dayanarak avantajlarla dolu pek çok yenilikleri bir arada tutmaktadır. Kalitesinden asla ödün vermeden müşterisinin beklentilerini karşılamaya devam ederek ultraviyole dijital baskı olmayı sürdürdüğünün kesinlikle altını çizmemiz gerekmektedir.

UV Baskının Faydaları nı Keşfedin

Ultraviyole Dijital Baskının Kullanım Alanları

Düz yüzeylere sahip her yerde kullanıma uygundur. Bu bağlamda değerlendirecek olursak uv baskı teknolojisinin kafe işletmelerinden restoran işletmelerine, eğlence merkezlerinden ofis ortamlarına, özel yaşam alanlarından banyo ve tuvaletlere kadar her yerde rahatça kullanılabileceğinin altını çizmede yarar var.

UV baskı teknolojisinde her zaman yenilikçi duruşuyla dijital baskı çözümlerini sunmaya devam ederek kullanım alanları gerçekten de bir hayli fazladır. Üstelik dayanıklı, mukavemet özelliği yüksek oluşuyla her zaman yaygın olmaya devam ettiğinin de gerçekten de altını çizmede yarar var.

Yüksek Kalitede Ekonomik UV Baskı Çözümlerimiz

Firma olarak yıllardan gelen tecrübemizle uv baskı teknolojisine ilişkin çözümlerle her zaman yanınızdayız. Müşterimizin beklentilerini dikkate alan özelliğiyle yüksek kalite anlayışını düşük fiyatla buluşturuyoruz. Kurumsal ihtiyaçlara ilişkin etkin çözümlerle size hizmet vermenin yanı sıra bireysel tüm ihtiyaçlarınız adına da yine beklentileri tümüyle karşılayacak farklı çözümler sunduğumuzu da dile getirmemiz gerekir.

Ekonomik fiyat garantisi vererek Güneş ışınlarına karşı mukavemet derecesi son derece yüksek tutulan ultraviyole mürekkepler kullanıyoruz. İçerisinde kesinlikle kimyevi katkı maddeleri bulunmamaktadır. Natürel katışıksız duru haliyle hızlı teslimat güvencesiyle dijital baskı çözümlerine yer veriyoruz.

Sosyal Medyada Çalışmalarımızı İnceleyin

Firmamızın uv baskı çalışmalarını yakından inceleyiniz. Ultraviyole ışınlarının dijital baskı uygulanan yüzeylerde renklere zarar vermesi ve böylelikle baskı kalitesinin de deforme olması sıkça yaşanan problemlerin arasında gelmektedir. Oysa biz sosyal medyada da paylaştığımız gibi tamamen deneyimli ekip, güçlü alt yapı ve de natürellik esasıyla ultraviyole mürekkeplerini tercih ediyoruz.

Whatsapp iletişim hattımız gece gündüz sürekli açık. Bireysel ya da kurumsal olarak bütün ihtiyaçlarınız çözümlenmesi adına hemen bizimle irtibata geçerek uv baskı teknolojisine ilişkin hizmetten anında yararlanma olanağını elde edebilirsiniz.

Müşteri odaklı çalışma ilkesiyle 7/24 hizmetlerimiz devam etmektedir. Müşterilerimizin tamamıyla beklentilerini fazlasıyla karşılayan anlayış çizgisinden kesinlikle ayrılmadan uv mürekkepleme işleminde son derece üstün başarıları sizlerle buluşturmayı sürdürüyoruz.

Kurumsal Dijital UV Baskı Çözümleriniz İçin Bize Ulaşın

Whatsapp irtibat numaramız üzerinden uv baskı talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz. Sektörünün güven kazanmış ve de yenilikçi yapısını korumayı sürdürerek en iyi çözümleri buluşturmaya devam eden firması olarak 24 saat 7 gün hizmet veriyoruz.

Dijital baskı teknolojisinde kalıcılığı ve de yüksek mukavemet yapısıyla dikkatleri üzerimize çekmeyi sürdürerek müşterilerimizin beklentilerini tamamıyla karşılamaktadır. Siz de yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz olarak profesyonel çözümlerden anında yararlanma ayrıcalığını elde edebilirsiniz. Kalitesinden kesinlikle taviz vermeden ultraviyole baskı teknolojisinde en iyi koşulları sizlerle buluşturan firmamız kalitesiyle öne çıkıyor.

Şirketimiz en son dijital baskı teknolojisini kullanarak ultraviyole baskı çözümlerini sizlerle buluşturmaktadır. Müşterisinin tamamıyla beklentilerini dikkate alarak hareket edip yedi gün yirmi dört saat boyunca kesintisiz olarak çalışmasına aralıksız yer veriyor. Hemen siz de müşterilerin beklentilerini büsbütün karşılamaya devam eden tüm bu hizmetlerden anında yararlanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Bizi sosyal medya üzerinden takip edebilir ve örnek çalışmalarımızın tamamını yakından takip edebilirsiniz. Kurumsal ve bireysel tüm ihtiyaçlarınız için yüksek kalite hızlı teslimat anlayışı esastır.

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by