HEMEN ARA WHATSAPP

Uyarı ve İkaz Etiketleri

333 EtiketEtiket İmalatlarıUyarı ve İkaz Etiketleri

 Uyarı ve ikaz etiketleri bilhassa ağır sanayi ve makine sanayinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Çalışanların ve çevredeki insanların olası tehditlerine karşı uyarı ve ikaz etiketleri kullanılır. Bu etiketler çalışanları tehlikelere karşı korumanın yanı sıra yönlendirmekte ve emniyet sağlamaktadır. Ayrıca bu levhaları iş yeri ve fabrikalarınıza özgün tasarımlarla da sağlayabilmekteyiz. Opak ve reflektif uyarı levhaları istediğiniz çıkartma ve baskıları uygulayan firmamız dekota, pirinç, alüminyum üzerine baskıları yapmaktadır. 333 reklam ajansı istediğiniz ölçüye, kalınlığa ve grafiğe sahip uyarı levhaları yapabilmektedir.

Sanayi sektörünün dışında neredeyse bütün işletmelerde, hizmet ettiğiniz sektör sahasına uygun uyarı etikleri mevcuttur. Fabrikalar, okullar, iş yerleri, alışveriş merkezleri, site güvenlik uyarı levhaları, resmi kurumlar için uyarı levhaları ve bunun gibi hayatımızın neredeyse her alanında uyarı levhalarına ihtiyaç duymaktayız.

Bu ihtiyacın farkında olan 333 Reklam Ajansı önce güvenlik ilkesi ile birçok uygulama yapmaktadır. Bunun için uyarı ve ikaz levhaları, yasaklama levhaları, elektrikli uyarı levhaları, acil çıkış levhaları, fabrika girişi güvenliği levhaları, iç mekan yönlendirme levhaları, yangın söndürme imleri ve levhaları, tıbbi atık levhaları gibi birçok   uyarı ve ikaz levhaları yapmaktayız. Bu gibi levhaların önemine vakıf olan firmamız bu hizmetlerin tamamını kalitesinden ödün vermeden ve özenle yapmaktadır.

İş yeri sahasında yapılan bütün faaliyetlerin güvenli bir şekilde yapılmasını ifade etmek üzere şantiye gerekliliklerine göre talimatlar hazırlanmaktadır (Kazı işlerinde alınması gereken güvenlik önlemleri talimatı, beton pompaları ile güvenli çalışma talimatı, betonarme kalıp yapım söküm talimatı, demir bükme ve demir kesme makineleri kullanma talimatı, elektrik işlerinde alınması gereken güvenlik önlemleri talimatı vb. ) İkaz ve uyarı levhaları belirlenip uygun yerlere astırılmalıdır. Bunun gibi iş güvenliği  ve uyarı levhaları talimatlarına uymak ve uyarmak; çalışanları ve şantiye içerisinde bulunabilecek herkesi olası ihtimallerin zararından koruyabilmek için uyarı ve ikaz etiketleri bilhassa önem verilmelidir.

333 reklam ajansı sizler için bu hizmetlerin tamamını en ince ayrıntılarına kadar yapmakta, tasarlamakta ve montajını yapmaktadır.

Comments (3)

  1. Pano Etiket İmalatında Renklerin ve Yazı Fontunun Önemi Nedir ?

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.