Ziyaretçi Kartı

Ziyaretçi Kartı

Ziyaretçi kartı sayesinde özellikle kalabalık iş yerlerinde ziyaretçi giriş ve çıkışı kolay bir şekilde sistemde tutulabilecektir. İş yerlerinin kalabalık olması giriş ziyaretçi kartı ile giriş yapmanın turnike sistemi ile giriş çıkışları kontrol etmeyi daha kolay hale getirmiştir. Bu durumda firma her çalışan için bir kart tanımlar ancak orada çalışmayan ama firmaya girip çıkması gereken kişiler için de giriş kartı sunma işlemi ile bu durumu kolayca aşar. Ankara ziyaretçi kartı yakaya asılabilir ya da herhangi bir askı olmadan elde de taşınabilir.Üzerinde ziyaretçi kartı yazan bu kartlar sağlam yapıdadır. Görsel olarak kredi kartına benzeyen bir görseli vardır ve üzerinde ”ziyaretçi kartı” yazar. Ziyaretçiye verilen bu kart kişi firmada kaldığı süre boyunca onda kalır ve çıkış esnasında kart güvenlik memuru ya da farklı bir görevli tarafından alınır. Aynı anda pek çok kişiye ziyaretçi kartı vermek gerekebilir. Bu durumda öncesinde kart temini yapmak gerekir. Ankara ziyaretçi kartı oldukça uygun fiyatlarla 333 Etiket tarafından basılmaktadır. Kaç adet kart gerekiyor ise öncesinde sayı verilerek kart temini yapılır.

Ziyaretçi Kartı İmalatı Nasıl Yapılır?

Ziyaretçi kartları zamanla kolay kolay yıpranmayacak özellikte olarak üretilir. Genelde plastik malzemeden üretilen bu ürünler arzu edenlere farklı şekillerde de sunulabilir. Çok uzun yıllar aynı ziyaretçi kartlarını kullanmak mümkündür. Ziyaretçi kartlarının üzerine eğer firmanın amblemi ya da ismi yazılacak ise istenilen şekilde isim ya da farklı bilgiler de eklenir.Dernekler, tesisler, hastaneler gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan bu kartlar güvenlik açısından da çok önemlidir. Karta sahip olan kişiler ziyaretçi defterine de işlendiği için herhangi bir olumsuz durum hasıl olduğu zaman kolayca hangi kartın hangi ziyaretçiye ait olduğu gibi bilgilere kolayca ulaşılabilir.Ziyaretçilerin çıkış esnasında kartı bırakması gerekir ancak kart kaybolma durumlarında ya da kartların aşırı deformasyonunda yeni bir kart temini gerekecektir. Yeni kart basım işlemlerinizde de özenle hizmet veren 333 Etiket hızlı ve kaliteli hizmeti ile kartların imalatını uv baskı ile yaparak Türkiye’nin her yerine gönderim işlemini kargo yolu ile yapar. Daha pek çok alanda verdiği hizmet için www.www.333etiket.com ziyaret edilebilir.

Ziyaretçi Kartları Neden Kullanılır?

Firmanızın üretim aşaması başta olmak üzere her sürecini yakından takip etmek isteyen, iş teklifi sunmayı amaçlayan ve firmanıza anlam katacak pek çok değerin gelmesine vesile olan ziyaretçilere gereken önemi vermelisiniz. Hem yurt içi hem de yurt dışından pek çok kişinin işletmenizi gezmesinin avantajları saymakla bitmez. Ancak bu kişilerin bilgilerini arşiv altına almak ve toplam sayıyı tespit etmek maksadı ile ziyaretçi kartlarını ilgili kişilere verebilirsiniz. Markanızın logosu, hangi birime geldiği, kişisel bilgilerinin yer alabildiği ve daha pek çok çeşitliliğe sahip Ankara ziyaretçi kartı işlerinizi bizimle giderebilirsiniz. Kalitesi tartışılmaz, birinci sınıf malzemeden üretilmiş ve üzerinde pleksi kaplamanın olduğu sabit ürün yelpazesinden de yararlanabilirsiniz.

Ziyaretçi Kartının İşletmelere Faydaları Nelerdir?

Üretimleriniz ve kurumsal imajınız ile fark yaratmanız kitleleri çok daha fazla etkilemeniz demektir. İlgili olduğunuz piyasaya katacağınız değer, ayrıcalıklı bir bakış açısı ya da fantastik bir kampanya popülerlik düzeyinizi arttıracaktır. Tüm bunlar çok daha fazla ziyaretçi anlamına gelmektedir. Artık sizlerde özel olarak hazırlanacak Ankara ziyaretçi kartı görselleri ile bu kişileri karşılayabilir ve onlara hak ettikleri değeri eksiksiz gösterebilirsiniz. Profesyonellik anlayışınızı ve ilkelerinizin ne kadar gerçekçi olduğunu bu sayede çok daha kolaylıkla hissettirebilirsiniz. Bünyeniz altında bulunan birim ve yönetim kademelerinin hangilerinin daha çok dikkat çekip merak edildiği istatistiğini de çıkarma imkanını bulmanın engellerini kaldırabilirsiniz.

Ziyaretçi Kartı Siparişi Nasıl Verilir?

Güçlü ve yüksek sayıda üretim yapabilme gücüne sahip makine parkurumuz en acil siparişlere bile olumlu yanıt verebilmektedir. Ziyaretçi kartlarınız ile firmanıza gelen kişilere çok daha iyi pusula olabileceğinizi de unutmamalısınız. Marka ivmenizi yukarılara çekmek, daha sistemli ve disiplinli bir işletme olmak istiyorsanız bu adımları ertelemeden atmalısınız. Dönemsel olarak şirketinize olan alakanın ve talebin neden kaynaklandığını öğrenmenin artılarını fark edebilirsiniz. Artık istenilen sayıda, yalnızca size özel olarak hazırlanıp üretilen kartları bizimle almaya çok yakınsınız. Firmamızın faaliyetlerini yakından öğrenip, olası merak ettiklerinizin yanıtını da almayı da başaracaksınız. Her zaman kaliteyi ekonomik ücretlere almaya dair irtibat kurun ve mükemmel sonuçlara hemen uzanın. Hemen whatsapp hattımızdan sipariş vererek kurumsal kimliğinizin ayrılmaz parçası ziyaretçi yaka kartı ürününe en uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabilirsiniz.

Benzer Haberler

Yeni Haberler