(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Ziyaretçi Kartı

5 Ocak 2020 Posted by etiket333 Ürünler

Kart Basım İşlemlerinde Hızlı ve Güvenilir Adres

İş yerlerinin kalabalık olması giriş kartı ile giriş yapmanın turnike sistemi ile giriş çıkışları kontrol etmeyi daha kolay hale getirmiştir. Bu durumda firma her çalışan için bir kart tanımlar ancak orada çalışmayan ama firmaya girip çıkması gereken kişiler için de ziyaretçi kartı sunma işlemi ile bu durumu kolayca aşar. Ankara ziyaretçi kartı yakaya asılabilir ya da herhangi bir askı olmadan elde de taşınabilir.

Üzerinde ziyaretçi kartı yazan bu kartlar sağlam yapıdadır. Görsel olarak kredi kartına benzeyen bir görseli vardır ve üzerinde ”ziyaretçi kartı” yazar. Ziyaretçiye verilen bu kart kişi firmada kaldığı süre boyunca onda kalır ve çıkış esnasında kart güvenlik ya da farklı bir görevli tarafından alınır. Aynı anda pek çok kişiye ziyaretçi kartı vermek gerekebilir. Bu durumda öncesinde kart temini yapmak gerekir. Ankara ziyaretçi kartı oldukça uygun fiyatlarla 333 Etiket tarafından basılmaktadır. Kaç adet ziyaretçi kartı gerekiyor ise öncesinde sayı verilerek kart temini yapılır.

Maksimum İtina İle Kartlarınızı Basar, Kargoya Verir.

Ziyaretçi kartları zamanla kolay kolay yıpranmayacak özellikte olarak üretilir. Genelde plastik malzemeden üretilen bu ürünler arzu edenlere farklı şekillerde de sunulabilir. Çok uzun yıllar aynı ziyaretçi kartlarını kullanmak mümkündür. Ziyaretçi kartlarının üzerine eğer firmanın amblemi ya da ismi yazılacak ise istenilen şekilde isim ya da farklı bilgiler de eklenir.

Dernekler, tesisler, hastaneler gibi pek çok alanda ihtiyaç duyulan bu kartlar güvenlik açısından da çok önemlidir. Karta sahip olan kişiler ziyaretçi defterine de işlendiği için herhangi bir olumsuz durum hasıl olduğu zaman kolayca hangi kartın hangi ziyaretçiye ait olduğu gibi bilgilere kolayca ulaşılabilir.

Ziyaretçilerin çıkış esnasında kartı bırakması gerekir ancak kart kaybolma durumlarında ya da kartların aşırı deformasyonunda yeni bir kart temini gerekecektir. Yeni kart basım işlemlerinizde de özenle hizmet veren 333 Etiket hızlı ve kaliteli hizmeti ile kartların basımını yaparak Türkiye’nin her yerine gönderim işlemini kargo yolu ile yapar. Daha pek çok alanda verdiği hizmet için www.333etiket.com ziyaret edilebilir.

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by