Baş Koruma Uyarı Levhaları

Baş Koruma Uyarı Levhaları

Baş Koruma Uyarı levhaları, işçinin çalışırken başına darbe almaması hususunda baret kullanmasını teşvik eden uyarı ve ikaz levhasıdır.”,”Baş Koruma Uyarı levhaları, işçinin çalışırken başına darbe almaması hususunda baret kullanmasını teşvik eden uyarı ve ikaz levhasıdır. Baş Koruma Uyarı levhalarının kullanılması, işçinin çalışırken başına sert ve delici bir cisim çarpmasını engellemek için kullanılmalıdır. Kısa tabirle oluşacak iş kazalarının önüne geçmek açısından uyarı ve ikaz levhalarının kullanımı son derece önemlidir.

Baş Koruma Uyarı Levhaları Niçin Kullanılır?

Özellikle inşaat sahası, maden sahası gibi yüksek oranda tehlikeli yerlerde yaşanabilecek iş kazasının önüne geçebilmek için kesinlikle bu levhalar asılmalıdır. İş sağlığı ve güvenliği yasası mevzuatları gereği bu ürünlerin belli bir standartlara göre tasarlanıp üretilmesi ve herkes tarafından görülecek bir yere asılması gerekmektedir. Baş koruma uyarı levhası tasarımı sarı bir zeminde, siyah renkte yazı ve piktogram işaretlerle yapılmaktadır.

Baş Koruma Uyarı Levhası İmalatı Nasıl Yapılır?

Baş koruma uyarı levhaları, dekota, pvc, alüminyum sac plakaların belli ölçülere göre kesilip, üzerine uv baskı, lazer kazıma gibi yöntemlerle kalıcı baskı yapılması ile üretilmektedir. Bu levhalar karanlıkta da net görülebilmeleri için fosforlu olarak da üretilebilmektedir. Logolu olarak da imalatı mevcuttur. Uyarı ve ikaz levhaları, en ağır şartlara bile dayanacak, baskısı kolaylıkla silinmeyecek şekilde firmamız 333 etiket tarafından üretilmektedir. Ürünümüz yüksek sıcaklıklara karşı dayanıklıdır, solmaya karşı dirençlidir ve üzerindeki baskı da kolaylıkla silinmeyen ve çizilmeyen özelliktedir.

İş Güvenliği Levhası Siparişi Nasıl Verilir?

İş yerlerinin yasal zorunluluk olarak mutlaka asması gereken iş güvenliği levhalarının farklı ölçülerde tasarımını gerçekleştiriyoruz. İstediğiniz özel tasarım çözümleri için Whatsapp üzerinden anında bizimle irtibata geçerek size özel tasarımları yakından görme imkanı bulacaksınız. Uzman ekip kadromuzla birlikte size dört dörtlük yüksek kalitede iş güvenliği levhası üretimi gerçekleştiriyor, böylelikle iş yeri kazalarını tamamıyla ortadan kaldırıyoruz.Dijital baskı çözümlerimizde koku içermeyen, kimyevi katkı maddeleri içermeyen uv baskı ya da solvent baskı tekniklerini kullanıyoruz.İş yeri güvenliğinin maksimum seviyeye çıkarılarak iş yerinde yaralanmaların tamamıyla önlenmesi bakımından iş güvenliği levhaları imalatına dayanarak farklı seçenekler sunmayı sürdürüyoruz. Daima müşterilerimizin beklentilerini dikkate alan yaklaşımla hareket ederek kaliteden ödün vermeden gerçekten de profesyonel bir şekilde çalışmalara devam ediyoruz.

Benzer Haberler

Yeni Haberler