Leksan Etiket

Leksan Etiket

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.​

Leksan Etiket Nedir?

Leksan Etiket, levha polikarbon üzerine ters veya düz baskılı etiket türüne denmektedir. Aslında Leksan, Sabic firmasının patentli markasıdır. Ancak piyasayı domine ettikleri için bu etiket türünün ismi, markaları ile anılmaktadır. 

Günümüzde ilerleyen teknolojinin çıktısı etiketlere de yansımıştır. basım ve imal konusunda teknolojinin de yardımıyla büyük bir gelişme katedilmiştir. Bu sayede artık firmalar, geleneksel tarzda hazırlanan etiketleri kullanmaktan vazgeçti. Ankara’da pek çok etiketçi firma, istekleri karşılayacak modelleri müşterisine sunmaya başladı.

Ankara ve İstanbul Leksan etiket, Rulo etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Siz de 333 Etiket'i tercih edin.

Leksan Etiket Nasıl Yapılır?

Yapılacak etiket tasarımı öncesinde, malzeme seçimi yapılır. Ayrıca isteğe bağlı olarak parlak ya da mat malzemeler üzerine baskı yapılabilmektedir. 

Materyal seçiminden sonra tasarımın temelleri atılmaktadır. Yapılacak tasarım sonunda ortaya çıkacak olan görsel, etiket üzerine basılacağı için; bu adımda ulaşmak isteyeceğimiz hedef, görsel tasarımsal açıdan çerçevelerini oluşturmaktır.

Leksan Etiket Fiyatları

İstanbul ve Ankara Leksan Etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretmekteyiz. Etiket yapan firmalar arasında 333 Etiket ile iletişime geçin! İşinizi dinleyelim, size en uygun etiket türünü ve fiyatını önerelim. Ayrıca baskı ihtiyaçlarınız için 333baski.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!

Leksan Hangi Malzemeden Yapılır?

Leksanın ham maddesi polikarbondur. Bu madde ısıya karşı oldukça dayanıklıdır. Buna ek olarak polikarbon levhalar, cam kadar ışık geçirgenliğine sahip bir üründür. Ayrıca kimyasal maddelere, darbelere, ısıya, çizilmeye karşı dayanıklı ve gıdaya uygun bir plastik üründür.

Avantajlar

Leksan Etiket estetik açıdan gayet kaliteli ve işlevsel bir etiket türüdür. Bunun nedeni; iç ve dış mekanlara uygun nitelikte olmasıdır. En ayırıcı özelliği, tersten UV Baskı yapmasıdır. Bu sayede boyasında solma veya kararma olmaz. Ayrıca malzeme, dokunmaya karşı duyarlı olduğundan tersten baskı yapılmaktadır. Bu sayede baskı yüzey ile temas olmaz ve herhangi bir sorun teşkil etmez. Buna ek olarak ışıklı tabelaların yüzeylerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Farklı boya kullanılarak arkadan verilen ışıkla geçirgenlik(saydamlık) sağlamaktadır.

Kullanım Alanları

Bu etiket türü; genelde elektrik & elektronik sektöründe kullanılmaktadır. Ancak otomasyon sistemleri, endüstriyel makine üretimleri gibi sektörlerde yaygın kullanıma sahiptir. Bu sektörlerde sıkça tercih edilmesinin sebebi, istenilen renk ve ebatlarda çalışma yapılabilmesidir. Ayrıca bu sektörlerin iklimine karşı oldukça dayanıklıdır.

#Sayfa Etiketleri

leksan etiket, ankara leksan etiket yapan yerler,polikarbon nedir, polikarbonat nedir, polikarbon levha nerede kullanılır, polikarbon kimyasal özellikleri, ostim leksan etiket, ankara leksan, ostim leksan, ankara etiketçi firma, ankara etiket, ankara etiket yapan yerler