Leksan Etiket

Leksan Etiket

Leksan Etiket, pvc etiketdeki yüksek ısı problemine alternatif olarak üretilen, makinelerin kontrol panellerinde de kullanılan bir etiket türüdür.

Leksan etiket, yüksek sıcaklıklara dayanıklı, makine kontrol panellerinde,asansör etiketleri olarak sıklıkla kullanılan pvc etiket ürünüdür. Leksan etiket, levha polikarbonat üzerine baskılı bir etiket türüdür. Baskı kısmı malzemelerle yapıştırıcı arasında kaldığı için her türlü zor şartlara oldukça dayanıklı ve silinme şansı çok zordur. Bu etiketin dayanıklılığı çok üzün süre deforme olmadan kullanılmasına olanak sağlar. Genellikle elektronik ürünlerde kullanılır. Makinelerde kullanılır; fırın ısıtıcı vb. yerlerde kullanılmasının nedeni ise makinenin sıcaklığından dolayı ürünün deforme olmamasıdır.

Böyle olunca da firmalar artık kendi isteklerine en uygun olacağına inandıkları ürünler içerisinden seçimlerini yapıyorlar. Modeller üretilmeye başladıkları ilk günden bu yana sıklıkla tercih edilen etiketler içerisinde kendine yer buluyor.

Otomasyon sistemleri, endüstriyel makine üretimleri, elektrik & elektronik sektörlerde leksan etiket ürün etiketleme olarak yaygın kullanıma sahiptir. Ürünlerin serigrafi baskı tekniği kullanılarak renk solması ya da renk atması gibi sorunlara maruz kalmadan etiketlenmesi sağlanır.

Leksan Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Otomasyon sistemleri, endüstriyel makine üretimleri, elektrik & elektronik sektörlerde leksan etiket ürün etiketleme olarak yaygın kullanıma sahiptir. Ürünlerin serigrafi baskı tekniği kullanılarak renk solması ya da renk atması gibi sorunlara maruz kalmadan etiketlenmesi sağlanır.

Leksan Etiketin Kullanım Alanları

Ürün etiketleri arasında yaygın bir kullanım ağına sahip  Leksan Etiketin Kullanım Alanları şunlardır:

  • elektrik & elektronik otomasyon sistemleri
  • endüstriyel iş makineleri sistemleri
  • otomotiv endüstrisi
  • reklamcılık

ve daha pek çok alanda ürün etiketleme olarak yer aldığını dikkate almak gerekir. Kullanım alanının bu denli yaygın olması dikkate alınırsa her zaman müşterimizin beklentilerini karşılamayı sürdüren anlayış çizgisinde kesintisiz çözüme yer verildiğinin mutlak surette altını çizmek gerekiyor. Yüksek kalite anlayışında ve de her an müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak a kalitede imalat süreci gerçekleştirilmektedir.

Leksan Etiketin Özellikleri

Leksan etiket Özel PVC materyallere özel uygulanan bir teknik ile hazırlanır. Leksan Etiketin Özellikleri söz konusu olunca istenilen renk ve şekilde çalışma yapılabilir. Baskı malzemeyle yapıştırıcı arasında kaldığından yani dışa bakan kısımda PVC olduğundan hiçbir silinmede baskının çıkma şansı yoktur.

Bu sayede uzun ömürlü ve kullanışlı bir ürün ortaya çıkar. Genelde elektronik sektöründe kullanılsa da her türlü alanda kullanılabilir. 0,15 mm’ den 1,5mm’ye kadar kalınlığı olan Leksan Etiketlerin en önemli özelliği baskının arka yüzeyde olmasından dolayı ön taraftan baskı ve boyanın kazınamaması ve çıkmamasıdır. Leksan etiket Kendinden yapışkanlı değillerdir. Bu yüzden arkasına baskı sonrası yapışkan kaplanarak etiket tamamlanır. Yapışkanın tutunma mukavemeti çok yüksektir. Kullanım alanı çok geniştir. 100 C sıcaklığa dayanabilir. Su ve hava şartlarından etkilenmez.

Leksan Etiketin Avantajları

Ciddi anlamda yaygın bir kullanım alanına sahip olan leksan çok amaçlı kullanılan bu ürün çeşidinin de imalatını diğer ürünlerimizde olduğu gibi en iyi teknikler ile yapmaktayız. Son sistem teknolojilerle üretilen modern üretim makineleri eşliğinde kaliteli boya ve pvc malzemelerinden imal edilen Leksan Etiketin Avantajları modern baskı tekniği ile yapılmakta olan baskı iç yüzeyde kaldığı için kolay kolay deforme olmayı bozulmayan bir özelliktedir. İstenilen alanlarda kullanılmak üzere çeşitli boyut ve ebatlarda imalatını gerçekleştirdiğimiz bu ürünler içerde ve dış mekanlarda kullanılmak içi uygundur.

Estetik açıdan gayet kaliteli ve işlevsel etiket türüdür. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir niteliktedir. En büyük özelliği tersten Uv baskı yapılmasıdır bu yüzden boyasında solma ya da kararma olmaz. Malzeme dokunmaya karşı duyarlı olduğundan tersten baskı yapılmak suretiyle baskı yüzeyi ile temas olmayacağından herhangi bir sorun teşkil etmez. Işıklı tabelaların yüzeylerinde kullanılabilmektedir. Farklı boya kullanılarak arkadan verilen ışıkla geçirgenlik(saydamlık) sağlar. Bu hizmetlerin tamamını firmamız sizler için sağlamakta ve leksan etiket baskı ve tasarımını sağlamaktadır.

Leksan Etiket Firması

Teknolojinin her geçen gün gelişmeye başlaması ile beraber firmalar da artık var olan ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde gidermek adına onlara sunulan gelişmeleri ve yenilikleri takip edip içlerinden en uygun olanları seçmeye özen gösteriyorlar. Günümüzde bu durum öylesine büyük bir öneme sahip olmaya başladı ki bu konuda gerekli olan çalışmaların yapılmaması durumunda ortaya düşünülenden çok daha ciddi sorunlar çıkabilmektedir. Bu tarz olumsuzlukların kendini göstermesinin engellenmesi adına ise firmalar artık başta Leksan Etiket Firması olmak üzere her bir konunun üzerinde dikkatlice duruyorlar.

Etiketler de firmaların dikkatlice hakkında araştırma yaptıkları konular içerisinde yer alıyor. Leksan etiket modeli ise son dönemlerin var olan gelişmelerine en iyi şekilde uygun olacak modeller içerisinde kendine yer buluyor.

Birinci sınıf baskı kalitesinde pvc şeffaf yüzeye uygulanması gerçekleşir. Montaj işlemi oldukça kolay olmasından dolayı ürün etiketleme seçenekleri arasında en çok tercih edilir. Leksan etiket makinelerin butonu fonksiyonunu yerine getirmek amacıyla da baskılanır. Butonlara kabartma tekniğiyle serigrafi baskı teknolojisi kullanılarak ürün etiketlemesinde yaygın bir şekilde tercih edilir.

Leksan Etiket Yapan Firmalar

Böylesine fazla tercih ediliyor olmasına rağmen leksan etiket çeşitleri ile alakalı net olarak bilgi sahibi olmayan oldukça fazla sayıda firma bulunuyor.

Firmalar bu etiket türü konusunda tam anlamıyla yeterli oranda bilgiye sahip olmadıkları için onların isteklerini yerine getirebileceklerini düşündükleri tarzda Leksan Etiket Yapan Firmalar tarafından üretilen etiketler içerisinden seçimlerini yapmaya çalışıyorlar.  Bunun sonucunda ise ortaya çok daha farklı sonuçlar çıkıyor ki firmalar bir süre sonrasında farklı etiketleri araştırmaya başlıyorlar. Leksan etiketler ise sahip oldukları avantajlardan ötürü birbirinden farklı sektörlerde yer alan firmaların her geçen gün çok fazla tercih etmesine yardımcı oluyor. Bu etiketlerin böylesine fazla tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin başında, leksan etiketlerin son derece dayanıklı olması geliyor.

Leksan Etiket Kullanılan Yerler

Böylelikle özellikle de elektronik ve makine gibi yüksek dayanım gereken sektörlerde etiket kullanılması gerektiği zaman leksan etiket onların tam olarak isteklerinin yerine getirilmesine yardımcı oluyor. Ters şekilde yapılan baskı işlemleri esnasında baskıda deforme gibi bir sorun kendini göstermiyor. Leksan Etiket Kullanılan Yerler, başlıca asansör etiketi, makine kumanda kontrol paneli etiketidir.

Eğer ki bu etiketlerin kendinden yapışkanlığı bir özelliğe sahip olması isteniyorsa, baskı işlemi sona erdikten sonra yapıştırma işlemi için tekrardan makineye girer. Her ne kadar iki üç farklı sektörde kullanılabileceği düşünülse de gerçekte akla gelen her türlü sektör için leksan etiket tasarım ve baskı çalışmaları yapılabilmektedir. Ve bu çalışmalar sayesinde de ortaya tam anlamıyla arzu edilen sonuçlar çıkacaktır.

Leksan Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Yapılacak leksan etiket tasarımı öncesinde ne tarzda bir malzeme kullanılmak istendiğine karar verilmelidir. Çünkü isteğe bağlı olarak parlak ya da mat malzemeler üzerine baskılar rahatlıkla yapılabilmektedir. Materyal seçiminden sonra ise artık sıra ne tarzda bir tasarım yapılmak istendiğine net olarak karar verilmesidir. Çünkü yapılacak olan tasarım işlemleri sonrasında ortaya çıkacak olan görsel, etiket olarak basılacaktır. Aşağıdaki video ile Leksan Etiket İmalatı Nasıl Yapılır sorusuna açıklık getireceğiz:

Deneyimli kişiler tarafından yapılacak olan tasarım işlemlerinin hemen sonrasında ise artık çok kısa bir süre içinde etiketler nerede kullanılmak isteniyorsa buna uygun kesimler ve şekillendirmeler ile beraber estetik ve profesyonel bir görünüm ortaya çıkar. Firmalar da böylece istedikleri hedef kitleye rahatlıkla ulaşmış olur.

100 Dereceye Kadar Dayanabilen Leksan Etiket

Kabartma uygulanarak endüstriyel iş makinelerinin butonu işlevini yerine getirmek amacıyla da leksan etiket yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 100 Dereceye Kadar Dayanabilen Leksan Etiket ürünlerinde iyi seviyede mukavemet özelliği bulunuyor. Bu bakımdan yüksek sıcaklık koşullarında renk solmaz ve renk atmaz. Bunun yanı sıra reklamcılık anlayışı bakımından gerçekten de yaygın bir şekilde kullanımının devam ettiği ürün etiketleri arasındaki yerini koruması bakımından önde gelen ürün etiketi olduğunun da her anlamda üzerinde durmak gerekiyor.

100 derece yüksek sıcaklık koşullarında dahi kolaylıkla dayanıklı halde olan leksan etiketi ürün etiketleme denilince en çok tercih edilenden birisi olarak öne çıkmaktadır. Firmamız tarafından uzman kalite anlayışında ve de son derece profesyonellikle kullanılmaya devam edildiğinin kesinlikle üzerinde durmamızda yarar var.

Müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmeyi sürdüren firmamız kalitesinden ödün vermeden 24 saat 7 gün boyunca kesintisiz bir şekilde leksan etiket ürün etiketleme çalışmasına devam etmektedir. Müşterilerine her zaman kesintisiz olarak kaliteden ödün vermeden haftanın yedi günü ve de günün yirmi dört saati boyunca aralıksız ürün etiketleme işlemi gerçekleştirerek en iyi olanakta çözümler sunmaktadır.

Leksan Etiket Ankara

Leksan etiket, yüksek sıcaklıklara dayanıklı, makinelerin kontrol panellerinde ve asansör etiketleri olarak sıklıkla kullanılan, üzerine tersten uv baskı yapılan bir pvc etiket ürünüdür. Etiketlerin gerek basımları gerekse imal edilmeleri sırasında yapılmakta olan çalışmalar ilerleyen teknoloji ile beraber gelişmeye başladı. Bu sayede de geçmiş dönemlerde bilindik tarzlarda hazırlanılan etiketleri kullanmak yerine pek çok firma en yeni ve onların isteklerini karşılayabilecek tarzdaki etiket modellerini inceleyerek bunların içinden seçimlerini gönül rahatlığı ile yapmış oluyorlar. Firmaların leksan etiket ankara üretimleri konusunda isteklerinin ciddi oranda artış göstermeye başlaması sonrasında ise artık etiket üretimi yapmakta olan firmalar da onların tam anlamıyla kafalarında yer eden etiketleri ortaya çıkartmayı hedefliyorlar. Leksan etiket modelleri de son dönemlerdeki etiket modelleri incelendiği zaman da görülebileceği üzere artık vazgeçilmez etiket modelleri içerisinde kendine yer bulmaya başladı.

Ostim Leksan Etiket

Eski dönemlerde leksan etiket  modellerine bakıldığı zaman da görülebileceği üzere bu alanda çalışmalar yapmakta olan isimlerin sayısı son derece azdı. Böyle olunca da firmalar leksan etiket çeşitlerini inceledikleri zaman yalnızca onların karşılarına çıkartılan modeller içerisinden seçimlerini yapmak zorunda kalıyorlardı. Lakin ilerleyen zaman ile beraber bu konuda da farklı çalışmaların yapılması sonrasında artık ostim leksan etiket hazırlatmak isteyen firmalar, bu konuda akıllarında yer etmekte olan her türlü soru işaretini başarılı bir şekilde ortadan kaldırmak adına en iyi etiketleri hazırlatmış oluyorlar. Fakat bu konuda yapılmakta olan çalışmaların ve isteklerin artış göstermeye başlaması ile beraber de leksan etiket hazırlayan kişiler içerisinden seçim yapmak oldukça zor bir hale gelebiliyor.

Leksan Asansör Etiketi

Firmaların leksan etiket modellerini tercih etmelerindeki en büyük nedenlerden biri, üretilmekte olduğu materyallerin son derece dayanıklı olmasıdır. Böyle olunca da artık başta otomotiv ve elektronik sektörü olmak üzere akla gelen gelmeyen her türlü sektördeki firmalar, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılacak tarzda bunun yanı sıra dış etkenlere karşı son derece dayanıklı Leksan Asansör Etiketi tasarlatma imkanına erişmiş oluyorlar. Ayrıca leksan etiketlerin basım işlemleri esnasında akla gelen gelmeyen her türlü baskı işlemi rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu sayede de artık kullanılabileceği alana ve isteğe göre leksan baskı etiketlerin ortaya çıkartılması daha öncesinde olmadığı kadar kolay bir hale gelmiş oluyor.

Leksan Etiket Fiyatları

Baskı işleminin ne tarzda yapılacağına karar verilmesinden sonra leksan etiket boyutlarının belirlenmesi işlemine sıra geliyor. Kullanılacak olan alana ve amaca bağlı olarak farklı boyutlarda leksan etiketler hazırlanabilir. Üzerinde yazılacak yazılar, yazıların boyutları ve renk seçimi gibi detayların üzerinde durulması ile beraber de artık baskı işlemlerine rahatlıkla başlanacaktır. Leksan etiketlerde baskı çalışmaları son derece kısa sürmektedir. Firmalar, konusunda deneyimli olan kişiler ile yapacakları ön çalışmaların sonrasında ne tarzda bir etiket istediklerine net olarak karar vermiş olacaklardır. İlk aşamada yapılacak doğru  incelemeler ile beraber ortaya çıkartılacak sonuçlar neticesinde üretilen leksan etiketler istenildiği kadar uzun süreler boyunca kullanılacak, kullanım esnasında yıpranma veya solma gibi sorunlar ortaya çıkmayacaktır. Leksan Etiket Fiyatları, ihtiyacınız olan etiket adetine ve ölçülere göre değişmektedir. Toplu alımlarda indirimlerden faydalanabilirsiniz.

Teknolojinin her geçen gün gelişmeye başlaması ile beraber firmalar da artık var olan ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde gidermek için etiketçi aramaya başladılar. Bu yüzdden teknolojik gelişmeleri takip edip içlerinden en uygun olanları seçmeye özen gösteriyorlar. Günümüzde bu durum öylesine büyük bir öneme sahip olmaya başladı ki bu konuda gerekli olan çalışmaların yapılmaması durumunda ortaya düşünülenden çok daha ciddi sorunlar çıkabilmektedir. Bu tarz olumsuzlukların kendini göstermesinin engellenmesi adına ise firmalar artık her bir konunun üzerinde dikkatlice duruyorlar. Etiketler de firmaların dikkatlice hakkında araştırma yaptıkları konular içerisinde yer alıyor. Leksan etiketmodeli ise son dönemlerin var olan gelişmelerine en iyi şekilde uygun olacak modeller içerisinde kendine yer buluyor.

Leksan Etiket Baskı

Bu etiketler böylesine fazla tercih edilirken leksan etiket çeşitleriyle alakalı net bilgi sahibi olmayan oldukça fazla sayıda firma bulunuyor. Firmalar bu Leksan Etiket Baskı konusunda tam anlamıyla yeterli oranda bilgiye sahip olmadıkları için onların isteklerini yerine getirebileceklerini düşündükleri tarzda etiketler içerisinden seçimlerini yapmaya çalışıyorlar. Bunun sonucunda ise ortaya çok daha farklı sonuçlar çıkıyor ki firmalar bir süre sonrasında farklı etiketleri araştırmaya başlıyorlar. Leksan etiketler ise sahip oldukları avantajlardan ötürü birbirinden farklı sektörlerde yer alan firmaların her geçen gün çok fazla tercih etmesine yardımcı oluyor. Bu etiketlerin böylesine fazla tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin başında, leksan etiketlerin son derece dayanıklı olması geliyor.

Böylelikle özellikle de elektronik ve makine gibi yüksek dayanım gereken sektörlerde etiket kullanılması gerektiği zaman leksan etiketler müşterilerin isteklerinin tam olarak yerine getirilmesine yardımcı oluyor. Ters şekilde yapılan baskı işlemleri esnasında baskıda deforme gibi bir sorun kendini göstermiyor. Eğer ki bu etiketlerin kendinden yapışkanlığı bir özelliğe sahip olması isteniyorsa, baskı işlemi sona erdikten sonra yapıştırma işlemi için tekrardan makineye girer. Her ne kadar iki üç farklı sektörde kullanılabileceği düşünülse de gerçekte akla gelen her türlü sektör için leksan etiket tasarım ve baskı çalışmaları yapılabilmektedir. Ve bu çalışmalar sayesinde de ortaya tam anlamıyla arzu edilen sonuçlar çıkacaktır.

Leksan Etiket Avantajları

Yapılacak leksan etiket tasarımı öncesinde ne tarzda bir malzeme kullanılmak istendiğine karar verilmelidir. Çünkü isteğe bağlı olarak parlak ya da mat malzemeler üzerine baskılar rahatlıkla yapılabilmektedir. Materyal seçiminden sonra ise artık sıra ne tarzda bir tasarım yapılmak istendiğine net olarak karar verilmesidir. Çünkü yapılacak olan tasarım işlemleri sonrasında ortaya çıkacak olan görsel, etiket olarak basılacaktır. Leksan Etiket Avantajları söz konusu olunca en önemlisi, tersten baskı yapılarak üretilmesidir. Böylece baskı malzeme ile yapışkan yüzey arasında kaldığı için hiç silinmez. Ayrıca pvc etiketin dayanamadığı sıcaklıklarda rahatlıkla kullanılabilir. Deneyimli kişiler tarafından yapılacak olan etiket imalat işlemlerinin hemen sonrasında ise artık çok kısa bir süre içinde etiketler nerede kullanılmak isteniyorsa buna uygun kesimler ve şekillendirmeler ile beraber estetik ve profesyonel bir görünüm ortaya çıkar. Firmalar da böylece istedikleri hedef kitleye rahatlıkla ulaşmış olur.

Bilgilendirme ve tanıtım işlemleri söz konusu olduğu zaman firmaların en fazla dikkat ettikleri konulardan biri şüphesiz ki etiket seçimi. Geçmiş dönemlerde etiketler oldukça bilindik şekillerde hazırlanıyordu. Bundan dolayı da yapılmakta olan çalışmalar esnasında yalnızca firmalar onlara sunulan modeller içerisinden seçimlerini yapıyorlardı. İlerleyen zaman ve teknoloji ile beraber ise bu konuda oldukça ciddi farklılıklar ortaya çıkmaya başlamış oldu. İnsanların ürünleri ya da hizmetleri çok daha etkili şekilde görebilmesi, bilgilendirme işlemlerinin yapılabilmesi adına ise firmaların etiket seçimlerine ciddi anlamda dikkat etmeleri gerekmektedir. Firmaların ürünlerine ya da üretim şartlarına uygun olmayacak tarzdaki etiketler, ileride farklı sorunların da ortaya çıkmasına neden olacaktır. Leksan etiketise özellikle son dönemlerde firmaların hakkında araştırma yaptıkları konular içerisinde yer alıyor. 

Leksan Etiket Yapımı

Gerçekleştirilecek leksan etiket baskısı sırasında işlemler tersten yapılmaktadır. Bunun yanı sıra etiketler için oldukça dayanıklı olduğu bilinen polikarbon maddesinin kullanılması ile beraber etiketlerin basım işlemi sonrasında kullanımları düşünülenden daha uzun olacaktır. Böyle olunca da leksan etiketler firmaların en fazla kullanmak adına tercih ettikleri etiket türlerinin başında kendine yer buluyor. Leksan Etiket Yapımı nın bu kadar fazla olmasındaki en büyük etkenlerden biri, oldukça estetik bir görüntüye sahip olmaları. Bu sayede arzu edilen her sektördeki firmalar diledikleri tasarıma sahip olan etiketleri bastırarak bunları rahatlıkla kullanmış oluyorlar.

Leksan Panel Etiket

Bunun yanı sıra leksan etiket modellerini kişiselleştirmek de mümkündür. Böyle olunca etiket denildiği zaman firmaların ve insanların akıllarına gelen her türlü tasarımın eksiksiz olarak yapılabilmesine olanak tanımaktadır. Lazer ile kesildikten sonra ısı ile şekillendirilen bu etiketler; ilerleyen dönemlerde de farklı sektörlerdeki firmaların en fazla tercih ettiği modeller içerisinde yer alıyor.

Hazırlanacak leksan etiket modelleri firmaların isteklerine bağlı olarak parlak ya da mat malzemelere kolaylıkla yapılabilmektedir. Leksan Panel Etiket üzerine yapılacak olan baskı çok uzun süre muhafaza edileceği için tasarımın deforme olması gibi bir sorun ortaya çıkmamış oluyor. Firmalar, deneyimli kişiler ile yapacakları çalışmalar sayesinde kısa sürelerde gerçekleştirilecek hazırlıklar neticesinde leksan etiketler dilenilen yerde sorunsuzca kullanılabilecektir. Leksan etiket modelleri de firmaların yaptıkları incelemelerde karşılarına çıkan etiket türleri içerisinde kendine yer buluyor.

Membran Switch Etiket

Gerek iç gerekse dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabildiği için bu etiketler sıklıkla tercih edilmektedir. Leksan etiket modelleri arzu edildiği takdirde gofre yani kabartma işlemi yapılarak tuşların kullanımın çok daha kolay bir hale gelmesi sağlanabilir. Bunun yanı sıra bu etiketler yüksek ısıya dayanıklıdır. Bu yüzden gerek elektronik gerekse makine otomasyonları için sıklıkla tercih edilmektedir. Membran Switch Etiket, özellikle asansör kumanda ve kontrol panelleri, makine panelleri için mükemmel bir seçimdir. Yalnızca dijital değil aynı zamanda UV ve serigrafi baskı için de son derece uygun olan leksan etiketler, bu sayede de birbirinden farklı sektörlerde yer alan firmalar bilgilendirme ve tanıtım çalışmaları için etiket seçmek istedikleri zaman tercihlerini bu etiket modelinden yana yapıyorlar. 

Leksan Etiket Nasıl Yapılır?

Bunun yanı sıra leksan etiket solma ve yıpranma gibi durumlara karşı son derece dayanıklıdır. Var olan bu özelliği sayesinde de firmalar var olan canlı renkleri korumak için bu etiketleri tasarlatarak  istemiş oldukları her yerde bunları rahatlıkla kullanabiliyorlar. Günümüzde leksan etiketler ile ilgili incelemeler yapıldığı zaman da görülebileceği üzere artık ortaya birbirinden farklı tarzlarda çalışmalar yapan isimler çıkıyor. Ancak bu isimlerin tamamı ne yazık ki isteklerin net olarak ortaya çıkartılmasına yardımcı olmayacaktır. Leksan etiketlerin aynı diğer etiket modellerinde olduğu gibi tasarım aşaması son derece önemlidir.

Firmaların pvc etiket ihtiyacında konusunda deneyimli olan kişilerle iletişime geçmesi son derece önemlidir. Gerçekleştirilecek görüşmeler esnasında etiketlerin kullanım alanları belirlenmelidir. Bu sayede gerçekleştirilecek tasarımlar hem tüm dikkatleri üzerine çekecek, hem de rakiplerinden başarılı şekilde sıyrılacaklardır. Leksan Etiket Nasıl Yapılır daha önce bahsetmiştik, ve baskısının uzun süreli kullanım için uygun olduğunu da belirttik. Uzun süreli kullanıma uygun olduğu için de etiket ile ilgili devamlı  yenileme gereksinimi de ortadan kalkmış olacaktır. Bu sayede artık farklı sektörlerdeki firmalar çok uzun süreler boyunca leksan etiketler ile istedikleri sonuçları elde edebiliyorlar.  

Leksan Ürün Etiketlemenin Öne Çıkan Yararları

Ürün etiketleme çalışması içerisinde şüphesiz leksan etiket öne çıkan pek çok avantajıyla dikkat çekmektedir.

  • 100 dereceye kadar dayanıklıdır.
  • ultraviyole ışınlarına karşı son derece mukavemetlidir.
  • zamanla renk solması durumları yaşatmaz.
  • içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan natürel boya kullanılır.
  • serigrafi baskı tekniğinde ileri teknoloji dijital baskı yöntemiyle imal edilir.

Bu Leksan Ürün Etiketlemenin Öne Çıkan Yararları dikkate alınırsa, ürün etiketleme denilince farkını bir kere daha öne çıkardığının kesinlikle altını çizmemiz gerekiyor. Firmamız uzman ekip kadrosuyla güçlü alt yapısından kesinlikle taviz vermeden size ürün etiketleme hizmeti ulaştırıyor. Her an yenilikçi yaklaşıma bağlı kalarak leksan etiket üretimine yer veren şirketimiz alanındaki tüm yenilikleri her an takip etmeyi sürdürüyor.

Kabartma uygulamasıyla endüstriyel iş makinelerinin tuş işlevini yerine getirmesi de yine elektrik – elektronik otomasyon sistemleri makine ve teçhizatlar açısından öne çıkıyor. PVC şeffaf yüzeye serigrafi baskı tekniği kullanılarak imal edildiğinden zamanla renk solması yaşatmaz. Üstelik yüksek sıcaklık koşullarına karşı da direnç özelliği yüksek ürün etiketi olmasından dolayı yaygın bir kullanım alanının da olduğunu kesin olarak ele almak gerekiyor.

Kurumsal İhtiyacınıza Uygun Leksan Etiketler

Kurumsal ihtiyaçlara çözüm sunmaya devam eden yenilikçi firmamız leksan etiket üretimini sürdürüyor. İleri teknolojiyi her zaman yakından takip ederek uzman kadrosuyla gece gündüz demeden çalışmasına aralıksız devam ediyor.

Yüksek kalite anlayışında birinci sınıf kalitede gerçekleştirmeye devam ettiği yaklaşıma bağlı kalarak müşterisinin kesinlikle memnun kalacağı ürün etiketlemesine devam ediyor. Müşteri odaklı çalışma ilkesi anlayışı çizgisinden ayrılmadan her zaman beklentileri tamamıyla karşılayan yaklaşıma dayanarak Kurumsal İhtiyacınıza Uygun Leksan Etiketler konusunda etkin çözümler ürettiğini mutlaka dile getirmemiz gerekmektedir.

Kurumların farklı ihtiyaçlarına her zaman yanıt vermeyi sürdüren işletmemiz önde gelen leksan etiketleme dijital baskı teknolojisiyle kesintisiz bir şekilde hizmet vermeyi sürdürüyor. 7/24 anlayıştan hiçbir zaman ödün vermeden çalışmasına daima devam eden firmamız müşterisinin beklentilerine yanıt vererek her anlamda yenilikçi anlayış çizgisinden ayrılmadan en iyi çözümü onlarla buluşturuyor.

 

Whatsapp’tan Hızlıca Etiket Siparişi Verin

Kurumsal leksan etiket ihtiyaçlarınız için hemen Whatsapp sosyal medya adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçin. Size müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışından kesinlikle ayrılmadan 7/24 hizmet veren yapımızla en iyi koşullarda ürün etiketlerine yönelik çözüm üretmeyi sürdüreceğiz.

Hemen Whatsapp’tan Hızlıca Etiket Siparişi Verin. Profesyonel ekip kadromuzdan ayrılmaksızın gerçekten de müşterimizin ne istediğini yakından takip eden anlayışa bağlı kalarak hızlı teslimat güvencesiyle hizmet veriyoruz.

Güçlü ekip kadromuzla dünden bugüne değin kesintisiz olarak sürdürdüğümüz ürün etiketleme profesyonelliğiyle aralıksız bir şekilde dijital baskı teknolojisindeki tüm yenilikleri ele almaya devam ediyoruz. Hemen siz de firmamızın sunduğu tüm bu olanaklardan anında yararlanarak gerçekten de hak ettiğiniz gibi sıra dışı hizmetleri elde etme ayrıcalığından anında yararlanma fırsatını yakalamış olursunuz.

 

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Instagram ve Twitter kurumsal hesaplarımız üzerinden yine leksan etiket çalışmalarımızı yakından inceleyebilir ve sipariş talep edebilirsiniz.

Farklı ebatlarda, kalınlıkta 0,11 – 0,15 mm seçeneklerinde leksan etiketleme için ileri düzey dijital baskı teknolojisini kullanmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetinden kesinlikle ödün vermeyen prensibimizle 24 saat boyunca 7 gün kesintisiz hizmete yer veriyoruz.

Kalitesi yüksek düşük fiyat anlayışıyla ürettiğimiz leksan etiketlerinde birinci sınıf işçilik gerçekleştirerek yüksek sıcaklıklarda dahi renk atması yaşatmayan a kalite üretimlere devam ediyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan hemen takip ederek sipariş verebilirsiniz. Uzmanlıkla gerçekleştirilen ürün etiketleme hizmetiyle her an yanınızdayız. Bizi ayrıca arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Etiket İmalatlarımız için lütfen tıklayın.