Leksan Etiket

Leksan Etiket

Leksan etiket, levha polikarbonat üzerine baskılı bir etiket türüdür. Baskı kısmı malzemelerle yapıştırıcı arasında kaldığı için her türlü zor şartlara oldukça dayanıklı ve silinme şansı çok zordur. Bu etiketin dayanıklılığı çok üzün süre deforme olmadan kullanılmasına olanak sağlar.

Genellikle elektronik ürünlerde kullanılır. Makinelerde kullanılır; fırın ısıtıcı vb. yerlerde kullanılmasının nedeni ise makinenin sıcaklığından dolayı ürünün deforme olmaması. Etiketler de var olan bu gelişimler ile farklı materyallerde hazırlanmaya başlamış durumda. Böyle olunca da firmalar artık kendi isteklerine en uygun olacağına inandıkları ürünler içerisinden seçimlerini yapıyorlar. Modeller üretilmeye başladıkları ilk günden bu yana sıklıkla tercih edilen etiketler içerisinde kendine yer buluyor.

Otomasyon sistemleri, endüstriyel makine üretimleri, elektrik & elektronik sektörlerde leksan etiket ürün etiketleme olarak yaygın kullanıma sahiptir. Ürünlerin serigrafi baskı tekniği kullanılarak renk solması ya da renk atması gibi sorunlara maruz kalmadan etiketlenmesi sağlanır.

Leksan Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Otomasyon sistemleri, endüstriyel makine üretimleri, elektrik & elektronik sektörlerde leksan etiket ürün etiketleme olarak yaygın kullanıma sahiptir. Ürünlerin serigrafi baskı tekniği kullanılarak renk solması ya da renk atması gibi sorunlara maruz kalmadan etiketlenmesi sağlanır.

Leksan Etiketin Kullanım Alanları Nelerdir?

Ürün etiketleri arasında yaygın bir kullanım ağına sahip leksan etiket öne çıkan şu sektörlerde tercih edilmektedir:

  • elektrik & elektronik otomasyon sistemleri
  • endüstriyel iş makineleri sistemleri
  • otomotiv endüstrisi
  • reklamcılık

ve daha pek çok alanda ürün etiketleme olarak yer aldığını dikkate almak gerekir. Kullanım alanının bu denli yaygın olması dikkate alınırsa her zaman müşterimizin beklentilerini karşılamayı sürdüren anlayış çizgisinde kesintisiz çözüme yer verildiğinin mutlak surette altını çizmek gerekiyor. Yüksek kalite anlayışında ve de her an müşteri memnuniyeti ilkesine bağlı kalarak a kalitede imalat süreci gerçekleştirilmektedir.

 

Leksan Etiketin Özellikleri Nelerdir?

Leksan etiket Özel PVC materyallere özel uygulanan bir teknik ile hazırlanır. İstenilen renk ve şekilde çalışma yapılabilir. Baskı malzemeyle yapıştırıcı arasında kaldığından yani dışa bakan kısımda PVC olduğundan hiçbir silinmede baskının çıkma şansı yoktur.

Bu sayede uzun ömürlü ve kullanışlı bir ürün ortaya çıkar. Genelde elektronik sektöründe kullanılsa da her türlü alanda kullanılabilir. 0,15 mm’ den 1,5mm’ye kadar kalınlığı olan Leksan Etiketlerin en önemli özelliği baskının arka yüzeyde olmasından dolayı ön taraftan baskı ve boyanın kazınamaması ve çıkmamasıdır. Leksan etiket Kendinden yapışkanlı değillerdir. Bu yüzden arkasına baskı sonrası yapışkan kaplanarak etiket tamamlanır. Yapışkanın tutunma mukavemeti çok yüksektir. Kullanım alanı çok geniştir. 100 C sıcaklığa dayanabilir. Su ve hava şartlarından etkilenmez.

Nerelerde Kullanılır?

Ciddi anlamda yaygın bir kullanım alanına sahip olan leksan çok amaçlı kullanılan bu ürün çeşidinin de imalatını diğer ürünlerimizde olduğu gibi en iyi teknikler ile yapan, son sistem teknolojilerle üretilen modern üretim makineleri eşliğinde kaliteli boya ve pvc malzemelerinden imal edilen leksan etiketler, modern baskı tekniği ile yapılmakta olan baskı iç yüzeyde kaldığı için kolay kolay deforme olmayı bozulmayan bir özelliktedir. İstenilen alanlarda kullanılmak üzere çeşitli boyut ve ebatlarda imalatını gerçekleştirdiğimiz bu ürünler içerde ve dış mekanlarda kullanılmak içi uygundur.

Estetik açıdan gayet kaliteli ve işlevsel etiket türüdür. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir niteliktedir. En büyük özelliği tersten Uv baskı yapılmasıdır bu yüzden boyasında solma ya da kararma olmaz. Malzeme dokunmaya karşı duyarlı olduğundan tersten baskı yapılmak suretiyle baskı yüzeyi ile temas olmayacağından herhangi bir sorun teşkil etmez. Işıklı tabelaların yüzeylerinde kullanılabilmektedir. Farklı boya kullanılarak arkadan verilen ışıkla geçirgenlik(saydamlık) sağlar. Bu hizmetlerin tamamını firmamız sizler için sağlamakta ve leksan etiket baskı ve tasarımını sağlamaktadır.

Leksan Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

Teknolojinin her geçen gün gelişmeye başlaması ile beraber firmalar da artık var olan ihtiyaçlarını başarılı bir şekilde gidermek adına onlara sunulan gelişmeleri ve yenilikleri takip edip içlerinden en uygun olanları seçmeye özen gösteriyorlar. Günümüzde bu durum öylesine büyük bir öneme sahip olmaya başladı ki bu konuda gerekli olan çalışmaların yapılmaması durumunda ortaya düşünülenden çok daha ciddi sorunlar çıkabilmektedir. Bu tarz olumsuzlukların kendini göstermesinin engellenmesi adına ise firmalar artık her bir konunun üzerinde dikkatlice duruyorlar.

Etiketler de firmaların dikkatlice hakkında araştırma yaptıkları konular içerisinde yer alıyor. Leksan etiket modeli ise son dönemlerin var olan gelişmelerine en iyi şekilde uygun olacak modeller içerisinde kendine yer buluyor.

Birinci sınıf baskı kalitesinde pvc şeffaf yüzeye uygulanması gerçekleşir. Montaj işlemi oldukça kolay olmasından dolayı ürün etiketleme seçenekleri arasında en çok tercih edilir. Leksan etiket makinelerin butonu fonksiyonunu yerine getirmek amacıyla da baskılanır. Butonlara kabartma tekniğiyle serigrafi baskı teknolojisi kullanılarak ürün etiketlemesinde yaygın bir şekilde tercih edilir.

Leksan Etiket Yapan Firmalar Nelerdir?

Böylesine fazla tercih ediliyor olmasına rağmen leksan etiket çeşitleri ile alakalı net olarak bilgi sahibi olmayan oldukça fazla sayıda firma bulunuyor.

Firmalar bu etiket türü konusunda tam anlamıyla yeterli oranda bilgiye sahip olmadıkları için onların isteklerini yerine getirebileceklerini düşündükleri tarzda etiketler içerisinden seçimlerini yapmaya çalışıyorlar. Bunun sonucunda ise ortaya çok daha farklı sonuçlar çıkıyor ki firmalar bir süre sonrasında farklı etiketleri araştırmaya başlıyorlar. Leksan etiketler ise sahip oldukları avantajlardan ötürü birbirinden farklı sektörlerde yer alan firmaların her geçen gün çok fazla tercih etmesine yardımcı oluyor. Bu etiketlerin böylesine fazla tercih edilmesindeki en büyük etkenlerin başında, leksan etiketlerin son derece dayanıklı olması geliyor.

Leksan Etiket Kullanılan Yerler  Nelerdir?

Böylelikle özellikle de elektronik ve makine gibi yüksek dayanım gereken sektörlerde etiket kullanılması gerektiği zaman leksan etiket onların tam olarak isteklerinin yerine getirilmesine yardımcı oluyor. Ters şekilde yapılan baskı işlemleri esnasında baskıda deforme gibi bir sorun kendini göstermiyor.

Eğer ki bu etiketlerin kendinden yapışkanlığı bir özelliğe sahip olması isteniyorsa, baskı işlemi sona erdikten sonra yapıştırma işlemi için tekrardan makineye girer. Her ne kadar iki üç farklı sektörde kullanılabileceği düşünülse de gerçekte akla gelen her türlü sektör için leksan etiket tasarım ve baskı çalışmaları yapılabilmektedir. Ve bu çalışmalar sayesinde de ortaya tam anlamıyla arzu edilen sonuçlar çıkacaktır.

Leksan Etiket İmalatı Nasıl Yapılır?

Yapılacak leksan etiket tasarımı öncesinde ne tarzda bir malzeme kullanılmak istendiğine karar verilmelidir. Çünkü isteğe bağlı olarak parlak ya da mat malzemeler üzerine baskılar rahatlıkla yapılabilmektedir. Materyal seçiminden sonra ise artık sıra ne tarzda bir tasarım yapılmak istendiğine net olarak karar verilmesidir. Çünkü yapılacak olan tasarım işlemleri sonrasında ortaya çıkacak olan görsel, etiket olarak basılacaktır.

Deneyimli kişiler tarafından yapılacak olan tasarım işlemlerinin hemen sonrasında ise artık çok kısa bir süre içinde etiketler nerede kullanılmak isteniyorsa buna uygun kesimler ve şekillendirmeler ile beraber estetik ve profesyonel bir görünüm ortaya çıkar. Firmalar da böylece istedikleri hedef kitleye rahatlıkla ulaşmış olur.

100 Dereceye Kadar Dayanabilen Leksan Etiket

Kabartma uygulanarak endüstriyel iş makinelerinin butonu işlevini yerine getirmek amacıyla da leksan etiket yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. 100 dereceye kadar mukavemet özelliği bulunuyor. Bu bakımdan yüksek sıcaklık koşullarında renk solmaz ve renk atmaz. Bunun yanı sıra reklamcılık anlayışı bakımından gerçekten de yaygın bir şekilde kullanımının devam ettiği ürün etiketleri arasındaki yerini koruması bakımından önde gelen ürün etiketi olduğunun da her anlamda üzerinde durmak gerekiyor.

100 derece yüksek sıcaklık koşullarında dahi kolaylıkla dayanıklı halde olan leksan etiketi ürün etiketleme denilince en çok tercih edilenden birisi olarak öne çıkmaktadır. Firmamız tarafından uzman kalite anlayışında ve de son derece profesyonellikle kullanılmaya devam edildiğinin kesinlikle üzerinde durmamızda yarar var.

Müşteri memnuniyeti odaklı hareket etmeyi sürdüren firmamız kalitesinden ödün vermeden 24 saat 7 gün boyunca kesintisiz bir şekilde leksan etiket ürün etiketleme çalışmasına devam etmektedir. Müşterilerine her zaman kesintisiz olarak kaliteden ödün vermeden haftanın yedi günü ve de günün yirmi dört saati boyunca aralıksız ürün etiketleme işlemi gerçekleştirerek en iyi olanakta çözümler sunmaktadır.

Leksan Ürün Etiketlemenin Öne Çıkan Yararları

Ürün etiketleme çalışması içerisinde şüphesiz leksan etiket öne çıkan pek çok avantajıyla dikkat çekmektedir.

  • 100 dereceye kadar dayanıklıdır.
  • ultraviyole ışınlarına karşı son derece mukavemetlidir.
  • zamanla renk solması durumları yaşatmaz.
  • içerisinde herhangi bir katkı maddesi bulunmayan natürel boya kullanılır.
  • serigrafi baskı tekniğinde ileri teknoloji dijital baskı yöntemiyle imal edilir.

Bu öne çıkan özelliklerini dikkate alırsak ürün etiketleme denilince farkını bir kere daha öne çıkardığının kesinlikle altını çizmemiz gerekiyor. Firmamız uzman ekip kadrosuyla güçlü alt yapısından kesinlikle taviz vermeden size ürün etiketleme hizmeti ulaştırıyor. Her an yenilikçi yaklaşıma bağlı kalarak leksan etiket üretimine yer veren şirketimiz alanındaki tüm yenilikleri her an takip etmeyi sürdürüyor.

Kabartma uygulamasıyla endüstriyel iş makinelerinin tuş işlevini yerine getirmesi de yine elektrik - elektronik otomasyon sistemleri makine ve teçhizatlar açısından öne çıkıyor. PVC şeffaf yüzeye serigrafi baskı tekniği kullanılarak imal edildiğinden zamanla renk solması yaşatmaz. Üstelik yüksek sıcaklık koşullarına karşı da direnç özelliği yüksek ürün etiketi olmasından dolayı yaygın bir kullanım alanının da olduğunu kesin olarak ele almak gerekiyor.

Kurumsal İhtiyacınıza Uygun Leksan Etiketler

Kurumsal ihtiyaçlara çözüm sunmaya devam eden yenilikçi firmamız leksan etiket üretimini sürdürüyor. İleri teknolojiyi her zaman yakından takip ederek uzman kadrosuyla gece gündüz demeden çalışmasına aralıksız devam ediyor.

Yüksek kalite anlayışında birinci sınıf kalitede gerçekleştirmeye devam ettiği yaklaşıma bağlı kalarak müşterisinin kesinlikle memnun kalacağı ürün etiketlemesine devam ediyor. Müşteri odaklı çalışma ilkesi anlayışı çizgisinden ayrılmadan her zaman beklentileri tamamıyla karşılayan yaklaşıma dayanarak etkin çözümler ürettiğini mutlaka dile getirmemiz gerekmektedir.

Kurumların farklı ihtiyaçlarına her zaman yanıt vermeyi sürdüren işletmemiz önde gelen leksan etiketleme dijital baskı teknolojisiyle kesintisiz bir şekilde hizmet vermeyi sürdürüyor. 7/24 anlayıştan hiçbir zaman ödün vermeden çalışmasına daima devam eden firmamız müşterisinin beklentilerine yanıt vererek her anlamda yenilikçi anlayış çizgisinden ayrılmadan en iyi çözümü onlarla buluşturuyor.

Whatsapp'tan Hızlı Sipariş Verin

Kurumsal leksan etiket ihtiyaçlarınız için hemen Whatsapp sosyal medya adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçin. Size müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışından kesinlikle ayrılmadan 7/24 hizmet veren yapımızla en iyi koşullarda ürün etiketlerine yönelik çözüm üretmeyi sürdüreceğiz.

Profesyonel ekip kadromuzdan ayrılmaksızın gerçekten de müşterimizin ne istediğini yakından takip eden anlayışa bağlı kalarak hızlı teslimat güvencesiyle hizmet veriyoruz.

Güçlü ekip kadromuzla dünden bugüne değin kesintisiz olarak sürdürdüğümüz ürün etiketleme profesyonelliğiyle aralıksız bir şekilde dijital baskı teknolojisindeki tüm yenilikleri ele almaya devam ediyoruz. Hemen siz de firmamızın sunduğu tüm bu olanaklardan anında yararlanarak gerçekten de hak ettiğiniz gibi sıra dışı hizmetleri elde etme ayrıcalığından anında yararlanma fırsatını yakalamış olursunuz.

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Instagram ve Twitter kurumsal hesaplarımız üzerinden yine leksan etiket çalışmalarımızı yakından inceleyebilir ve sipariş talep edebilirsiniz.

Farklı ebatlarda, kalınlıkta 0,11 - 0,15 mm seçeneklerinde leksan etiketleme için ileri düzey dijital baskı teknolojisini kullanmaya devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetinden kesinlikle ödün vermeyen prensibimizle 24 saat boyunca 7 gün kesintisiz hizmete yer veriyoruz.

Kalitesi yüksek düşük fiyat anlayışıyla ürettiğimiz leksan etiketlerinde birinci sınıf işçilik gerçekleştirerek yüksek sıcaklıklarda dahi renk atması yaşatmayan a kalite üretimlere devam ediyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarımızdan hemen takip ederek sipariş verebilirsiniz. Uzmanlıkla gerçekleştirilen ürün etiketleme hizmetiyle her an yanınızdayız. Bizi ayrıca arayarak da detaylı bilgi alabilirsiniz.

Diğer Etiket İmalatlarımız için lütfen tıklayın.

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?