HEMEN ARA WHATSAPP

Rezopal Etiket

Rezopal etiket içeriği iki katmandan oluşan plastik oluşumu bir etiket türüdür. Üst katmanında yani dış katmanda ince bir üst renktir. Alt katman yani iç katman ise malzemenin neredeyse %85 ini oluşturmakta. Bu katman malzemenin asıl rengini verir ve tabanı genellikle siyah veya beyazdır. Rezopal etiketin üretimi oldukça basittir. Renk ve katman anlamında çok fazla çeşide sahiptir.

Firmanın isteğine göre çeşitli ebatlarda renklerde ve kalınlıkta üretilebilmektedir. İçeriği lazer kazıma yöntemi kullanılarak yapılmakta ve çok hızlı şekilde baskıları tamamlanabilmektedir. Kırmızı ve siyah, sarı ve beyaz, beyaz ve siyah, gümüş rengi ve siyah, gümüş rengi ve beyaz, kırmızı ve beyaz gibi birçok renk zeminine sahip olan rezopal etiket kullanım için sizlerin varyasyonlarınıza göre şekillenebilmekte.

Rezopal etiketi tercih eden firmalar genellikle haklı nedenlere sahipler çünkü rezopal etiket oldukça ekonomiktir ve çok fazla üretildiğinde bile firmaları maddi anlamda yıpratmaz. Bir diğer sebep ise oldukça kolay üretilebilmesi. Üretim aşamasının oldukça kolay olması hızlı üretilebilmesine olanak vermekte.

Hızlı üretilen etiketler reklam ve tanıtımı hızlandırmakta. Firmalar daha yavaş işleyen ve pahalı etiketleri tercih etmektense hızlı ve ucuz olan rezopal etiketi tercih etmektedir. Renk opsiyonları oldukça fazladır ve bu firmaların logolarına ve reklam biçimlerine uygun hareket etmelerine sebep olur. Lazer markalama işlemine ve standartlarına uygun olan rezopal etiket firmalar için tercih edilebilir hale gelir. Baskı işlemi sırasında boyama ve sıçrama gibi olaylara mahal vermeden lazer makineleri ile yapılmaktadır.

Comments (1)

  1. Ankara Rezopal Etiket Firması - 333 Etiket Firması

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

@333 Tanıtım

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.