Rezopal Etiket

Rezopal Etiket

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.​

Rezopal Etiket Nedir?

PVC malzeme üzerine lazer kazıma yapılarak baskı yapılan etiket ürününe Rezopal etiket denir. Bu etiketler, işlem sonucunda ortaya çıkan renk ile beraber kullanılmaktadır. İki bileşimli olması, iç ve dış katmanlardan oluştuğu anlamına gelmektedir. İç katman, malzemenin %85’ini oluşturmaktadır. Bu katman; malzemenin asıl rengini vermekle beraber, tabanı genellikle siyah veya beyazdır. 

Renk ve katman anlamında birçok çeşide sahiptir. Bu ise firmanın isteğine göre çeşitli ebatlarda, renklerde ve kalınlıkta üretilmesine olanak sağlamaktadır.

Rezopal etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Siz de etiket işleriniz içi 333 Etiket ile iletişime geçin

Rezopal Etiket Nasıl Yapılır?

Rezopal etiketler, Avrupa menşei malzemelerdir ve kat kat renk katmanlardan oluşmaktadır. Lazer kazıma veya CNC Pantograf ile kazıma işlemi yapılabilmektedir. Kazıma işlemi sonucunda yüzeydeki deri renk kazınır. Ardından altta bulunan renk ortaya çıkmaktadır. 

Rezopal etiket, ön hazırlıklara ihtiyaç duymayacağı için oldukça hızlı bir şekilde sağlayabilmektedir. Bu yüzden seri üretim için oldukça elverişlidir.

Öncelikle müşterinin aklındaki soyut fikirleri masaya koymak gerekmektedir. Fikirlerin, değişime neden olabilmesi için somut çıktılar görmemiz elzemdir. 

Genelde seri üretimlerde kullandığımız rezopal etiketlerin çıktılarını, bozulma olmadan müşteriye vermek önemlidir. Sıralama, ayırma gibi işlemleri hallettikten sonra çıktıları müşterimize teslim ediyoruz.

Rezopal etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretiyoruz. Siz de etiket işleriniz içi 333 Etiket ile iletişime geçin

Rezopal Etiket Fiyatları

İstanbul ve Ankara Rezopal Etiket ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretmekteyiz. Etiket yapan firmalar arasında 333 Etiket ile iletişime geçin! İşinizi dinleyelim, size en uygun etiket türünü ve fiyatını önerelim. Ayrıca baskı ihtiyaçlarınız için 333baski.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!

Kullanım Alanları

Elektrik iletkenliği olmadığı için elektrik & elektronik ve enerji sektöründe sıklıkla kullanılmaktadır. Günlük hayattan örnek verecek olursak, rezopal etiketler genelde elektrik panolarında etiketleme konusunda kullanılmaktadır. Ayrıca makine üzeri talimat ve sembol etiketlerinde, otomotiv sektöründe kullanılmaktadır.

Avantajlar

Lazer markalama işlemi sayesinde üretilen rezopal etiketin en avantajlı yönlerden birisi hızlı bir üretim şemasına sahip olmasıdır. Bu kadar hızlı bir şekilde üretilmesine rağmen ürün oldukça dayanıklıdır. 

Dış mekan kullanımı için uygun olmasa da iç mekanlarda oldukça gösterişli ve şık bir görüntü oluşturmaktadırlar. Ayrıca üretim aşaması zor değildir; pratiktir ve renk yelpazesi oldukça geniştir.

#Sayfa Etiketleri

ankara etiketçi firma, rezopal etiket ankara, rezopal etiket yapan yerler, rezopal etiket nedir, rezopal nedir, ostim rezopal, ostim rezopal etiket, ostim etiket yapan yerler, ostim etiketçi firma, ostim etiket yapan şirketler, rezopal etiket nasıl yapılır