Latex Baskı arşivleri | 333 Metal, Leksan Etiket Baskı Ankara

Latex Baskı

Latex Baskı teknolojisi her geçen gün gelişmeye devam ederken bizlerin karşısına sürekli olarak farklı baskı türlerini çıkarıyor. Mevcut baskı türleri insanları tatmin edecek seviyede ürünler ortaya çıkarıyor olsa da sürekli olarak daha iyi şartlar sunan teknolojilerin olması son derece mutluluk verici.

Neden Lateks Baskı?

Günümüz teknolojisinin bizlere sunduğu en önemli baskı türlerinden bir tanesi olarak latex baskı gösterilebilir. Kendinden önce gelen baskı türleri gibi üst seviyede kalite sunan ve istenen her boyutta yapılabilen bu baskı türü, farkını kullanılan boylarda ortaya koymaktadır.

Latex baskılarda su bazlı ve doğa ile barışık boyalar kullanılmaktadır. İnsanların her gün doğaya verdiği zarar düşünüldüğünde bu tarz önlemlerin alınması son derece önemlidir. Doğaya zarar vermeyen bir boya ile üretiliyor olması latex baskı teknolojisinin geleceğin baskı teknolojisi olarak anılmasını sağlamaktadır.

Latex Baskının Avantajları Nelerdir?

Latex baskıların en önemli avantajı hiç kuşkusuz doğaya hiç zarar vermiyor oluşudur. Birçok insan artık ortaya çıkan ürünlerin doğaya etkilerini göz önünde bulundurmaktadır. Özellikle kurumsal firmaların baskı işlemlerinde latex baskı teknolojisini tercih etmesi insanların gözünde değerinin artmasına sebep olacaktır.

Latex baskılar hep iç mekanlarda hem de dış mekanlarda kullanılabilen ürünlerdir. Su bazlı boyalar kullanıldığından dış mekanlar için de oldukça dayanıklı bir baskı türüdür. Üreticiler her zaman iç mekanlarda kullanımı ile ömrünün daha uzun olacağını belirtir. Ancak dış mekanlarda tanıtım yapacak olan kişiler bu baskı türü ile üretilen ürünleri kullanabilirler. Tamamen dış mekanlarda kullanıldığında 3-5 yıl arasında ömrü olan ürünlerdir.

Bu baskı türü kullanılarak birçok farklı tanıtım ürünü ortaya çıkarılabilir. Posterler, afişler ya da brandalar bu teknoloji ile hazırlanmaktadır. İstenen her boyutta hazırlanabildiği için birçok firmanın ilk tercihi olmaktadır.

16 Kasım 2018
Latex,Baskı,Tekniği,Nedir

Latex Baskı Tekniği Nedir?

Latex Baskı Tekniği Nedir soracak olursanız su bazlı çevreye dost boyaların kullanıldığı kokusuz bir iç,dış mekan dijital baskı tekniğidir. Tanıtım, bilgilendirme ve yönlendirme gibi birçok farklı […]

@333 Reklam

Bizi instagram üzerinden canlı takip edin güncel ürünlerimizden ilk siz haberdar olun.

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by