Kameralı Lazer Kesim Makinesi Çalışma Prensibi

Kameralı Lazer Kesim Makinesi Çalışma Prensibi

Kameralı Lazer Kesim Makinesi Çalışma Prensibi. Efetek Serisi Geniş Format Kamera Lazer Kesim Makinesi, gelişmiş kamera sistemlerinin ve yapay zeka destekli yazılımın birlikte nasıl çalışabileceğinin benzersiz bir örneğidir.

Üstteki geniş açılı kamera kalıbı algılayıp bilgisayara gönderir ve bilgisayarda işlenen kalıp, lazer kazıma makinesinin kesim yolunu hesaplamak için dijital veriler üretir. Lazer kafasına yerleştirilmiş ikinci, yüksek çözünürlüklü kamera, tepe kamerası kullanılarak algılanamayacak kadar küçük ayrıntıları yakalar.

EBYC serisi geniş format lazer kesim makinesi iki lazer kafasına sahiptir, bu lazer kesim kafaları geleneksel iki kafalı lazer kesim makinesinden farklı olarak x ekseninde iki farklı konveyör üzerine yerleştirilir, çalışarak aynı anda farklı lazer kesim işlemleri yapabilirler. asenkron olarak. İlk lazer kafası, işinizin bir kısmını ve işin geri kalanını kesebilir, bu da kesme hızında inanılmaz bir artış sağlar.

Yazılımda bulunan yapay zeka teknolojisi kesim yolunun hesaplanmasında rol oynar ve lazer kesim işlemini optimum zaman ve enerji tasarrufu ile gerçekleştirir. İki bağımsız lazer kesim kafası ve yüksek hassasiyetli görüntü işleme özellikleri, EBYC serisi kameralı lazer kesim makinesini metal etiket olunca benzersiz kılmaktadır.

Çalışma türünüze bağlı olarak, büyük bir tepe kamlı, küçük bir yüksek çözünürlüklü kafa kameralı veya kamerasız bir kam lazer kesim makinesi, uv baskı makinesi gibi kullanma seçenekleri vardır.

Daha fazlası için EBYC serisi geniş açılı lazer markalama makinesinin ürün detay sayfasına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler

Yeni Haberler