Makine Etiketi

Makine Etiketi

Biliriz ki her müşterimiz birbirinden farklı ve kendi içinde değerlidir.
Bizler mutlu müşterilerimizden aldığımız değerler ışığında, uygun zaman diliminde ve tüm imkanlarımızla isteklerinize çözüm üretiyoruz.​

Makine Etiketi Nedir?

Otomotiv, elektronik, makine ve kimya sanayi, beyaz eşya, küçük ev aletleri gibi alanlarda sıklıkla Makine Etiketi kullanılmaktadır. Maruz kaldıkları ortam koşulları ve kullanım alanları itibariyle sağlam ve dayanıklı olması gerekmektedir. Yapıştırılan ürünün içeriği veya etkileşimde olduğu kimyasalların belirlenmesi önemlidir. Bunun ardından engellere karşı; kaliteli ve ağır şartlara karşı dirençli olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Birçok sektörde kullanılan kimyasal maddeler insanlar için tehlikeli durumlara yol açabilmektedir. Depolama ve taşıma durumunda, kimyasal maddelerin etkileşim içerisinde olduğu durumlarda bilgilendirme yapmak elzemdir. Bu gerekli bilgilerin, etiketlerin üzerinde bulunması gerekmektedir. Aynı şekilde kullanılan etiketin, kimyasal maddelerin yaratabileceği bu zararlı etkilere karşı direnç sağlaması oldukça önemlidir

Makine Etiketi Fiyat

İstanbul ve Ankara Makine Etiketi ihtiyaçlarınıza sıra dışı çözümler üretmekteyiz. Etiket yapan firmalar arasında 333 Etiket ile iletişime geçin! İşinizi dinleyelim, size en uygun etiketi ve fiyatını önerelim. Ayrıca baskı ihtiyaçlarınız için 333baski.com‘u ziyaret etmeyi unutmayın!

Çelik Makine Etiketi

 Marka, model ve özellikler, kullanım talimatı ya da uyarıları içerek metal levhalara baskı kazıma yaparak elde edilmektedir. Puntolama, vidalama ya da çift taraflı bant ile makineye montaj yapılmaktadır.

 Bu etiketler; sıcaklık, yağ, vibrasyon ve kimyasallara dayanıklı olarak üretmekteyiz. Her iklime adapte olacak etiket üretimi, yıllarca kullanım açısında oldukça önemlidir. Bu sebeple kullanılacak yüzeye göre baskı ve montajı belirlenen çelik etiket üretmekteyiz.

Endüstriyel Makine Etiket

Üretim aşaması ve montajı oldukça kolaydır. Ayrıca zamandan da oldukça tasarruf sağlar. 

Farklı boyutular ve farklı renk kombinasyonlarında üretilebilmektedir. Bununla beraber hava koşullarından etkilenmez ve paslanmaz yapıya sahiptir. Bu sayede uzun süreler boyunca dayanıklılığını korur ve bozulmazlar.

Markanızın reklamı adına seçebileceğiniz en prestijli metal etiket çeşididir. Üzerine firma, marka, model, seri numarası gibi bilgiler yazılabilmektedir.

Endüstriyel ürünlerin etiketlenmesi, diğer ürünlerle karşılaştırıldığında farklılık göstermektedir. Kullanılan malzemelerin; çok çeşitli özellikleri ve ortam şartlarını karşılaması gerekmektedir. Ayrıca bu uygulamalar için özel olarak üretilen malzemelerle endüstriyel makine etiketi yapılması gerekmektedir.

Paslanmaz Makine Etiketi

Günümüzde metal etiketler sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi; montaj kolaylığı, hava şartlarına uyumlu oluşu ve uzun ömürlü olması gelmektedir.  

Türkiye’nin birçok kentine bulunan sektör firmaları, bu alanda kendilerini göstermek için etiket kullanımında dikkat etmektedir. Bunun yanında metal etiket kullanımı da birçok sektörün yardımına koşmaktadır.

Metal Makine Etiket

Günümüzde metal etiketler sıklıkla tercih edilmektedir. Bunun sebebi; montaj kolaylığı, hava şartlarına uyumlu oluşu ve uzun ömürlü olması gelmektedir.  

Türkiye’nin birçok kentine bulunan sektör firmaları, bu alanda kendilerini göstermek için etiket kullanımında dikkat etmektedir. Bunun yanında metal etiket kullanımı da birçok sektörün yardımına koşmaktadır.

Ürün Etiketi Nasıl Olmalı?

Bir ürünün etiket tasarımı, marka kimliğiyle uyumlu olması gerekir. Doğru renk, yazı stili ve tasarımlar kullanılmaktadır. Bu sayede markanın kurumsal bilgileri yansıtılmış olur. Ayrıca etiket tasarımı potansiyel müşteriye ve pazara uygun olmalıdır.

#Sayfa Etiketleri

metal etiket baskı, metal marka etiketi, alüminyum etiket, demir etiket, asit desen nasıl yapılır, asit indirme desen, asit desen nasıl yapılır, asit indirme, ürün etiketi, paslanmaz metal etiket, paslanmaz makine etiketi