Özel Tasarım Etiketler

Özel Tasarım Etiketler

“Özel tasarım etiketler ile sizin aklınızdaki konsepte uygun uv baskı kalitesinde tasarımlar yapılabilir ve eşsiz hatıralar yaratabilirsiniz. Özel günlerinizi tasarlamaya hazır mısınız? Son zamanlarda özellikle çocuk ve bebeklerin doğum günleri, büyük partiler ile kutlanmaya başladı. Bu partilerde özel bir konsept belirlenerek, her şey bu konsepte göre yapılıyor. Size özel tasarlanan etiketler ile partilerinize renk katabilirsiniz. Eşinizin ya da çocuğunuzun doğum günü için istediğiniz etiketi tasarlayıp, hazırlatabilirsiniz. Özellikle hediyelerin ve parti malzemelerin üzerine yapıştırdığınız etiketler ile konseptinizi tamamlayabilirsiniz. Tasarlayacağınız etiketin doğum günü ya da başka bir kutlama için olması seçenekleri değiştirecektir. Bu durumda yüzlerce seçenek arasından seçim yapmak zor olabilir. En çok tercih edilen etiketlere bakarak, fikir sahibi olabilirsiniz. Her etiket kullanım yerine göre farklı olabilir. Özel tasarım etiketler ile sizin aklınızdaki konsepte uygun tasarımlar yapılabilir. Kişiye özel tasarımlar ile eşsiz hatıralar yaratabilirsiniz.

Özel Tasarım Etiketler Nerelerde Kullanılır?

Doğum günü yapmak isteyen aileler, birçok detay ile ilgilenmek zorunda kalıyor. Günümüzde artık bir pasta kesmek ile doğum günleri yapılmış sayılmıyor. Özellikle doğum günü yapılacak çocuk küçük ise daha özenli ve istekli davranılıyor. Doğum gününe gelecek misafirlere bile hangi renk giyeceklerinin söylediği partiler yapılıyor. Bu durumda her detay ile ilgilenen anne ve baba, balonlardan başlayan ve kapı süslerine kadar uzanan bir liste ile hiç bir detayı atlamıyor. Bu durumda en çok tercih edilen parti konseptleri içinde arama yapıp, örnek resim ve sunumları inceliyorlar. Kız çocukları için en çok tercih edilen mor ve pembe gibi renkler oluyor. Erkek çocukları içinde mavi, sarı ve yeşil en çok tercih edilen renkler arasında. Özellikle özel tasarım etiket arayışında olanlar için her renk ve desende yapılabilen etiketler ile doğum gününün detayları tamamlanıyor. Pastaların, böreklerin hatta kullanılacak tabak, çatal ve kaşıkların üzerine yapıştırılan doğum günü etiketleri ile her ürün birbirine uyumlu oluyor. Konsept için hepsi ile tek tek uğraşmak istemeyen anne ve babalar, her şeyi içinde bulunduran setler ile kolayca doğum günü hazırlıklarını tamamlayabiliyorlar. Bu doğum günlerinden genelde ailenin isteğine göre seçimler yapılıyor. Çocuklar küçük ve daha anlayabilecek yaşta olmadığı için doğum günleri daha çok aileler için yapılan bir etkinlik haline geldi. Bu özel günü özel kılmak için çocuğunuza özel tasarım etiket ile fark yaratabilirsiniz. Gün boyunca çekilen resimler ile büyüdüğünde bakıp, sevineceği güzel anılar hediye edebilirsiniz.

Hediyeler İçin Etiketler

Doğum günlerinde eskiden doğum günü çocuğuna hediyeler getirilirdi. Şimdi ise doğum günü için gelen misafirlere hediye dağıtmak moda oldu. Hem misafirler doğum günü olan kişi için hediye getirirken, doğum günü yapılan kişi de gelen misafirler için küçük hediyeler hazırlıyor. Bu hediyeler güzel paketlere koyulup, poşetleniyor. Poşetlerin üzerine de küçük etiketler yapıştırılarak, hazırlık sona ermiş oluyor. Bu etiketler genelde doğum günü olan çocuğun adını, yaşını ve doğum günü mesajını içeriyor. Özel tasarım metal etiket ile siz de çocuğunuza özel hediye çantaları hazırlayabilirsiniz. Bu hediyeleri be etiketleri daha sonra hatıra olarak saklayabilirsiniz. Yapılan bir sürü hazırlığın içinde, tüm işlerle uğraşmak zordur. Bu durumda yakınlarınızdan yardım almanız yararlı olacaktır. Doğum gününün büyüklüğüne göre, hazırlanacak hediyelikler ve diğer tüm hazırlıklar artmaktadır. Bu işler için özel olarak çalışan, organizasyon şirketleri ile anlaşabilirsiniz. Daha sonra sadece nasıl bir doğum günü istediğinize karar vermeniz yetecektir. Organizasyon şirketi ile yapacağınız görüşmede, konsept rengi ve doğum günü teması gibi detaylara karar verdikten sonra, öneriler arasından seçim yapabilirsiniz. Organizasyon şirketi tarafından hazırlanacak doğum günü ile hiç yorulmadan aileniz, çocuğunuz ve sevdikleriniz ile güzel vakit geçirebilirsiniz.  

Doğum Günlerinde Etiket Nelerde Kullanılır?

Özel tasarım etiket doğum günü planlamasının hemen hemen her noktasında kullanılır. Doğum günü pastasından, bardakların üstüne kadar her ayrıntıya isteğinize göre hazırlanmış etiketlerden yapıştırabilirsiniz. En çok kullanılan yerler ise bardak ve içeceklerin üstüdür. Doğum günü için hazırlanan masada her şeyin birbiri ile uyumlu olmasını isteyen aileler için içecek şişesinin üstündeki marka bile sorun yaratabilir. Bu durumlarda markanın etiketi sökülüp, sizin partiniz için hazırlanan özel etiketlerden yapıştırılır. Ayrıca renge uygun olarak seçilmiş bardak, tabak ve peçetelere bile etiketler yapıştırılabilir. Bu etiketleri doğum gününün içinde nerelerde kullanacağınız, tamamen size kalmıştır.  

Ankara Etiketçi Firma Size Nasıl Yardımcı Olacaktır?

Özel tasarım etiket, istenilen her boyutta ve modelde yapılabilir. Bu nedenle kullanılacak alan için farklı farklı boyutlar ve modellerde etiketler yaratılabilir. Sizin hayal gücünüze göre ve doğum günü temanıza göre yapılacak etiketler ile her zaman akılda kalacak bir doğum günü yapacaksınız. Çocuğunuzun çok sevdiği bir çizgi film karakteri ya da sinema karakteri varsa etiketlerde bu karakterleri de kullanabilirsiniz. Bu çocuğunuzun da çok hoşuna gidecektir. Aileler tarafından tercih edilen bir başka etiket konsepti ise futbol takımlarıdır. Özellikle fanatik olan anne ve babalar, çocuklarının da aynı takımı tutmasını isterler. Doğum günü olacağı zaman da özel tasarım etiket üzerine bile futbol takımının renkleri ve logolarını koyarlar. Bu şekilde aile de konseptten çok mutlu olur. Çok fanatik aileler için gün boyu tuttuğu takımın renkleri ile iç içe olmak, büyük bir haz verir. Ayrıca doğum günü müziği olarak tutulan takımın marşı seçilebilir. Bu şekilde tam bir konsept yapılmış olur. Ayrıca doğum günü çocuğu, anne ve baba aynı renklerde giyinerek, güzel bir uyum yakalayabilirler. Misafirlere dağıtılacak küçük hediyelerin üstüne de etiketler yapıştırılarak, unutulmaz hediyeler hazırlanabilir. Son dönemde hediyeler o kadar önem kazandı ki, bu hediyeleri yapmak için oluşturulan şirketler bile ortaya çıktı. Bu iş fırsatı özellikle kadınlar tarafından değerlendiriliyor. Ankara etiketçi firma, etiket imalatında kullandığı uv baskı teknolojisiyle su bazlı, sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen, kokusuz ve çevreye duyarlı etiket üretimini kendi bünyesinde yapmaktadır. Siz de hemen siparişinizi en hızlı şekilde oluşturarak hak ettiğiniz doğrultuda en uygun ürün etiketleme hizmetinden anında yararlanma fırsatını yakalayabilirsiniz. Dünden bugüne değin her an beklentileri fazlaca karşılamayı sürdüren ürün etiketleme sayesinde her an müşterisinin ne istediğini dikkate alan özellikte ürün etiketlerine yer verildiğinin mutlak surette üzerinde durmamız gerekiyor.”

Benzer Haberler

Yeni Haberler