(0312) 394 6 133 (0536) 221 5 333 WHATSAPP

Uv Baskı Etiket

8 Nisan 2020 Posted by etiket333 Uv Baskı

Uv Baskı Etiket

Uv Baskı Etiket teknikleri arasında önemli yere sahip olan ve bu baskının her mecrada kullanılabilmesi bize çeşitli fırsatlar sunmakta. U.V. (ultraviole) baskı tekniği, güneş ışığına dayanıklılığı ile baskı çalışmalarının kurumasını kısıtlamak amacı ile kurutma süresini 1 sn.’den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar. UV Baskı sistemi ile gerçekleştirilen baskı malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdırlar.

UV baskı sistemi bir çok malzemeye UV kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlıkla ve sorunsuz baskı yapılabilir. Kontrol panel etiketleri, leksan film, kağıt, şeffaf, opak çıkartma, alüminyum etiketler, ürün üzerine kullanma talimatları başta olmak üzere geniş bir uygulama çeşitliliğini desteklemektedir.

UV Baskı Makinesi ile 0,22-1,00 mm kalınlıkta sert ve yumuşak tüm malzemeler üzerine baskı yapılabilmektedir.

 • Pvc BaskıFarkını belli eden üründür, çeşitli malzemelerle birlikte uygulama yapılıp sunulabilir.
  V. baskı ile uyumu yüksektir.
 • Sticker BaskısıFarklı alanlarda, her tarz ürüne sıvama yoluyla uygulanan çeşitli renk ve desenlere sahip üründür.
 • V baskı; netliği ve tutuculuğuyla malzemeyi tamamlayan baskı tekniğidir.
 • Metalize BaskıOpp malzeme yumuşak ve esnek malzemedir. Kıvırma ve yapıştırmaya daha uyumludur.
 • Her alanda kullanıma açık bir malzemedir. Ultraviyole baskı ile uyumu güçlüdür, netliği ve tutuculuğu yüksektir.
 • Jakron ve Bez Üzerine Baskıİç-dış cephede kullanılan araçların, vitrin camlarına vb. yerlerin üzerine dışarıdan yapıştırılan üründür.
 • V. baskı tekniği ile soğuğa ve güneş ışınlarına maruz kalsa da maksimum bir yıl boyunca solmama garantisine sahiptir.
 • Aydınger Üzerine BaskıAydınger üzerine UV baskı tekniği ile kalıcı, net baskı uygulanır.
 • Yumuşak Malzeme ve Opp Üzerine Baskı Bez, jakron, kumaş, saten çıkartma, yırtılmaz malzeme vb. ürünlere UV baskı tekniği ile kalıcı, net baskı uygulanır.

Uv Baskı Etiket ANKARA

Etiket Baskı, firmaların ürünlerinin ve markaların tanıtımları yaptıkları bir reklam aracıdır. Ürünlerin tanıtımını yapan Etiket Baskılar, günümüzde oldukça kullanılmaktadır. Yapılan baskılarda ürünlerin bilgilerine geniş yer verilmektedir. Bu sayede firmaya estetik bir görünüm, kalite ve güven katar.

333 REKLAM BASKI HİZMETİ

Tüketiciye yönelik olarak kullanılan Etiket Baskı, birçok sektörde kullanılmaktadır. Tasarlanan etiketler, cam, metal, karton gibi malzemelerden oluşturulan ambalajlara yapıştırılır.

ETİKET OSTİM ANKARA

Etiket Baskıların uzun ömürlü ve dayanıklı olması, işçiliğin başarılı ve kaliteli olmasına bağlıdır. Bu yüzden firma seçimlerinde, el işçiliğini, tasarımları ve kaliteyi göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir. Reklam ajansı olarak Başarılı ve kaliteli yapılan tüm Etiket Baskılar, estetik görünüm sağlayacağı gibi müşterilerin kalite ve güven duygusunu da oluşturmaktadır.

EN İYİ BASKI HİZMETİ

Etiket Baskılar kararı sonrasında firma seçimi oldukça önemlidir. Firma seçimi öncesinde işinde tecrübeli ve profesyonel hizmet veren firmayı bulmak, işinizin kalitesi açısından gereklidir. Gerekli olan araştırmaları yapmadan bu tarz çalışmaların başlanması, istenildiğinden farklı bir görüntünün oluşmasına neden olabilir.

DİĞER ETİKET İMALATLARIMIZ İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

[/accordion-item]

[/accordion]

 

Son Yazılar

Sorularınız
1
Yardımcı Olmamızı İster misiniz?
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Powered by