Uv baskı etiket, baskı teknikleri arasında önemli yere sahiptir, bu baskının her mecrada kullanılabilmesi bize çeşitli fırsatlar sunmaktadır.  U.V. (ultraviole) baskı tekniği, su bazlı boya ile yapılan baskının kurutma süresini baskı üzerine gelen uv ışığı sayesinde 1 sn.’den daha az süreye düşürmektedir. Bunun yanında uv baskı ile uzun ömürlü, güneş ışığına iyi direnç gösteren, kokusuz ve çevreye dost bir  baskı ürünü elde edilebilecektir.

UV Baskı suya karşı da dirençlidir ve ofset baskıyla yapılan ürünlere kıyasla daha dayanıklıdırlar.

Dünya değişiyor diyoruz. Bu değişimde belki de en önemli nokta dijital dünya da varlığınızı oluşturmanızdır. İşletmeler veya markalar varlıklarını devam ettirebilmek ve karlılık oranlarını arttırmak için artık dijital reklamlara yön vermektedir. Rakiplerin arttığı dijital dünya da ayrıcalıklı ve yaratıcı fikirlere ihtiyacınız vardır. Ankara reklam sunduğu yaratıcı dijital reklam çözümleriyle her sektörün ihtiyacına yönelik geniş seçenekler sunmaktadır.

Uv Baskı Etiket Firması Size Nasıl Yardımcı Olur?

İşletmeniz veya markanız dijital dünyada güven oluşturmak ve daha fazla kişiye ulaşmak için süreklilik ve tutarlılık isteyen reklam çalışmalarına ihtiyacınız vardır. Ankara reklam yaratıcı ve işinde deneyimli ekibiyle dijital dünya da reklam kurallarını yeniden yazmaktadır. Arama motoru reklamlarından sosyal medya reklamlarına kadar her platforma yönelik verdiği özel hizmet seçenekleriyle işletmenizi ileri taşımayı amaçlamaktadır. Yaratıcı seçenekleri ve markanızı ön plana çıkarak çözümleriyle tasarımdan reklamın yayınlamasına kadar geçen her süreçte sizin istek ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak beraber bir çalışma yürütmektedir. Böylelikle yapılan işleri ve sonrası ortaya çıkan sonuçlar hakkında bilgi sahibi olacağınız güvenli bir iş ortaklığı oluşturmaktadır.

Siz de müşterinin beklentilerini dikkate alan yaklaşımla hareket eden kurumsal firmamızı arayarak ya da Whatsapp üzerinden sipariş talebinde bulunarak kurumsal veya kişisel çalışmalarımızı yakından takip edebilirsiniz. Ayrıca resmi sosyal medya adreslerimiz üzerinden yine bugüne dek yapmış olduğumuz çalışmalarımızı da yakından görebilirsiniz.

 

Uv Baskı Etiketler Nelerdir?

Uv baskı tekniği yapılan dijital baskılı etiketler; asansör etiketi, metal etiket, leksan etiket, iş güvenliği etiketleri, asansör etiketleri olarak örneklendirilebilir.